Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Függőség Magne B6-tól? fórum

Függőség Magne B6-tól? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 26. 09:00
ˆ
14. f303be5590 (válaszként erre: 3. - Bared)
2010. szept. 26. 08:59
igen ez pont olyan, mint 'a takarításnak nincs látszata, csak ha nem csinálják' ˆHexike
2010. ápr. 18. 18:12
Nekem évek óta a szervezetem jelez kis apró rángásokkal, hogy magnézium-hiányom van. Ilyenkor veszek egy doboz Magne B6-ot és kb 1 hónap alatt elfogyasztom. Sosem jutott eszembe, hogy függőséget okozhatna.
2010. ápr. 18. 16:55
Én elég régóta szedem.Szerintem nem okoz függőséget!
2010. ápr. 7. 11:42

Megnyugtattatok!! :)

Köszönöm mindegyikőtöknek!! :)

10. hemos
2010. ápr. 6. 20:48
Én is szedtem a terhességem elején az émelygésre, de nekem nagyon jó dokim volt, biztos mondta volna, hogyha rá lehetne kapni, de ez tényleg más, mint egy nyugtató
2010. ápr. 6. 19:35
sőt terhességem alatt is szedtem, terhes vitamint, c vitamint, kálciumot, meg vas tablettát, és szerintem kimondottan jót tett a kicsinek is és nekem is. Ha a fejem fájt, vagy kimerültnek éreztem magam... bevettem és jót tett.
8. Mindzsi (válaszként erre: 7. - 9f84fd6bb9)
2010. ápr. 6. 19:32
ez pontosan így van!! Egyet értek vele. Én is szedem, de sztem jó hatással van a szervezetre, és nem okozhat függőséget!
7. 9f84fd6bb9 (válaszként erre: 6. - Kisgangne)
2010. ápr. 6. 15:55

Ez a feszültség oldás, nem olyan, mint pl. egy nyugtató. Ha normális szinten jut az ember B6 vitaminhoz, akkor normálisan működik. Ha keveset, akkor az idegek nem teljesítenek 100%-on, és feszültebb, lobbanékonyabb lesz.

A B6 vitamin szedésével visszaáll az ember az normális szintre.

Ez ugyan olyan, hogy ha kevés C vitamint eszünk, akkor könnyen vérezni fog az ínyunk. Ha pótoljul a hiányt, akkor a panasz megszűnik. Annyi a különbség, hogy a pl. C vitamin hiány az ínyvérzésben, a B6 vitamin meg az idegek rendellenes működésében okoz előbb tünetet.

6. kisgangne (válaszként erre: 2. - Sztolyka)
2010. ápr. 6. 15:45

Jaj! Nem akartalak megijeszteni! Csak eszembe jutott , és gondoltam tudtok tanácsot adni illetve megosztjátok velem a tapasztalataitokat!

Csak mert feszültség oldó is egyben és ezért jutott eszembe, hogy rá lehet e szokni!

Bocsi nem akartalak megijeszteni!

2010. ápr. 6. 15:41
A táplálékkiegészítőkön szokott olyan felirat lenni, hogy "a vegyes táplálkozást nem helyettesíti". De ha az alany nem táplálkozik kielégítően, akkor jobb, ha így beviszi. Legideálisabb, ha a táplálékkal juttatjuk a szervezetbe, de ha mégsem - kizárva a túladagolást - káros, függőséget okozó nem lehet.
4. 9f84fd6bb9 (válaszként erre: 1. - Kisgangne)
2010. ápr. 6. 15:38
A vitaminokkal max. olyan függőségben él az ember, hogy belehal, ha nem jut a szervezetébe :D
2010. ápr. 6. 15:38

én éhes lettem tőle, ellenben más hatást nem éreztem(((

illetve hazudok...a szedés vége után kb 1 héttel után 10szer olyan fáradt voltam, mint mielőtt abba hagytam((( szóval a mesterséges pótlás abba hagyása ezzel is járhat((

2. sztolyka (válaszként erre: 1. - Kisgangne)
2010. ápr. 6. 15:37

Húha,az én fiam ezt szedi,ne ijessz meg,hogy rászokhat?!

Ez a dolog engem is érdekel!

2010. ápr. 6. 15:35

Szeretném megtudni ,hátha van már valakinek tapasztalata a MAGNE B6 szedésével kapcsolatban! ??

Okoz e függőséget ,vagy meddig lehet szedni ??

De bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok!!

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook