Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frontin tapasztalatok? fórum

Frontin tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
2021. febr. 16. 09:19

Ne kezdd el!

Nagyon rá lehet csavarodni sajnos.

A 27 éves húgom is ettől szenved, és már ott tart, hogy mindenre ebben látja a megoldást.

Pl múltkor jött hozzánk, és tiszta ideg volt amikor felért. Kiderült hogy az volt a probléma, hogy útközben dugó volt, nehezen talált parkolóhelyet, meg otthon hagyta a mobilját is. Első kérdése az volt, hogy van-e itthon Frontin egy szem, mert ő ezt nem bírja idegileg.

Mondtuk, hogy mi nem tartunk itthon ilyesmit. Teljesen elképedtünk, hogy egy ilyen semmi problémára is azonnal ez már a kézenfekvő megoldás, a gyógyszer. Holott csak egy jót kellett volna kàromkodni :(

Rémes az egész helyzet, nem látom a kiutat belőle.

8. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 16. 09:14
Am honnan van frontinod?Ha van,az azt is jelentheti h rossz úton jársz,nincs támaszod.Elfogyott az út előled,mér'arra mész?Veszel új ruhát,beléöltözöl,levetvén a régi éned új utakon járj,s megtalálod mi rég elveszett.
7. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 16. 08:57

Szerintem ilyen problémára nem kellene. Egy pohár bor.... bááár arra is rá lehet szokni. :)


Anyukám halála körül vettem be Frontint 4 x fél és egy egész szemet, előtte soha, és azóta se. Van még a szekrényben, de eszembe se jut. Remélem nem is leszek sokáig olyan idegállapotban, hogy kelljen. :/

6. Oneday (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 16. 08:35
Szerintem nem megoldás, főleg a helyzetben, amit írsz. Inkább igyál egy pohár bort vagy citromfű teát és próbálj megnyugodni, relaxálni, kikapcsolni, félretenni arra az időre a dolgokat. Keményebb helyzetbe néha tünetileg megoldásnak tűnhet, de hosszútávon semmiképp, mert nem oldja meg a problémát, sőt azt embert lehet még inkább depresszióba sodorja. Ha meg hozzászokik valaki, akkor már nem is használ, nem is elég az adag. Ördögi kör.
2021. febr. 16. 07:34
Jó zene, pohár bor. Én inkább így csinálnám.
4. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 16. 06:29

Majd akkor hagy alább az aggódásod, ha bepótolod az elmaradt dolgaidat.

Többet ér egy forró fürdő, kiadós alvás, mint egy frontin.

Ha összetettebb a problémád, arra orvos fog választ adni .

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 16. 06:22

Ha zombi akarsz lenni akkor jó lesz.


Az orvos mire írta fel neked a gyógyszert? Miért nem vele beszéled meg az adagolást?


A problémáidat ne gyógyszerrel old meg!

2. FreiaZia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 16. 05:38
Hát nézd a frontinnal és úgy általában a benzoidazepinekkel (diazepám, tamezapám, alprazolam) SOHA NEM az egy szem a gond. Válaszolok a kérdésedre: igen, megnyugszol, mint egy gyakorló Buddha. A kérdés inkább az, milyen gyakran fogja egy ember ezt megoldásnak tekinteni és nem tünetelnyomásnak. Egy frontin ma,mert "rossz napom van "..Félre ne érts, lehet irtó rossz napod, akár olyan is, ami nyugtatót igényel. Csak érezd a határt a rossz nap meg a probléma között. Mert az a tapasztalatom, hogy a frontint szedők már rég elmosták ezt a határt. Eleinte egy komoly gond, tragédia, majd rossz nap, majd beszòlt a főnököm, rossz volt hazafelè a forgalom, rám dudáltak, nyűgös vagyok. Egyre kisebb lesz az ingerküszöb és egyre több gyógyszer hat ugyanannyira. Na. Nem hegyi beszéd. Igen, jobb lesz, átmenetileg. Ha ez egy szemről szól akkor át fog segíteni a napon.
2021. febr. 16. 05:12

jó lehet ilyen esetben?



Tegnap rossz napom volt, semmi sem sikerült, ma nem tudom bepótolni az elmaradt dolgaimat, csak holnap tudom folytatni, de nagyon idegesít, zavar!



Ha beveszek frontint jobb lesz, alábbhagy az aggódásom?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook