Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fokhagymakivonat kúra fórum

Fokhagymakivonat kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fokhagymakivonat kúra

12. 8f3f70de10 (válaszként erre: 9. - Viaszvirág)
2013. szept. 20. 22:24

szia !


Dóra vagyok 60 éves, kicsit emelkedett a vérnyomásom, szeretném megcsinálni a fokhagyma kivonatot. Van szilvapálinkák, azzal is megtudnám csinálni.neked melyik vált be a pálinkás vagy az alkoholos?

köszönöm:Dóra

11. viaszvirág (válaszként erre: 8. - 2bc7365ec9)
2012. máj. 1. 21:36

Úgy néz ki, hogy senkinek sem színeződött el, csak nekünk. :-(((

De tényleg ehhez a zöld trutyihoz nincs gusztusom.

10. viaszvirág (válaszként erre: 9. - Viaszvirág)
2012. ápr. 30. 09:04
Most már még zöldebb lett. Nekem ezt nem lesz kedvem iszogatni, az biztos.
2012. ápr. 28. 22:49

Én most csináltam, vagyis tegnap. Mára bezöldült az egész. Ez normális jelenség?


Patikában vettem a 96%-os alkoholt.

2010. jan. 27. 20:35

Anyukám házi pálinkával csinálta, és az egész elszíneződött már rögtön az első napon (szóval nem azért meg megbuggyant volna). Szerintetek mitől lehet, és lehet-e még így is felhasználni?

Köszi.

2009. jan. 16. 21:46

Ezt én is ki fogom próbálni :)

Amúgy is nagyon szeretem a fokhagymát.

2008. márc. 31. 01:21

Én is csináltam, 3 éve,fogyókúrás célzattal, hm..talán pár kiló lement, de nem ez tűnt fel,hanem,olyan furcsán, csípősen izzadtam tőle. Valóban tisztít. Szerintem, megcsinálom majd megint.

Én akkor úgy tudtam, csak tejjel lehet bevenni.Az nagyon zavart. Nem is csináltam teljesen végig, ha jól emlékszem...valami kevés maradt az alján az üvegnek.

2008. jan. 5. 15:26

Dec. 28-án kezdtem el fokhagymakúrát, melynek az elkészítését orvosi könyvben és magazinban olvastam. Csak abban nem irták a napi összerázást és nem is csináltam csak a 10. nap végén. Talán így is hatásos az elixír.

Femina57 tényleg soká fog elfogyni a mert a 10. napig alig hiányzik belőle. Sajnos beteg voltam (influenzás) amikor elkezdtem, de gondoltam talán hamarabb túl leszek a betegségen és közben regenerálódik a szervezetem. Már alig köhögök és nem estem ágynak mint máskor. Lehet, hogy a fokhagyma segített?

2007. jún. 25. 21:32

én is elkezdtem a fokhagyma kurát(az itt leírtak szerint készítettem el)kiváncsi vagyok a hatásra

csak,azt nem tudom hogy meddig tart a kura,mert

nagyon lassan fogy az elixir,majd beszámolok a hatásáról

2007. jan. 8. 18:47
Én ezt a kurát fogyókuraként hallottam.
2007. jan. 8. 18:43
hasonló elixirt magam is készítek és rendszeresen használok.a recipe annyiban különbözik a fennt leírtaktól,hogy 20 dkg zúzott fokhagymát áztatok 1l házi almapálinkában,legalább 2hétig.meleg helyen,naponta felrázva.szűrés után,,amíg tart,esténként 10-15 csepp.max.1 hónap csend után kezdem előlről.bocs...folytatom!előnye többek között,hogy a fokhagyma nem hangos ebben a formájában.a maradék,kiázott hagymaforgácsot,ugyan gyengébb,fűszerként használom.bb
2006. dec. 3. 21:04
Manapság a legtöbb halálesetet és számtalan, súlyos tünettel járó betegséget végső soron az érelmeszesedés okoz, ez a kúra ennek megelőzésére szolgálhat. A recept az ősi Kínából származik. A kúrához nem kell más mint fokhagyma és 96%-os gyógyszertári alkohol.

Ugrás a teljes írásra: Fokhagymakivonat kúra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook