Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Furcsa lénykék e világon fórum

Furcsa lénykék e világon (beszélgetős fórum)


6. demeeri (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2011. febr. 22. 21:00
Néztem a képeket,félelmetesek.
5. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2010. jan. 11. 06:45

A liger / tigon egy ember által, mesterségesen létrehozott "fajta". A természetben ez lehetetlen lenne, hiszen míg az oroszlán Afrikában, a tigris Ázsiában él.


Amit meg az ember "kísérletezik", az ugyan létezik, de egyáltalán nem természetes.


Amúgy szerintem meg annyira nem is szép, baromi nagy és akkora nagy lógós a hasa... :-)))

2009. febr. 2. 21:16

Látom, senki nem ir ide... :(


Tudtátok, hogy a polipok képesek bármilyen alakot felölteni, mivel nincsenek csontjaik? Akár egy spirál forma csőben is végigkapaszkodnak a tapadókorongjaikkal, minden gond nélkül.


És azt, hogy a halál egyes medúzafajtáknál afrodiziákumként hat? A nevüket nem tudom, de Japán halászok egyre többet bosszankodnak azok az óriás méretű medúzák miatt, amelyik tizedelik a halállományt. A többszáz km-es kifeszitett hálójuk nem halakkal vannak tele, hanem medúzákkal. Mikor kiemelik őket a hajóra, összevagdossák őket késekkel, majd, hogy haltáplálékként szolgáljanak, visszaöntik őket a tengerbe. Ki akarják irtani őket, csak egy dolgot eddig nem tudtak: ha a medúza veszélyben érzi magát, több milliárd pete és sperma hagyja el testüket. És ha párszázat összevagdosnak és visszaöntenek a tengerbe, azzal csak a medúzaállomány fennmaradását segitik. Azért ez szörnyű, nem? Ki se lehet irtani őket...

2009. jan. 26. 20:10
egyetértek
2009. jan. 5. 17:32
Most nem tudok ilyent írni,különös lénykének a nevét,de majd nézelődöm,hiszen érdekesek tényleg.
2009. jan. 5. 10:24
Tegnap este néztem az Animal Planeten Nick Barker műsorát, és fantasztikus, mennyi-mennyi olyan lény él a Földön, aminek létezéséről nem is tudunk semmit, pedig gyönyörűek, érdekesek, rémijesztőek és a többi. Bár ez nem ebből a műsorból van, de ha valaki valami fantasztikusan gyönyörűt akar látni, akkor a Google-be irja be, hogy Liger, Tigon! Az oroszlán és a tigris hibridjei, szerintem isteni teremtmények! Ha tud valaki hasonló, eddig kevésbé ismert lényről valamit, irja le a nevét, hadd csodálkozzunk mi is, ha megnézzük a Google-ben! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook