Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Forgalomban tanulok vezetni 12.órája, lehet-e vinni egy 3.embert "nézőnek", vki tapasztalat? fórum

Forgalomban tanulok vezetni 12.órája, lehet-e vinni egy 3.embert "nézőnek", vki tapasztalat? (tudásbázis kérdés)

13. ReeeceFice (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2010. jún. 8. 19:01

Azt azért biztosan nem teszem.!


Csak gondoltam, hogy az oktatón van elég felelősség a tanulójáért ,nemhogy + még egy idegenért is ő feleljen.


De akkor biztosan úgy van, hogy lehetnek idegenek is a kocsiban ha ennyien írják!

2010. jún. 8. 17:27
hm értem ..hát nem merem megkérdezni:D nem akarok gázul kijönni belőle :)
11. szisi
2010. jún. 8. 17:24

Csak azért, hogy téged és a vezetési stílusodat nézze, semmiképpen.

A többi tanuló csak azért ülhet hátul, mert az oktatónak így költségtakarékosabb, hiszen a következő tanuló előtt nem kell visszamenni egy kiindulási helyre felvenni.

Egy mezei akárki nem ülhet be a hátad mögé, kétlem, hogy ezt megengedné az oktató.

2010. jún. 8. 17:22
Szerintem jobban jársz, ha egyenesben megkérdezed az oktatót! :-)
9. andi6020 (válaszként erre: 6. - ReeeceFice)
2010. jún. 8. 17:20
Mérget azért ne vegyél rá, akármennyire is biztos vagy benne, hogy nem.
2010. jún. 8. 17:19
Persze, hogy lehet. Fiam most tanul, van, hogy egyszerre 2 tanuló ül a kocsiban.
2010. jún. 8. 17:14
Lehet, ha megbeszéled az oktatóval. Van, hogy egyszerre több tanuló is bent ül, egy vezet, egy meg a hátsó ülésen kussban van. Engem is vitt már el tanulóvezető, mikor a kreszre kellett eljutnom.
2010. jún. 8. 17:11

Biztosan nem!

Bár én már elég régen vizsgáztam, de szerintem ez azóta sem változott. Az oktatón kívül más nem ülhet a kocsiban. Majd amikor vizsgázni mész, akkor a vizsgabiztos lesz még ott.

Van ahol a vizsgánál bent ülhet az oktató is . Nálam ezt nem engedte a vizsgáztató.

2010. jún. 8. 17:10
oktatótól függ
2010. jún. 8. 17:10

Szia!


Igen lehet. Tavaly októberben v novemberben tanult egyik csop. társam tesója vezetni,és mindig panaszkodott,h azért nem megy neki a vezetés,mert ilyen meg olyan az oktató,és akkor apukája ment vele párszor.

2010. jún. 8. 17:09
Oktatóval meg kell beszélni:)
2010. jún. 8. 17:08
Oktatója válogatja, gondolom.
2010. jún. 8. 17:05
Forgalomban tanulok vezetni 12.órája, lehet-e vinni egy 3.embert "nézőnek", vki tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook