Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
4675. wicky85
2011. aug. 22. 12:56

Sziasztok!


Képzeljétek, az egyik kutyus, akit vittek tőlünk a hétvégén megnyert egy szépségversenyt. Olyan büszke vagyok rá. :) Gondoltam megírom. Majd kérek képet a gazditól és felteszem.

2011. aug. 22. 10:08
marahazi-mirage.kalocsa.net/contact itt van telefonszámuk is ahogy nézem! Meg két email cím is és nem kell regisztrálni.
4673. Vigyorex6 (válaszként erre: 4670. - Aceec9f2b5)
2011. aug. 22. 08:05
Nem biztos, h Ancsiék fedeztetik a kutyusukat máskor, csak azért hoztam fel őt példának, mert lehet ilyen helyről is kutyát hozni..., mármint ahol a kutya családtag, és nem a tenyésztés a cél, viszont egy-két alom előfordul náluk. Az egyik barátunk kutyája is fedezett, szép kisbullik lettek, de ennyiben megállt a történet, és próbálták a szuka kutya gazdái a kis porontyokat jó helyre adni. :)
4672. aceec9f2b5 (válaszként erre: 4671. - MiSchumi)
2011. aug. 21. 22:13

Próbáld meg. Nekem is valamilyen hibát írt ki, és megjött az e-mail. Mondjuk én gmail-es vagyok. Sokszor jártam úgy, hogy a freemail-re, citromail-re nem jöttek meg a válaszok.... Ha pedig a felhasználónév már foglalt, akkor sikerült elivleg.

Nézd meg amúgy az expresszt, most vannak fent kislányok, eü garanciával 55-70-ért.

Az teljesen korrekt ár, bár szerintem nem kennelből, de az eü garancia sokat elárul.

Kennelből én a maraházi válaszára várok, illetve 1-2 pesti jöhet szóba, illetve egy itteni fórumos.

4671. MiSchumi (válaszként erre: 4669. - Aceec9f2b5)
2011. aug. 21. 21:32

nekem nem jött:(na megpróbálom még1x

most végignéztünk mi is egy csomó kennelt,de mivel igazából nem ismerjük egyiket se, csak a goldról hallottunk jókat így nehéz:(

az biztos,hogy olyan helyről szeretnék elhozni kutyust,ahol kapok eü garanciát

2011. aug. 21. 00:43

Vigyorex6, Dexterbaba most volt időm, megnéztem a képeiteket. Jajj, nagyon gyönyörűek a kutyusaitok. :) Mi is ilyen színűt szeretnénk, vagy feketét. De mindegy, csak egészséges legyen, majd amilyen lesz. Már írtam a maraházi kennelnek, remélem lesz elhozható alom december körül, nagyon örülnék neki, mert gyönyörűek, de várom az egyik itteni fórumos válaszát is, ő is esélyes, ő fedezteti az egyik kutyusát.

Több emberrel beszéltem már, 50-60.000-res árakat kaptam, és persze mindenkinek lesz kutyája. Hmmmm, nem is tudom... Az a baj, hogy mivel külföldön élünk személyesen nem tudunk elmenni több helyre, körbenézni, nem azért, mert nem tennénk meg.

És, ha hazamegyünk, akkor pár hét alatt nem akarok keresgélni, biztos találnék, de ki tudja honnét, és milyen kutyust.

Tehát fontos volt, hogy ajánlja őket valaki, aki elégedett.

4669. aceec9f2b5 (válaszként erre: 4667. - MiSchumi)
2011. aug. 21. 00:18

Jött e-mail. :) Tehát sikerült.

Neked nem érkezett üzenet az oldalról?

2011. aug. 21. 00:17

Én sem tudok regisztrálni, hogy írjak nekik... :(

Valami hibát ír ki. Viszont, ha rányomok ugyanazokkal az adatokkal, akkor azt írja ez a felhasználónév már foglalt.

Mi lehet a baj!!???

4667. MiSchumi
2011. aug. 20. 23:47
Engem sajnos nem enged regisztrálni a Maraházi oldalán:(csak nekem nem sikerül?
2011. aug. 20. 01:11

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek a hozzászólást.

Nézelődök egy ideje, és van is időnk rá bőven.

A marahazi kennel oldalát meg fogom nézni, viszont ők meg elég messze vannak tőlünk. :(

Meg fogom nézni H.Ancsa naplóját. Nehéz kifogni így a netről azért, mert, ha elmész több helyre, akkor meg annyit elautózik az ember, hogy megérné egy megbízható helyre elmenni.

Mindegy köszi még egyszer a válaszokat.

A gold sierra kennelből Macho nekünk is nagyon tetszett. :)

4665. Vigyorex6 (válaszként erre: 4660. - Aceec9f2b5)
2011. aug. 19. 19:42
A 4677.hsz-t ajánlom Neked is. :)
4664. Vigyorex6 (válaszként erre: 4663. - MiSchumi)
2011. aug. 19. 19:41

Lehet viszonylag olcsón, tk nélkül egészséges babát venni, de valóban oda kell figyelni a szaporítókra.

Ide is írt régebben sokat H.Ancsi. Ha gondolod keress rá + nézd meg a naplóját.

Ők nem tenyésztik a francia bulldogot (kennelben), de nem szaporítanak, és álomszép kiskutyák születtek náluk. :O)

Vannak ilyen állatbarátok, akiktől tudsz esetleg kiskutyát hozni.

4663. MiSchumi
2011. aug. 19. 16:04

Szisztok!

köszönjük, mi is néztük a Gold-sierrat, Macho És Portosék nagyon tetszettek.Igazából mi is az ár miatt gondolkodunk,( tudom olcsón nem lehet egészséges kiskutyát venni,nem szeretnénk a szaporítók pénztárcáját gyarapítani)

de még átgondoljuk,mert nem szeretnénk felelőtlenül kutyust venni:)Igazából már 2éve gondolkodunk, de most jutottunk el odáig,hogy tudnánk biztosítani neki mindent

4662. Vigyorex6
2011. aug. 19. 12:46
Nem tudom mit változtak az árak, de valóban anno mikor én vettem Spiky-t Kalocsán a Maraháziban, akkor 80.000Ft volt tk-vel, anélkül pedig 60 lett volna.
4661. Dexterbaba (válaszként erre: 4660. - Aceec9f2b5)
2011. aug. 19. 12:22
Hát akkor még esetleg tudom ajánlani a Maraházi kennelt! Kalocsán vannak annó mikor én árajánlatot kértem tőlük 60 ezer volt egy kiskutya törzskönyv nélkül. marahazi-mirage.kalocsa.net Meg érdemes az e-dog.hu oldalt is nézegetni ott is rá lehet találni normális tenyésztőkre és nem szaporítókra....
2011. aug. 19. 00:43

Sziasztok!

Régóta követem már a fórumot, mert a francia bulldog teljesen megbabonázott. :)

Úgy néz ki decemberben tudunk venni egyet (külföldön élünk, és januártól lesz tv. változás), de én is érdeklődtem sok helyen már.

A Gold sierra kennel biztos, jó, viszont mindennel együtt 150.000 ft egy kutyus. Na, én ezt kicsit sokallom. :( Mi 80.000-90.000.-nél többet nem szánnánk rá, és törzskönyv sem szükséges, mert hobby célra lenne, kis kedvencnek. :)

Ha valaki így is tudna ajánlani megbízható kennelt, akkor szívesen venném. És baranya-, somogy-, tolna megyében, esetleg Pest még szóba jöhet.

Köszi előre is!

És jó egészséget minden kis malacnak. :)

4659. timcsikee (válaszként erre: 4654. - MiSchumi)
2011. aug. 18. 18:49
Szia! A Gold-Sierra kennel és Alcsiligeti (a miénk Alcsiligeti) Ha fennt vagy a facebook-on keresd meg Tatár Henriettet, ő a Gold Sierra kennel tulajdonosa...rengeteg képet találsz ott fennt...De persze a miénk sem elhanyagolható, mindegyik mestertenyésztő :)
4658. Dexterbaba (válaszként erre: 4657. - MiSchumi)
2011. aug. 18. 12:46
Szia! Én ajánlom a Gold-Sierra kennelt! Róluk eddig csak jót hallottam, bár az enyém nem onnan valósi. Ahol én vettem ott most fedező kan hiányában nincsenek kiskutyák :/
4657. MiSchumi (válaszként erre: 4656. - Zsanett001)
2011. aug. 17. 21:03

Szia!


Köszönöm szépen a választ:)

érdeklődtem már más kenneleknél is, ott mondták is a garanciát,pont ezért bizonytalanodtam el a szuppyval kapcsolatban,

2011. aug. 17. 20:54

Sziasztok!

Örömmel látom, hogy "kihalt" a fórum. Ezek szerint mindenki egészséges és probléma mentes :)

Ennek nagyon örülök :)


(Nem ismerem a szuppy-puppyt. Én tenyésztőtől vettem mind a két bullikámat (a másodikat 1 hete), őket kiállítási célra ajánlották főként, de nekem csak az volt a fontos, hogy megbízható helyről egészséges kutyát vegyek)

Ha csak kedvencnek szeretnéd, akkor is ragaszkodj az 1 év egészségügyi garanciához, ez sokat elárul a tenyésztőről.

4655. 28a16e012b (válaszként erre: 4653. - R75)
2011. aug. 17. 07:44
Köszönöm szépen :)
4654. MiSchumi
2011. aug. 16. 20:43

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék,hogy melyik kenneleket ajánlanátok, ahonnan egészséges kiskutyákat lehet elhozni:)családi kedvencnek szeretnénk, nem kiállítási kutyusnak:)

A szuppy-puppy bulli kennelt ismeri valaki?


köszönöm a segítségeteket!

4653. R75
2011. aug. 16. 08:03

"pont ezért nekem való, mert sajna az egészségi állapotom miatt vok itthon. Ő pedig lefoglal, és elveszi minden gondolataim a rosszról!

Ő segít nekem a gyógyulásba, én pedig amennyit időt csak tudok vele töltök :)))))"


Hát akkor tényleg neked való!! Sajnálom a betegséged, sok jót kívánok neked és örömet a kutyusban!!

2011. aug. 15. 08:39

Végre elaludt a kicsi babám, így tudok írni,mert még azt se hagyja :)

Szóval, csak azt akarom leírni, hogy mi mikor megyünk sétálni, eleinte nagyon lusta, úgy kell húzni, majd kicsit felébred, elvégzi a dolgát, és utána jön,hogy elkezdi tépni a cipőm és a nadrágom szárát :S....na mi ezzel vagyunk gondba, jobban mondva én, de ezt megoldom nagyjából egy olyan módszerrel, hogy a pórázt adom neki a szájába, hogy azzal játszon. Inkább mint a ruháim tépje szét. Sztem ebből ki fog nőni, de most még ilyen. Másik, hogy tényleg minden kell neki nyilván amit szét tud rágni, már nem tudom mit találja ki neki játékot. A kötelét letojja, a rágócsontot már nem rágja, a plüss ami még bejön neki, de persze játszani kell vele. Én vok a macival....és verekedünk :)...ha lerakom, hogy nem játszok akkor tolja oda a kezembe, zabálni való!!!

Igazából leírhatatlanul imádnivaló okos kutya!!!

Reggel kiengedem a kertbe, kiül a napozóágyra mint a nagyasszonyok :P

Tény, hogy nagyon sok törődést igényel, de pont ezért nekem való, mert sajna az egészségi állapotom miatt vok itthon. Ő pedig lefoglal, és elveszi minden gondolataim a rosszról!

Ő segít nekem a gyógyulásba, én pedig amennyit időt csak tudok vele töltök :)))))

4651. 28a16e012b (válaszként erre: 4635. - Bobcsi82)
2011. aug. 15. 08:23

Hát....nagyon nehéz falat :S...de begbírkózunk :)

Detto....hívásra nem jött eddig, de mostmár más módszerrel csinálom, és ez bejött. Nem parancsal hívom magamhoz, mert azt le se szarja, ha meg el akarom kapni elrohan. Úgy megyek oda mikor keresem, hogy mindíg eljátszom mintha nagyon meglepődnék, és örülök neki. Mindíg köszönök, és örülve hívom. "Szia, gyere gyorsan maminhoz" :)...mind ezt, nagyon örülve. Akkor jön, és így egyre jobban megszokja. Mostmár elkezdtem neki jutalom falatot is adni. Eddig nem érdemelte meg, de mostmár igen :)...na meg már nagyon kicsi korában megtanítottam, hogy vissza hozza a játékát, és akkor mindíg azt mondtam neki. Gyere, hozd, futás!...ezt a futás szót nagyon megtanulta. Így ha hívom, mindíg úgy mondtom,hogy "gyere futás, fut, fut..:)

Hát nállam így válik be. Eleinte ideges voltam rá, de semmit nem értem el vele. Ha látja, hogy bosszankodsz, jobban fogja csinálni, és kinevet :)

Én egész nap vele vok, így könnyebb a dolgom, de nem mindíg van azért rá időm, mert sok más dolgot is kell csinálnom. Ennyit tudok tanácsolni! Nem ismerve a te módszereidet....

4650. amira24 (válaszként erre: 4649. - Timcsikee)
2011. aug. 15. 05:49
Ahol eszébe jutott, semmi jelzés nélkül.
4649. timcsikee (válaszként erre: 4648. - Amira24)
2011. aug. 14. 13:45
Amikor nem vitték le hova pisilt?
4648. amira24
2011. aug. 14. 07:24
Sziasztok! Segítségeteket kérném, 10 hónapos a kutyánk, kb 3 hónapja viszem le, hogy kint végezze a dolgát. Eleinte nagyon ügyes volt, csak este pisilt be, kakilni csak kint szokott. De mostanában szinte minden nap bepisil, de nem jelezz csak amikor és ahol eszébe jut. Pedig reggel 5-kor visszük ki először, és utána 4 óránként. Este 8 körül utoljára. Fogalmam sincs mit kezdjek vele, bántani nem szeretném.
4647. Vigyorex6 (válaszként erre: 4646. - 165c0b1ba7)
2011. aug. 12. 17:54

Köszi!

Szaporítótól vettük őket! :(

4646. 165c0b1ba7 (válaszként erre: 4645. - Vigyorex6)
2011. aug. 12. 16:06
Nagyon szépek!Hol voltak,hogy így lepukkantak?
❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook