Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frontin tapasztalatok? fórum

Frontin tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
39. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 01:07
Mizujság?
38. Arcana
2023. szept. 13. 20:33
Sziasztok! Legfőképp férfitársaimhoz fordulok az alábbi kérdéssel (de a hölgyek „benyomásaira” is kíváncsi vagyok): a frontin szokott merevedési problémákat okozni? Vagy az simán lehet egy adott pusztulat lelkiállapot eredménye is? Libidócsökkenést nem tapasztaltam, és potenciazavart sem állandóan, hiszen a bogyót sem szedem napi szinten marékszámra.
37. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 04:30

Miujság azóta?


En is szoktam úgylenni, pl tegnap is elmaradt dolgom ,de végül is a közbejött dógokat is elkell végezni, megoldani, de ezvan.

2021. máj. 20. 12:10
Macskabolha ellen ? Jók a tapasztalataink, de utolsó alkalommal amikor bekentem a cirmosgyereket, a frontlinos helyeken kis kopasz folt van a bundáján, Régóta használjuk, hatékony, nincs bolhája.
35. Bless the child (válaszként erre: 34. - Zoya13)
2021. máj. 20. 11:54
Első körben a háziorvosának kell ezt jelezni.
34. Zoya13
2021. máj. 20. 11:47

Sziasztok


Végső elkeseredésemben írok ide. Talán tudtok tanácsot adni nekem.

Az apósom nagyon furcsa tüneteket produkál.

Szedi a frontint és a rivotrilt. Állítása szerint mert nem tud aludni. Nem pszichiáter írta fel.

Az élettársa is szedi. Mi azt gyanítjuk, hogy a háziorvos írja neki vagy az élettársának.

Néha meglátogat minket.

Tudni kell, hogy szeret pár kupicával bedönteni.

Észre vettük, hogy hangulatingadozásai vannak.

Pár hete összevitatkoztam vele, mert elkezdett mint egy bolond kidobálni dolgokat a konyhaszekrényből.

Én szépen szóltam neki, hogy ne dobálja ki a dolgokat. Erre mint egy eszelős nekem rontott. A párom nem volt otthon. Ijesztő volt, mert felkapott egy kést is, és miközben ordított felém jött. Nem emelte rám a kést, de azért..... 60 kilós nőként egy 110 kilós emberrel szemben..... szó mi szó nagyon megijedtem.


Nem tudom hova kihez fordulhatnék????? Véleményem szerint nem normális, hogy felügyelet nélkül szedi ezeket a készítményeket, amiket szigorú ellenőrzés mellett adagolnak normális esetben.Ráadásul alkoholt is iszik rá, napi szinten. Nem nagy mennyiséget de a napi 2-3 feles megvan.

2021. febr. 23. 21:42
És ha alvásra, hajnali felébredés miatt szedem?valami jobbat tudtok?
32. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 16. 22:26
Frontint bevenni csak mert rossz napod volt, és hát Istenem, majd csak holnap tudod az elmaradtakat pótolni? Ez komoly? Ha egy felnőtt nő ennyi problémát sem tud gyógyszeres segítség nélkül kezelni, ott súlyos problémák vannak! Kicsit többe kerül, ám tartósabb lehet a megoldás: keress egy jó pszichológust!
31. Regin_a (válaszként erre: 22. - Lávli*)
2021. febr. 16. 18:44

Milyen régen irhatja fel körzeti?

Mert évtizeddek ezelött is felirta a 10db-ost de jóval drágábba került

30. Regin_a (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2021. febr. 16. 18:41

Nix orvos, a szomszéd ajánlott egy szemet jóindulatuan neki

Ilyen gondokon nem segit semmit, pláne egy szem

Ilyenkor ahogy irják, pohár bor, vagy viszki

Másnapra megoldódik minden

29. Borian (válaszként erre: 23. - Lávli*)
2021. febr. 16. 17:14
Ez meg a másik. :-(
2021. febr. 16. 16:59
Ket dobozaval irjak fel, legalabbis anyamnak, aztan jut is meg marad is belole. :D A szegenyek eledele, ahogy mi hivjuk erre.
27. globus (válaszként erre: 26. - Bless the child)
2021. febr. 16. 16:49
Ezt mondják...kotorássz bele a vénytörténetébe.
26. Bless the child (válaszként erre: 18. - Borian)
2021. febr. 16. 16:42
Kapta a szomszédtól, a baráttól, a rokontól. Hihetetlen cserebere folyik. Úgy adogatják egymásnak, mint a kockacukrot. Tudom, szembesülök vele rendszeresen.
25. Lávli* (válaszként erre: 24. - Libikóka)
2021. febr. 16. 15:04
Igen.
24. libikóka (válaszként erre: 23. - Lávli*)
2021. febr. 16. 14:58
Ez a másik oldal .Ritkábban kerül szóba!! általában is elmondható hogy akinek tényleg kéne nem szedi,,akinek meg nem kell az is hozzájut!
23. Lávli* (válaszként erre: 21. - Libikóka)
2021. febr. 16. 14:52

Szerintem az van inkább, hogy időnként (nem is olyan ritkán) szembe mennek az emberrel olyan mondatok, hogy ne szedd, mert zombi leszel (!!! 😮), tönkre teszed magad, stb. Aztán onnantól mondhat az orvos bármit, a páciens csak retteg, hogy zombi lesz, mer' a zinterneten azt mondták. 😎

A betegsége meg kezeletlen marad, és folyamatosan rosszabbodik az állapota.

22. Lávli* (válaszként erre: 21. - Libikóka)
2021. febr. 16. 14:45

A xanax és a frontin hatóanyaga ugyan az.

Az az új, hogy mostanában felírhatja háziorvos. Régebben csak szakorvos írhatta.

21. libikóka (válaszként erre: 20. - Lávli*)
2021. febr. 16. 14:42
Most ez lett az új bogyó gomdolom,mert régen is ott voltak pl. elenium , xanax, stb.Akadt a háztartásban ,felírták az orvosok szerintem különösebb kérdezősködés nélkül.Ma is lehet így????
20. Lávli* (válaszként erre: 18. - Borian)
2021. febr. 16. 14:31

Ezen én is mindig megdöbbenek.

985. Frontinos fórum, mindenkinek van, mindenki mást kérdez, hogy mit hogy tegyen, és senki nem tud semmit.

19. a32f396a94 (válaszként erre: 15. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 16. 14:07
Vicceltem csak :)
18. Borian
2021. febr. 16. 14:00

Ez egy vényköteles gyógyszer, orvos írhatja fel, mégis, itt mindenki úgy emlegeti, hogy minden lakásban fent van a polcon, lekapjam vagy se?

Ha az orvos írta/írja fel, akkor gondolom van mellé utasítás, hogyan, mikor, meddig.

Ha nem orvos, akkor honnan van?!

2021. febr. 16. 12:56
Nem frontint kéne felirni az embereknek, hanem egy uj eletet.
16. libikóka (válaszként erre: 13. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 16. 12:56
Hát azért inkább ne:)) Messze van ez a macskagyökér ,valeriana,komló stb gyógynövényes termékektől.
15. a97b9a4e4e (válaszként erre: 14. - A32f396a94)
2021. febr. 16. 12:55
Nincs mirol beszelni. :) Tenyleg nem vagyok fuggo. Inni se iszom mindennap, csak ha mar nagyon magam alatt vagyok. Heti egy alkalom meg szerintem siman belefér. Akkor se total reszegre iszom magam, hanem csak hogy jobb kedvem legyen. De egyebkent meg semmit nem er, medt a gondolataidat ez se tudja elnyomni. A problemak is ugyanugy meglesznek, csak kesobbre halasztodnak. Ha folyamatosan inna az ember, akkor viszont problema se lenne.🙃
14. a32f396a94 (válaszként erre: 13. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 16. 12:48
"Függő se lettem." - minden függő ezt mondja. Akarsz róla beszélni?
2021. febr. 16. 12:23
Mi a baj a frontinnal? Mar nagyanyaink is ismertek. Egy kis macskagyoker van benne meg egerpisi :D Neha rossz napom van, en is beveszek egyet. Neha meg iszok is ra :D Még élek. Függő se lettem. A csokitól jobban függök meg a kávétól pedig hosszabb tavon biztos az se egeszseges.
2021. febr. 16. 10:06

Engem is szokott zavarni ha nem haladok, de annyira még sosem zavart, hogy ezért bekapjak egy gyógyszert. 😀

Általában magamra húzom a plèdet a kanapén és megnézek egy vères horror sztorit az ID-n! El szokott múlni...

Holnap újult erővel nekiláthatsz! Addig legalább van időd kitalálni hogyan , miként haladj hatèkonyan! Vedd úgy ezt a napot, hogy ajándék pihenős és ne szedjèl gyógyszert! Válts szemlètet! 🙂

11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 16. 09:36
Alábbhagy
10. Witcherina (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 16. 09:31
Ha már mindenképp valami ilyesmire van szükséged akkor keresd a gyógyszertárban a "Nervenpflege" nevű gyógynövényes bogyeszt. Nem lehet rászokni (fizikailag), mellékhatása nincs, nem tépsz be tőle. A frontinnal annó édesanyámék az intenzíven szedálták le az agresszív betegeket, azt felejtsd el.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook