Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gmail applikációban hol lehet betűméretet, típust választani? fórum

Gmail applikációban hol lehet betűméretet, típust választani? (tudásbázis kérdés)


4. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2020. nov. 17. 07:15

Igen az meg, sajnos kevés a formázási lehetőség benne.Az Iphone levelezőben van ilyen, de a sima gmail app-ban csak vastag,dőlt aláhúzott van.

Legalábbis én ezt látom csak.

2020. nov. 16. 17:44
Aláhúzott A-ra kattints rá, utána megjelenik hogy Sans Serif, egysorban a különböző betűformációk, kipróbáltam a fiókomon, működik
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2020. nov. 16. 17:40

Megpróbálok segíteni, de az apple applikációkat nem ismerem, de a gmail nem hiszem, hogy nagyon eltérne.

Androidon és pc-n a gmail menüjében nem találtam olyan részt, ahol be lehetne állítani a betű formátumait.


Magában a levélben, mikor azt szerkeszted/írod van lehetőség formázásra. Ott jelenik meg egy kis ikonsor. Keresd az aláhúzott A-t!

2020. nov. 16. 14:06

Sziasztok!


Iphone,Ipad-on dolgozok gmail-ben.

A problémám az lenne, hogy letöltöttem a gmail alkalmazást, ahelyett, hogy hozzárendeltem volna a fiókomhoz az adott email fiókot.Így nekem átláthatóbb.

Itt viszont sehol nem találom, hol lehet betűméretet,típust választani?Tudnátok segíteni?Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook