Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gastroyal ABC étrend, ismeritek? fórum

Gastroyal ABC étrend, ismeritek? (beszélgetős fórum)


8. addy (válaszként erre: 6. - Maruszja)
2011. aug. 31. 12:16
Egyébként 5 hét alatt 5 kiló mínusz teljesen ideális, minden gasztroenterológus megnyalná utána a 10 ujját...
7. addy
2011. aug. 31. 12:15
A fogyás üteme az életkoron túl azon is múlik, hogy mennyi ideje hordozod a túlsúlyt, és az sem mindegy, hogy 5 vagy 50 kiló a fölösleg. Logikusan a nagyobb túlsúlyból könnyebben lehet fogyni, legalábbis az elején.
2011. ápr. 12. 13:06

Sziasztok!

Sok fogyást kívánok mindenkinek!

Én március 7-től eszem a Gastroyalos ABC 11-et. Tegnap kezdtem a hatodik hetemet. 5 hét alatt nekem 5 kg ment csak le! Nagyon el vagyok keseredve, hogy csak ennyi, de mit csináljak? Közben meg szobakerékpározom is és a kutyákat sétáltatok. Nekem ez a mozgás. Egyszerűen nem tudom, hogy mit csinálnak azok, akiknek több ment le. Lehet, hogy a korom miatt? Mert már nem vagyok mai csirke az igaz.

5. negyvenfelé (válaszként erre: 4. - Naplemente.)
2011. ápr. 6. 13:55
Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál, megnézem akkor mégegyszer, hogy milyenek vannak, bár tényleg nagyon drága. Néztem Norbi féle update menüsort is, az napi 4 étkezés és 1500 Ft egy napra, viszont azt véletlenül pont láttam egy ismerősömnél, hogy hogyan néz ki, és nem volt szimpi. Ráadásul éppen az nem is ízlett neki. Plusz 1-2 alkalommal próbáltam update péksütit, és nagyon nem ízlett. Ezért gondoltam erre az ABC dologra.
4. Naplemente. (válaszként erre: 3. - Negyvenfelé)
2011. ápr. 6. 13:48

Az ABC11-et Tolvai Reni arcával találod meg. Abban napi 5 étel van, 2200 Ft.

Betartottam, csak néha ettem hozzá mandarint.

Az elején 2 nap volt nehezebb, utána már egyáltalán nem volt nehéz.

2 féle Joker van, 4 és 2 ételes változat.

Ezekhez eszek mást is, gyümölcsöt, update pudingot pl.

Hétvégén meg a saját főztömet eszem, ha az elég diétás, ha nem, akkor külön csinálok még valamit.

Nyugodtan vágj bele! Sok sikert! :))

3. negyvenfelé (válaszként erre: 2. - Naplemente.)
2011. ápr. 6. 13:24
Az ABC11 mit jelent? Nem emlékszem, hogy számokkal is jelölve lennének, de lehet, hogy elkerülte a figyelmemet. A Jokerben a mennyiség kevesebb, de ugyanúgy napi 5x étkezés? 2 hónap alatt nagyon szép teljesítmény, nagyon ügyes vagy!!! Betartottad, és valóban csak azt etted, amit ők küldte? Elegendő volt a mennyiség az elején is? Kicsit tartok tőle, hogy éhes leszek.
2011. ápr. 6. 13:07

Próbáltam! Nagyon jó, most is tőlük rendelek.

ABC11-et rendeltem.

Hátránya, hogy nagyon drága, ezért mostanában Joker menüt rendelek, abban kevesebb étel van, de már jól elboldogulok így is. :)

2 hónap alatt fogytam vele 11 kg-ot.

Szóval, ha a pénz nem akadály, akkor mindenképpen javaslom.

2011. ápr. 6. 12:50

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy ismeri-e valaki a Gastroyalnál elérhető ABC étrendet? Milyen ízvilágú, ehető-e, valóban annyira ígéretes-e, mint ahogyan olvasható a honlapjukon, illetve hallható pl. Falusi Mariann révén? Próbáltátok már?

Köszönöm, ha válaszoltok!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook