Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gondolatok a gyógyulásról fórum

Gondolatok a gyógyulásról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gondolatok a gyógyulásról

18. lendvai mihály (válaszként erre: 17. - F64f0d9a69)
2009. szept. 23. 20:42

Hát, ha tudod, hogy a fejedre esik a tégla, nem mész arra. Tudod, a mai napig nem tudom, hogy a szabadgyökök miért mentek az égig, valószínű, sohasem fogom megtudni. Habár, a mai napig keresem. de eszik mindent, vigyorog, és ha hallanátok, most nem én csináltam a vacsit, hanem Ők, itt vannak a haverok, hajában főtt krumpli, háziszalámi, tea, kenyér, paprikászsír, paprika, paradicsom, és jó a hangulat. Meg az illat. Mindent eszik, és én sem tudom, de hihetetlenül jól van. Hétfőn lesz egy antioxidáns mérésünk, kíváncsi vagyok, mit fog a bioenergetic scanner készülék kimutatni. Majd írom.


Nem tudom, mi volt az, ami ennyire, de ennyire kicseszett vele. De a végeredmény a fontos, és én nagyon boldog vagyok. Azért köszike mindenkinek, hogy olyan aranyosak vagytok. Üdv: Kata


Remélem, nektek nem kell egy ilyen cirkuszt végigcsinálni.

2009. szept. 23. 13:20

Szerintem azért még kell egy és más is!

Vitaminokra, ásványi anyagokra, enzimekre, zsírokra stb. is szükségünk van. És mozgásra, helyes étkezésre, hogy a betegségek ki se tudjanak alakulni.

Persze én is csak így utólag vagyok okos...

16. lendvai mihály (válaszként erre: 15. - F64f0d9a69)
2009. szept. 23. 10:15

Mindenkinek köszönöm az együttérző szavakat, ténxleg olyan rendik vagytok. Köszönöm.


Most, az, ami mozgat, hogy minél több "beteg" találja meg a kifele vezető utat. Azt, amit megtapasztaltam, hogy rengeteg lehetőség van. Én sem hittem volna, hogy ennyi van, nem is tudtam egyikről sem, úgy, hogy mint VOLT eü-s (én már soha, soha, soha nem tudok ezen a területen dolgozni,) ez a tapasztalat más irányba mozgat. De mivel vérbeli eü-s voltam, így a tapasztalatunk a világba mehet. Hát, lehet, hogy így sokaknak tudok segíteni így ismeretlenül is. Az egész lelke a szabadgyökök, azok a fránya szabadgyökök a felelősek mindenért, és jó hírem van, megvan az ellenszere, az antioxidánsok. Ez a két szó életeket menthet. Köszönöm, hogy vagytok nekünk. Kata

15. f64f0d9a69 (válaszként erre: 11. - Lendvai mihály)
2009. szept. 22. 21:03

Még csak most olvastam el a linket a csodáról.

Ilyenkor látni, hogy az ember mennyire magára marad a bajban. Mert orvosi szemlélettel bele kell törődni a sorsunkba.

Nekem is mondták már: "ezzel együtt kell élni" és bizony egyedül derítettem ki mi is a teendő.

Viszont nagyon sok mindent megtanultam míg a saját bajaimra gyógyírt találtam.Azért időnként kaptam segítséget,még innen a Hoxáról is.Én is orvostól vártam a csodát, de nem jött, hát én mente érte!

Nagyon sok egészséget kívánok nektek és most már egy kis nyugalmat.Nagyon jó, hogy nem adtad fel!

Nem lenne itthon ennyi beteg, ha sokkal többen gondolnák úgy, hogy felelősek a saját egészségükért.Talán még eljön ez az idő is!

14. nyzsuzsa (válaszként erre: 8. - OlíviaAnna)
2009. szept. 21. 13:58
Nagyon örülök, hogy tetszett a cikk és nagyon remélem, hogy sokaknak lehet segíteni, hogy kikerüljenek a gyógyszerek és orvosok bűvköréből!
13. nyzsuzsa (válaszként erre: 5. - Lendvai mihály)
2009. szept. 21. 13:55

Most olvastam el A csodát. A sírás kerülget és nagyon nehéz megszólalnom. Minden tiszteletem és megbecsülésem a Tied, a Lányodé és az egész családé.

A Ti sorsotokban is bizonyítva látom azt amiben én nagyon mélyen hiszek, hogy elsősorban rajtunk múlik a gyógyulás. A segítség pedig jön, csak tudni kell észrevenni és elfogadni. Az pedig, hogy mi drága és mi nem, nagyon relatív fogalom. A gyógyszereket sem adják ingyen és az orvoshoz sem mehetsz üres kézzel. Ha azt akarod, hogy történjen is valami úgyis a magánrendelőben kell kezdeni!


Inkább vitaminokra költsünk mint gyógyszerekre! Vitamintól még senkinek sem lett mérgezése!


Szeretném megjelentetni a történeted a Gyógyulás Útjai webmagazinban. Remélem hozzájárulsz.


Jó egészséget kívánok mindannyiótóknak

12. lendvai mihály (válaszként erre: 11. - Lendvai mihály)
2009. szept. 20. 12:08
A Vége só után nem kérdőjelet, ha nem felkiálltójelet akartam tenni. Javítás, VÉGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. lendvai mihály (válaszként erre: 10. - Sirq)
2009. szept. 20. 12:06

Köszönmöm, és örök hála így ismeretlenül is, hogy segítesz nekem. eszméletlen. Ma Ő( k) a sráccal csinálják az ebédet, jó illata van, én itt meg írogatok, a netre vagyok küldve, és nem is tudom. Olyan jó egy kicsikét könnyebbnek lenni. de tényleg olyan, mintha sohasem lett volna semmi gond, és a teher is már olyan, mintha nem is lett volna. csak az emléke maradt meg, de az is olyan távoli (szerencsére) és egyre távolodik. A félelem, hogy újra előbukkanhat, elmúlt, és nem is tudom, hogyan írjam le. Ez egy volt valami, ami már a múlté. Tudod, sokáig, de sokáig féltem, de nagyon, hogy mi lesz, de OKÉ, minden rendben, de most mi lesz???????????????? Nos megértettem, mi volt a kiváltó ok. Az antioxidánsok, szabadgyökök. Ezeket a lapokat túrjátok VÉGIG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sok van belőle, olvassatok. Üdv: Kata :):):):):):):):):):):):):)(végtelen......................


Hát, ez is a múlt, hiszen a jelen, a kedve, a mozgása, az életvitele, minden, de minden visszakerült abba a kerékvágásba, ahol annak mindig is ott kellett, hogy legyen. És így visszagondolva nem egy ördöngősség, csak akkor, amikor még én sem tudtam, hogy jó e, vagy nem, amit teszek akkor volt észtveszejtő, de nagyon. Nos, VÉGE? ezt a csatát is megnyertük. Megérte. És te is megtennéd, ha meg kellene tenned. De remélem, neked nem kell .

10. sirq (válaszként erre: 5. - Lendvai mihály)
2009. szept. 19. 20:21

Olvastam a cikkedet és örülök, hogy időben sikerült kilépnetek az orvosok bűvköréből. A gyógyulásért az embernek tenni kell, legtöbbször nem elég ha beveszi az előírt gyógyszert és ennyi. Remélem nyom nélkül elmúlnak a nehéz napok emlékei és most már felszabadulhatsz a teher alól. Csak így tovább!!!!

Minden jót kívánok

Éva

2009. szept. 19. 13:22

Jó a cikk, örülök, hogy a témát így vetetted fel.

Az nagyon pozitív, ha valaki így lát rá a problémára, mint te.

2009. szept. 19. 08:47
Kedves Zsuzsa! Ritka jó cikket olvashattam ma reggel, hála Neked. El fogom küldeni levélben Édesanyáméknak is. Nagyon tanulságos, megszívlelendő. Köszönet érte!
2009. szept. 18. 21:17

Sziasztok! Én is teljes mértékben egyetértek a cikkel. Sajnos megtapasztaltam már hasonlókat. Annyiféle gyógyszert felírtak már, a negyedét sem szedem. Mondjuk éppen a vérnyomáscsökkentőt nem hagyhatom el, mert tényleg magas, ez pedig mindenféle szövődményeket okozhat.

A bajaim orvoslásához viszont nem kapk segítséget. A természetgyógyász, stb. súlyos ezresekbe kerül.

2009. szept. 18. 20:19

nyzsuzsa minden szavaddal egyetértek!

P.Anikó nagyon nehéz elfogadni ezt a helyzetet,de megváltoztatni már sajnos nem lehet.

Mindenkinek a lehető legjobbakat kívánom!

A fiataloknak esélyt a jobbulásra!

5. lendvai mihály (válaszként erre: 4. - A106211d56)
2009. szept. 18. 20:09
Minden tiszteletem a tied. És azoké is, akik ezen a fórumon itt vannak, a nyitónak, külön. Eszméletlen. Tuidjátok;, a mai napig tanulok, találok rengeteg információt, és A Vonzás Hatalma olyan emberekbe botlaszt, de ha elolvassátok a betett linkemet, amit én írtam, és sajnos megtörtént dolog, igaz minden egyes szava, Akik megerősítenek engem, habár a saját tapasztalat az igazi, ami nekünk sajna megvan. Kicsikét zavaros, most nem értitek, de a www.tenyek-tevhitek.hu kijön egy olyan, hogy Napóleon halála. Menj le a lap aljáig, és a 3. sorban olvasd el A "csoda" ami nem csoda, hanem egyszerű vitamin, vagy nyomelemhiány. Nos, elég kegyetlen, de tudod, amikor a saját fájdalmadnál nagyobbat találsz, a tied eltörpül. Én is így jártam azt hittem, a mienk a legkegyetlenebb, de van agy hírem, most kezd el gyógyulni 2 testvér, a fiúka 18, a lányka 21 éves. Ugyan az a dolog, sajnos ők súlyosak, mindkettő 90%-os rokkant nyugdíjas. Fiatalon. Nos, a hagyományos orvoslás csődöt mondott, de találtak egy úgy néz ki, jó utat. Szorítsunk NEKIK. Jó? Köszike.
2009. szept. 18. 17:15

13 hónappal ezelőtt óriási tragédia következett be az életemben,amit soha-de soha nem fogok "kiheverni".

Mégsem kezdtem el különböző szintetikus színű és összetételű tablettákon élni.Annyira nem,hogy egyetlen szemet sem "kellett" beszednem.

Azt mondtam,szembe kell néznem a ténnyel,hiszen ha gyógyszert szedek,azzal csak elnyomom magamba,a legbensőmbe a meglévő problémát,és valamikot ugy is szembe kell vele néznem.Tiszta tudattal kell végigcsinálnom...

Mindíg is gyógyszerellenes voltam,és tudom,hogy minden belülről fakad.

A nehezén talán tul vagyok(?)

Pedig én is jártam orvosnál:mentálhigiénén,háziorvosnál stb../többet mint addigi életemben összesen/,volt magas vérnyomásom is.Mert elmondtam a kezdet kezdetén,hogy nem szeretnék semmilyen antidepesszánst,sem nyugtatót.

Anélkül,hogy rámerőszakolták volna,tiszteletben tartották kérésemet,meghagyva a másként döntés lehetőségét is.Így is tudtunk,tudunk együtt müködni.

3. sirq
2009. szept. 18. 17:10
Én is!!
2009. szept. 18. 16:25

Gratulálok!

Nagyon jó a cikked!Egyetértek vele 100 %-ban.

2009. szept. 18. 16:03
Pár évvel ezelőtt egy megfázás alkalmával el kellett mennem a háziorvoshoz. Mielőtt elindultam volna, az irodában összetűzésbe kerültem az egyik kollégával. Nagy volt a forgalom, lassan haladtam. A rendelő tele volt és bár volt időpontom mégis várni kellett egy órát... és folytathatnám. Lényeg az, hogy mire bekerültem, szinte reszkettem az idegességtől..

Ugrás a teljes írásra: Gondolatok a gyógyulásról

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook