Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Generálkivitelező, lakberendező, belsőépítész fórum

Generálkivitelező, lakberendező, belsőépítész (beszélgetős fórum)


2014. márc. 30. 10:42
Akkor hajrá!
4. bige (válaszként erre: 2. - De Luca)
2014. márc. 30. 10:39
Nem vagyunk egyformák, nem egyformák az igényeink, lehetőségeink. Én magam fogok festeni, laminált padlót letenni, de ha ismernék kivitelezőt - szívesen ajánlanék. Hiszen nem a fórumindító pénztárcájának és "s*"-nek védelme volt a kérés.
3. Caprica76 (válaszként erre: 2. - De Luca)
2014. márc. 30. 10:38
Nekem megéri, hogy többet áldozzak rá. Tisztában vagyok vele, hogy így drágább lesz, de az idő is pénz.
2014. márc. 30. 10:35
Pedig a seggedről is lenyúzza a bőrt a generál, a helyedben én kézbe venném magam.
2014. márc. 30. 10:16

Sziasztok,

teljes körű lakásfelújítás előtt állunk, és szeretnénk generálkivitelezővel elvégeztetni, hogy minden munka szervezetten, egy kézben összefogva menjen.

Tudnátok esetleg ajánlani valakit? Ha lehet saját tapasztalatok alapján. Az ideális jelölt lakberendezővel lakasdesignerrel együtt dolgozó lenne.

Budapesten lenne a lakásfelújítás.

(Festő, vízvetetékszerelő ...stb egyénileg nem érdekel, kérlek titeket, hogy ilyet ne is ajánljatok, mégha nagyon jó is, ugyanis már egyszer volt részem felújításban, és mégegyszer nem szeretnék egyenként bajlódni a "mesteremberek"-kel.)

Előre is nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook