Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fura volt beletörődni, hogy gyógyíthatatlan betegségem van.... fórum

Fura volt beletörődni, hogy gyógyíthatatlan betegségem van.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 28. 02:46
sok betegseget,mint mar masok is irtak itt jol kordaban lehet tartani!
10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Ghost👻)
nov. 6. 16:20

Kiforgatod a szavaimat.

Már korábban én is kértem, de előttem már mások is kérdezték, hogy mi a betegsége, de meg sem szólal. Ő dolga. Részemről ennyi!

9. Ghost👻 (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
nov. 6. 16:09

Hasznos tanács csak akkor adható ha tudnánk konkrétan,hogy mi a betegsège.

A végső búcsú szóhasználatod,pedig igenis olyan,mintha temetnèd..

8. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Ghost👻)
nov. 6. 15:31
Persze, hogy nem. Nem is írtam olyat. De egy egészséges életmódra törekvés kitolja a végső búcsú időpontját. És hogy az adott betegség esetén mire kell különösen odafigyelni, másoknak is hasznos tanács lehet.
7. Ghost👻 (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
nov. 6. 15:27

A gyógyìthatatlan nem egyenlő a halálossal.

Gyógyíthatatlan autoimmun vagyok, teljes èletet èlek,sokan nem is tudják.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 07:54

Ahogyan írták is előttem: megtanulni együttélni vele, és mindent megtenni annak érdekében, hogy a végső búcsú minél később következzen be.


Öt év már nagy idő! Ezek szerint sikerült egy olyan életmódot, olyan életritmust kialakítanod, amely segíti minél szebbé, eredményesebbé tenni a napjaidat. Ügyes vagy!


Ezek alapján valóban célszerű lenne elmondani, milyen betegséged van, és hogyan, miként éled az életedet. Talán másoknak segítesz ezzel!

nov. 6. 07:14
Ebbe nem lehet beletörődni, elfogadni lehet vagy tenni ellene, megelőzni, meggyógyulni, életmódot váltani.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 21:27
Azért nagyon nem mindegy, hogy mi az a betegség, szerencsére sok van, ami ha nem is gyógyítható, de az életet nem dönti le annyira, hogy tartalmas életet még élhessen mellette, akár segítséggel akár anélkül...
nov. 5. 20:40

Mindenből ki lehet hozni a legtöbbet és ki is kell!

32 éve diagnosztizáltak autoimmun betegséggel a kamaszságom küszöbén.

Évekig harcoltam magammal és sok-sok év kellett, hogy megbékéljek, hogy beszélni tudjak róla és együtt tudjak élni ezzel az állapottal.

Mára összeszoktunk.

Ismerem a korlátaimat, amiket az elmúlt évtizedek alatt szépen sikerült mindig egy kicsit-kicsit tágítani.

Kitartást és fel a fejjel!

2. Myra
nov. 5. 20:36
Az ember nem beletörődik. Megpróbál együttélni vele. Megpróbál minden alternatív módot , hogy javítson az állapotán.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook