Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gmail fiókban be lehet állítani, hogy egy adott címről ne érkezzen be még spamlistára sem a levél? fórum

Gmail fiókban be lehet állítani, hogy egy adott címről ne érkezzen be még spamlistára sem a levél? (tudásbázis kérdés)

8. Zsakay (válaszként erre: 6. - M0ncsa)
2015. máj. 18. 22:51

Sajnos törölnöm kellett a fiókot! nyitottam egy új gmailos fiókot, de itt meg a címtárral van problémám, mert vagy nem menti autómatikusan az email címet, vagy előfordult, h egy címet többször is mentett!

..én nem nagyon értem a szgép szövegezését / h mi mit jelent/..megköszönném ha valaki tudna segíteni..

7. Zsakay (válaszként erre: 6. - M0ncsa)
2015. máj. 2. 14:37
köszi Moncsa..akkor maradok így
6. M0ncsa (válaszként erre: 5. - Zsakay)
2015. máj. 2. 12:19

Olyan nincs. Ez nem a posta.

Olyat csinalhatsz, hogy forwardolod vissza a feladonak, de

1) neked is marad belole egy peldanyod;

2) a fw fogadasat a fogado felnek is meg kell erositenie.


Szerintem maradj a kukanal, es hagyd a fenebe a kicsinyes bosszukat.

5. Zsakay (válaszként erre: 4. - Remoni)
2015. máj. 2. 11:40
köszike, ezt csináltam és a kukába rakja, de én azt szeretném, hogy ne is érkezzen ide a levele!hanem a mail delivery irányítsa vissza a feladónak!
2015. máj. 2. 11:29

Settings

Filters

Create a new filter (itt beírod az e-mail címet és a következő ablakban bepipálod, hogy "delete it")

3. Zsakay (válaszként erre: 2. - Mártika :))
2015. máj. 2. 10:53
köszi...azt olvastam, h lehet! van itt egy pöttyös nevű felhasználó, aki megcsinálta ezt, írtam neki is, még nem válaszolt..de lehet, h már nincs itt a weboldalon
2015. máj. 2. 10:20
szerintem azt nem, de olvasatlanul törölheted, ennyit tudsz tenni. :)
2015. máj. 1. 21:50

A gmailes fiókomban szeretnék egy címről jövő levelet visszairányitani,eddig azt csináltam, hogy egrészt beállítottam egy szűrőt az email címével,ez eddig rendben, mert rögtön a kukába teszi a levelet, de igazából szeretném a tőle jövő leveleket azonnal visszairányítani+blokkolni, hogy hozzám még a kukába se érezzen meg..de ezt nem tudom hogyan csináljam!

Tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook