Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülpanaszok után fórum

Fülpanaszok után (beszélgetős fórum)


6. youlcsi (válaszként erre: 5. - Krisz 18)
2012. júl. 11. 21:32

:)


kicsit odafigyeltek, akkor nem lesz baja, ha nem volt szúrva a füle.


amikor épp szárazon van, figyelj arra, hogy mindig legyen szárazra törölve... ha megtűri, használjatok füldugót (sztem elég a gyógyszertári)... de elégnek kéne lennie az alapos törlésnek.

5. Krisz 18 (válaszként erre: 4. - Youlcsi)
2012. júl. 11. 21:26

...hát kérlek, tévedsz!...:D:D:D


ha hiszed, ha nem, ez a csajszi egész strandolás alatt CSAK a levegőért jön föl:D

őszintén szólva pályát tévesztett, igazából ebihalnak kellett volna születnie...:)


amúgy köszönöm az infót

4. youlcsi (válaszként erre: 1. - Krisz 18)
2012. júl. 11. 21:06

csak akkor nem mehet bele víz, ha felszúrták. amúgy fül felől egy zárt rendszer ;)


persze nem kell a víz alatt áztatni... de a képek alapján kétlem, hogy akkora kislány lenne, aki egész strandolás alatt csak levegőért jön fel :D

2012. júl. 11. 21:01

Sziasztok! Én itt új vagyok, most regisztráltam és engem is érdekel a fülplasztika, úgyanis én is ezzel a problémával küzdök. Most pénteken bejelentkeztem egy fül-korrekciós mütétre, de nagyon tartok tőle, már azon vagyok, hogy visszalépek......én úgyanis erdélyi vagyok és nem nagyon engedhetem meg magamnak,hogy csak ezért a mütétért kimenjek Budapestre.....igy itt erdélyben egy köztiszteletnek, tapasztalattal rendelkező, nem fiatal általános sebész elválalta, hogy megcsinálja nekem ezt a mütétet, úgyanis ő járt ki Magyarországra ilyen tipusú továbbképzőkre és ezen kivül vállal arcfelvarrást, ajaknagyobbitást is.....csak az a gond , hogy kezdek beparázni....pedig már kb. 20 éve erről a pillanatról álmodom és amikor végre itt vagyok a cél előtt má-már visszalépnék.....az az igazság félek attól, hogy nem sikerül v. hogy vmi súlyos következménye lesz és akkor jön az ismerősöktől a megszokott " mi előre megmondtuk " duma.....biztos ismerős nektek ez, hogy aki nincs benne ebbe egész másképp gondolkodik....

Valami biztatót nem tudtok mondani :) .... tudom,h. ez mindenkinek a saját döntése, de nagyon dillemmázok és parázok és nem szeretném, ha ez a döntésem balul sülne el.

2. dovima (válaszként erre: 1. - Krisz 18)
2012. júl. 11. 20:31
kisfiamnak is ez volt multhéten és azt mondta a doki hogy mehet már strandra persze nem sokat a vízalá,de előtte parafinolajat cseppentsek a fülébe hogy nehogy megint fájjon.
2012. júl. 11. 20:19

Kislányomnak hurutos betegsége volt, a füle is fájt két napig, fül-orr-gégész is látta, állítólag semmi extra, vékonyabbak voltak a dobhártyák, orrcseppeztük, két napig volt fájdalom, aztán elmúlt. Tehát elvileg NEM volt középfül-gyulladása, ami után hetekig nem szabadna víznek mennie a fülbe (ha jól tudom).

Viszont azt nem tudom, h ilyenkor, mint nálunk volt, mennyi ideig nem vihetem strandra ?

Valakinek esetleg van ilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook