Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Forgalmi rend változás miatt a sarokházunk mellett nagy lett a forgalom és veszélyesen közlekednek. Mit tudok tenni? fórum

Forgalmi rend változás miatt a sarokházunk mellett nagy lett a forgalom és veszélyesen közlekednek. Mit tudok tenni? (tudásbázis kérdés)


12. Agines
2008. nov. 22. 09:56
jaa...:) tipikus :o(((
11. a4cf17146e (válaszként erre: 10. - Agines)
2008. nov. 21. 21:24
Úgy értem ha születik is megoldás, arra kitalálnak újabb megoldást, ha úgy akarják.
10. Agines (válaszként erre: 9. - A4cf17146e)
2008. nov. 21. 21:20
mégpediglen?
9. a4cf17146e (válaszként erre: 4. - Agines)
2008. nov. 21. 21:03
van megoldásra megoldás
8. Agines (válaszként erre: 5. - Mézeszsemle)
2008. nov. 21. 20:57
Fekvőrendőrt hogyan lehet elintézni, hogy kialakítsák?
7. Agines (válaszként erre: 6. - H.editke)
2008. nov. 21. 20:56
Lakás,diák, személyi hitelem van és nem dolgozom, babázom itthon, így nem tudom, hogy milyen lehetőségek lennének lakáscserére. :o(
2008. nov. 21. 20:38
Esetleg lakáscserén gondolkodtál már?
5. mézeszsemle (válaszként erre: 1. - Agines)
2008. nov. 21. 20:29
30as tábla nem megoldás. Fekvőrendőr, na az már igen. Bár a forgalom attól még nem csökken.
4. Agines (válaszként erre: 3. - A4cf17146e)
2008. nov. 21. 20:22
Csak van vmi megoldás? :O((((((
2008. nov. 21. 19:36
Ebben az országban(?) semmit!
2008. nov. 21. 19:18
Az önkormányzat nyakára kell járni. Többször beadni ilyen aláírt papírost, nem szabad annyiban hagyni. Na de majd utána kérdezek én az okos ismerőseim körében, hogy erre tud e valaki valami okosat mondani...
2008. nov. 21. 19:13

Forgalmi rend változás miatt a sarokházunk mellett nagy lett a forgalom és veszélyesen közlekednek, akkor mit tudok tenni, hogy nehogy elüssenek?

Az történik, hogy a vadmarhák természetesen nem 50-el fordulnak be az utcába, hanem száguldanak, mint az állatok....én tologatom a babakocsit, de leszarják, simán elcsaphatnak....az autóból is parkolás után kiszállni kész életveszély, mert mennek, mint a barmok...zebra nincs, 20as tábla nincs, fekvőrendőr nincs, viszont ki van kilágítva, mint állat, hogy éjjel is tudjanaka a barmok száguldani....járda mellett közvetlenül úttest van, ami annyit jelent, hogy tolom a kocsit és tőlünk 20cm-re hajtanak a nagyon nemnormálisak ennyivel...verik a port is, de ez már részletkérdés ahhoz képest, hogy félek kimenni is....mit tudok tenni ahhoz, hogy ne legyen a környék ennyire veszélyes? a nagyobb gyerekeket már egyedül suliba se lehet engedni, mint eddig...jó, költözzünk el, az én bajom...de ha nincs pénzem költözködni, akkor hivatalosan mit lehet tenni? Írtunk levelet sok aláírással...ez kb 1/2 éve volt...válaszra se méltat az önkormányzat, csak annyit mondanak, hogy ez már régóta tervezett út...merre lépjek, hogy történjen vmi? legalább egy 30s tábal es fekvőrendőr...vag ymi lenne a megoldás, ha nincs pénzem elköltözni ( persze így a lakás ára is csökkent....éjjen)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook