Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » GAL vitamin tapasztalatok fórum

GAL vitamin tapasztalatok (beszélgetős fórum)

febr. 21. 17:50
Nos,a fórum indító már nem tagja a hoxának,azért írok hátha olvassa valaki.Vettem GAL kolin-sót,egyszerűen nem tudom fogyasztani,tud esetleg valaki tanácsot adni,hogy mivel kéne bevenni?Borzalmas az íze,öklendezek.Próbáltam levessel,vízzel,teával,egyik se vált be.
jan. 10. 18:40
Nekem tetszik Szabó Gal Bence videói a youtuben.A GAL babavárót szedem,hiszek benne.Elötte csak a sima D-vitaminját szedtem,és vérvétel megerősítette,hogy nagyon jó lett a D-vitaminom a szervezetemben.
3. 2f6f8fc08c (válaszként erre: 2. - Leila88)
jan. 9. 17:32

A multivitamint és a kollagén port néztem :)

Sok sikert a babához :)

2. Leila88 (válaszként erre: 1. - 2f6f8fc08c)
jan. 9. 16:38

Szia :)

Fél hónapja kezdtem szedni a babavárót. Facebook-on nagyon jókat írtak róla, meglátjuk, hogy meghozza-e a várt eredményt :)

Te melyiket próbáltad/próbálnád? :)

jan. 9. 15:13
GAL vitaminokat ismeri valaki,vélemények tapasztalatok érdekelnének,hatékonyabb mint a többi márka?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook