Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tényleg lehet veszélyes vonattal közlekedni? fórum

Tényleg lehet veszélyes vonattal közlekedni? (beszélgetős fórum)


2023. júl. 3. 08:03

Ha kevesen utaznak, mert este van, nem hiszem, hogy nagyon számít, hova szól a jegy. Nyugodtan átülhetsz. Ha valaki szóvá teszi, visszaülsz. Ha nem érzed magad biztonságban, szóba elegyedhetsz másokkal. Volt, hogy én is ezt tettem, mikor egy hasonló alak nézett és mutogatott felém.

Kicsi az esélye, hogy megtámadnak, de azért sajnos előfordul. Hordj magadnál valamilyen önvédelmi eszközt, hogy nagyobb biztonságban érezd magad.

21. michelle.r (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 22:43
Ha igazán veszélyben érezted volna magad a legkevésbé se az érdekelne, hogy hova szól a jegyed.
20. pteri
2023. júl. 2. 21:49
Én is jártam már hasonlóan. Kétszer is. Kalauzt egész úton nem láttam, alig vártam, hogy leszállhassak. Azóta nem azt nézem, hol van sok hely, hanem hol vannak más utasok, hogy elvegyüljek a tömegben, az biztonságosabb.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2023. júl. 2. 21:25
Mert nem odaszól a jegy.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Piroska52)
2023. júl. 2. 21:24
Nem egy két eset volt már hogy a kalauzzal is elbántak főleg ha nő.
17. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 17:47
Járj biciklivel.
16. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 17:43
Ha nagyon zavart, miért nem álltál fel és mentél át másik "vágányba"? Egy olyanba, ahol többen vannak, ahol biztonságban érzed magad.
15. Piroska52 (válaszként erre: 14. - Gigi>)
2023. júl. 2. 15:45

Ha fél, akkor se maradjon ott, menjen másikba, ahol többen vannak.

De túl van ez kicsit tolva.

14. gigi> (válaszként erre: 13. - Piroska52)
2023. júl. 2. 15:33
Mit tud tenni akkor, ha a kalauz tőle sok kocsival lejjebb vagy feljebb van?
13. Piroska52 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 15:17
Kicsit tútolod, ha valaki inzultál, ott a kalauz.
12. 45e71ccc79 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 15:02
Semmi nem történt igazából, mindaz amit leírsz, hogy mit akart, az csupán feltételezés, a fantáziád szüleménye.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2023. júl. 2. 12:59
Közeledni jobban meg most nem akarom sorolni szerintem tudja mindenki..
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 12:00
Mondd csak, mit nem mert?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. júl. 2. 10:28
Ismerkedni?? Ilyen módon,már ne haragudj,de kíváncsi lennék te mit reagáltál volna abban a helyzetben. Aki ismerkedni akar nem így kezdi,hagy ne mondjam most mi célja lett volna csak hogy voltak ott gondolom nem merte..
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2023. júl. 2. 10:27
Akkor tedd össze a két kezed.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
2023. júl. 2. 10:24
Pont ez az hogy direkt nem néztem oda hogy ne tegye de láttam hogy akkor is engem nézett akárhová mentem. Hiába várok arra hogy masik leszállok a leszállók egymástól 30-40 perc különbségekkel vannak,este pedig már kevés ember utazik,de ha nekem akkor kellett jönni akkor nem tehetek mást. Máshol is előfordul az tény,de érdemes vigyázzni vonaton többször előfordult már ilyen,akármit csinálsz.
2023. júl. 2. 09:38
Nem kell velük foglalkozni, nagyon sok fura ember van akik ilyen kissé elmeháborodott módon viselkednek, de amúgy ártalmatlanok. Én mindig szemmel tartom őket, biztos ami biztos :D de ha konkrétan odamegy és beléd köt, akkor nagyon határozottan el kell küldeni. Ha ketten vagytok "a vágányba" akkor meg az első adandó megállónál leszállni és átszállni a másikba, akkor is ha nem köt beléd, csak bámul meg kicsit para.
5. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 09:34
Sajnos előfordul. Nem kell,hogy roma legyen. Jó ideje már van egy kelekótya fickó, aki azt hiszi magáról, hogy baromi vicces. Ha meglát, mindig odajön és próbál szövegelni. Volt már, hogy úgy tettem mint aki telefonál, vagy úgy mint aki alszik. Pár hete megkérdezte tőlem, van e hozzánk felvétel. Vissza kérdeztem, hogy hová? Dolgozónak vagy betegnek!? Erre ő, hát az utóbbi mert ő már öreg bácsika stb... Én meg rá vágtam, hogy igen a demens osztályon épp van egy hely! Meg kérdezte, az mi? Rávágtam,hogy szellemileg elmaradott! Azóta kerül jó messzire. 😁
4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 08:45
Évek óta vonatozok. Engem soha nem ért semmi ilyen. Bevetem a bunkó nézésemet, aztán elkerülnek jó messzire. 😀
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 08:31
Ezeket onnan tudod, hogy te is bámultad. Ha nem érdekel, ne nézz oda.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 08:21
Ismerkedni akart. Vagy az a baj, hogy roma?
2023. júl. 2. 00:10
Anno sokat mondták nekem hogyha vonattal utazok vigyázzak,sosem érdekelt mindig úgy voltam vele csak mondják nem lesz semmi gond. De tegnap este fele jöttem gyorsvonattal és a végén nemsokára de nem tudom honnan oda keveredett egy roma fickó és egész úton bámult,meg jeleket mutogatott,meg kacsingatott. Nagyon para volt és nagyon megijedtem ilyenkor jöttem rá hogy tényleg igaza volt aki azt mondta vigyázzak,én próbálok de ha ilyenek jelennek meg mit lehet tenni? Bele se merek gondolni mi lett volna ha a vágányba nem ült volna senki csak az a fickó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook