Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehetett furcsa a menstruációm? fórum

Mitől lehetett furcsa a menstruációm? (tudásbázis kérdés)


2021. febr. 5. 16:26

Az antibiotikum meg tudja zavarni a fogamzásgátlást. Úgy emlékszem, olyankor illik kiegészítő védekezést használni.

Nőgyógyászt kérdezz, itt szerintem csak laikusok vannak.

2021. febr. 5. 09:46
Én decemberben szedtem egy hétig antibiotikumot (Yadine és Aktil Duo) és semmi ilyesmit nem tapasztaltam. De gondolom más gyógyszerek máshogyan viselkedhetnek. Egy fura mensitől még annyira nem aggódnék, de ha más panasz is jelentkezik vagy a következő is ilyen, mennék azonnal nőgyógyászhoz, mert valami komolyabb gond is lehet.
2021. febr. 5. 06:10
Sziasztok! Azért írok ide hátha valakinél van tapasztalata a témával kapcsolatban.. Fogamzásgátlót szedek és rendesen eddig megjött időben mindig napra pontosan,de most olyan fura volt. Megjött időben, egy napig rendesen,de olyan nyálkás volt, talán szövetdarab is volt. Második nap éppen hogy volt, harmad nap reggel pecsételés inkább rozsda barna, és szerintem ennyi is volt mert utanna semmi. A hasam alját érzem.. Nem tudom ilyen még mióta gyógyszert szedek. Nem tudom lehet e köze annak hozzá hogy a háziorvos antibiotikumot írt fel mert beteg voltam.. Pedig tudja hogy fogamzásgátlót szedek.. Egy hétig szedtem az antibiotikumot mert eléggé szarul voltam.. Szerintetek? Van ehhez valami köze?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook