Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogytatok már úgy, hogy tűket szúrtak a fületekbe? fórum

Fogytatok már úgy, hogy tűket szúrtak a fületekbe? (tudásbázis kérdés)


24. 97e35043a4 (válaszként erre: 23. - Giorcub)
2009. nov. 18. 19:02
:DDD
2009. nov. 18. 14:54
sokkal hatekonyabb ha tut nem a fuletekbe hanem a nyelvetekbe szurjatok. leghatekonyabb napi 3xor etkezesi idoben ;)
22. Yulcsy
2009. nov. 16. 17:10

Nekem a nővérem és a barátnőm is ennek a segítségével fogyott le.Persze szigorú a diéta, viszont a hetek alatt össze is szűkül a gyomor.Miután kiveszik, úgyis kevesebbet tudsz enni.

Szerintem hatásos.

2009. nov. 16. 07:58
szia! barinőm is rengeteget fogyott ezzel a módszerrel. Tudom,h volt hozzá vmilyen diéta is, amit nem volt nehéz betartania és nem szenvedett tőle! :)
2009. okt. 22. 10:58

Sziasztok!

Én 5 évvel ezelőtt 2,5 hónap alatt fogytam le ezzel a módszerrel 22 kg-ot, tavaly ismét elkezdtem, 1,5 hónap alatt 18 kg:)) Én csak ebben bízok:))

2009. okt. 22. 10:46

Sziasztok!

Én tavaly sikeresen lefogytam 8kg-t a tűvel,mert nem voltam éhes és most tű nélkül próbálok keveset enni,de nem megy. Ismét fogok tűt szúratni és nem csak 5-6 hétig mert többet kellene fogynom.Nekem segített,de persze mindenkinek más a tapasztalata

2009. okt. 21. 22:03

Sziasztok!

Én kb 6-7 éve 3 hét alatt 6 kg-t fogytam akupunkurás tűvel.

Az idén egy budapest szalonban újrakezdtem, és az fogott meg benne, hogy rögtön kaptam tartós tűt. Nem kellett egy 10 alkalmas heti 3 kúra.

Először beszúrták 40 percre, majd utána megkaptam a tartós tűket. Nem kellett "csak 600 kalóriát" ennem, étkezési tanácsot is adtak, javasolták a 90 naposat is, de ez sem volt kötelező, és nem is fogytam 3 hét alatt 6 kg.

Igaz, hogy "csak" heti fél kiló ment le, de én nagyon elégedett voltam.

43 éves vagyok, és emiatt nem is akartam hirtelen sokat leadni.

És ez még anyagilag is kibírható volt, mert így az egy hét került annyiba, mint máshol egy alkalom.

Üdv Mindenkinek, Gilda

17. c1e9612cd3 (válaszként erre: 16. - 2d5a00656a)
2009. okt. 19. 22:27
ez jó! :) én szotyit rágcsálok, ha épp nem bírom. azzal jól lekötöm magamat is, és a kezeimet is :) + alma...
16. 2d5a00656a (válaszként erre: 15. - C1e9612cd3)
2009. okt. 19. 22:15
ÉN az első héten faragtam 10 darab répa,és 10 darab karalábé "cigit".Egy cigis dobozba beraktam őket,és amikor "rágyujtottam"tulképp elrágtam egyet-egyet:)
15. c1e9612cd3 (válaszként erre: 14. - 2d5a00656a)
2009. okt. 19. 21:49
egyenlőre azt próbáltam meg, hogy szétosztottam a napi kajámat. Reggelire a szokásos adag felét eszem csak meg, aztán tízóraira a másik felét. És minden étkezéssel ezt teszem. Így nem plusz kalóriákat rágcsálok, csak a szokásos mennyiséget, de mégis megvan a pótcselekvés is. Mondjuk biztos fel fog ugrani rám is pár kg felesleg, hisz az anyagcsere lelassul... :(
14. 2d5a00656a (válaszként erre: 10. - C1e9612cd3)
2009. okt. 15. 18:36

Fúúúú a cigiletétel az gáz,nekem 6 kilómba került pedig én aztán odafigyelős vagyok:)

Három éve volt a mai napig küzdök vele:(

2009. okt. 7. 06:32

A diéta eredetileg a táplálkozást jelenti, ami normál esetben nem bizonyos dolgok megvonását , hiányát jelenti. A fogyást támogató evés mellett is szükséges minőségi tápanyagokat bevinni, ezeket nem szabad megvonni a szervezettől.Sőt gyakorta pontosan bizonyos tápanyagok hiánya miatt alakul ki a túlevés.Sok olyan "trükk" ismert, ami a fogyást támogatja, feltéve, ha az üres kalóriákat ki tudjuk zárni a napi táplálkozás során.

Az akupunktura valamennyi fogyókúrás formája azt támogatja, hogy "csak" normalizálja az éhségközpont érzékenységét, vagyis időben jelentkezik az az érzet, hogy: jól laktam, és nem kell tovább enni, megszűnik az édesség utáni sóvárgás.Kiegyensúlyozza a gyomor működését, fokozza az anyagcserét, úgy sejt szinten, mint a belek szintjén, támogatja a kötőszövet/pl a bőr kollagén/ működését, csökkenti, vagy eltünteti a feszültséget.Megszünteti a "bűnös" gondolatokat, már amelyek a kóros evészetre vonatkoznak ...Mindamellett, hogy idegen anyag nem kerül a szervezetbe.Ad egy kis időt arra, hogy megtanulja, aki igénybe veszi, mi az ami elég, és tápláló, hogy, amikor vége a "kúrának" tulajdonképpen, mint normal táplálkozás, folytatódjon tovább a diéta.Mert, ami ezt megelőzően zajlott, az nem volt nyílván normális, egészséges, hiszen elhízáshoz vezetett.Ja, hogy a tudásnak ára van?Aki tenni akar, és egyedül képtelen, az kap egy mankót?Annak is van ára, ha féktelenűl "zabál" valaki:úgy hívják pl:cukorbetegség, magasvérnyomás, infarktus, rák.....

2009. okt. 7. 05:06
Igen ez így van. De egy 600 kcal-os diétán nem lehet hosszútávon élni. Főleg ha dolgozik is az ember.
11. giorcub (válaszként erre: 4. - Vaczila)
2009. okt. 6. 22:37
hat pedig tok mindegy milyen dietat csinalsz ha annak egyszer csak "vege van", azaz eszel annyit es olyat mint elotte. mert akkor nem csoda ha visszajon, inkabb az ha nem, ehhez nem kell akupunkturas dieta...
2009. okt. 6. 21:54
Valaki nem tud egy jó, megbízható helyet, ahol beleteszik a tűket a fülembe Budapesten? Elkezdtem letenni a cigit, de érzem, hogy valóban étvágycsökkentő hatása van a ciginek :( Nem duplaannyit, de azért többet eszek cigi nélkül, és nem szeretnék hízni. Ezért arra gondoltam, hogy akupunktúrával megpróbálom a plusz étvágyat elhárítani.
2009. okt. 6. 21:05
Egy barátnőm is ezzel a módszerrel fogyott nagyon sokat (20 kg körül), de Ő akkoriban elég stresszesen élt, jóformán cigin és kávén tengődött végig... Most már normálisabb az életvitele és az étkezése is, de néhány kg-ot leszámítva nem jött neki vissza, azóta is tartja a súlyát, pedig ennek már majdnem 10 éve.
2009. okt. 6. 20:57

Na, én azt hittem, ez egy tuti dolog, de úgy látszik, tévedtem!!!

Mármint azt hittem, diétázni nem is kell, mert automatikusan nem eszik az ember sokat.

Kíváncsi vagyok, a hugomnak milyen tapasztalatai lesznek...


Köszönöm szépen a válaszokat!!!:DDDDD

7. mese
2009. okt. 6. 18:21
igen, két hét alatt 14 kilót.
2009. okt. 6. 18:18
Én a múlthéten kérdeztem egy akupunktúrás szakembert. Lényege, hogy egy 600 kalóriás diétát kell tartani, és a tűk abban segítenek, hogy ne fordulj le a székről, ha már nem bírod az éhezést. De utána vissza fognak jönni a kilók, ha ugyanarra az étkezésre visszaáll az ember.
5. zebracsikó (válaszként erre: 2. - 97e35043a4)
2009. okt. 6. 18:15

nekem nem vette el annnyira az étvágyam, sőt, tulajdonképpen semennyire. Nekem előírt zöldségnapot, virslinapot, joghurtnapot, ilyesmikre emlékszem, jó rég volt.

Sok pénzbe került, csekély, és hamar múló eredmény mellett.

2009. okt. 6. 18:10
Én akupunktúrával fogytam le legelőször 18 kilót. Már jó régen volt. Pontosabban nem az akupunktúra fogyaszt, az csak azt idézte elő, hogy nem voltam éhes. Mellette szigorú diétát is kellett tartani. Napi 600-1000kcal-nál nem ehettem többet. Valójában ettől fogytam. Persze amikor visszatértem a "rendes " étkezésre visszajöttek a kilók is. Nem volt sok értelme ennek a fogyókúrának, ráadásul elég drága is volt.
2009. okt. 6. 18:05

Szia!

Barátnőmnek volt ilyen fogyija, de csak pár dekát fogyott,azt is a diéta miatt, amit mellette kellett csinálnia.

2009. okt. 6. 17:53

Ma volt a hugom természetgyógyásznál, és 10 tűt szúrt a fülébe, amivel állítólag fogyni fog. Kíváncsi vagyok.

Hoxások! Valaki már fogyott így?

2009. okt. 6. 17:52
Fogytatok már úgy, hogy tűket szúrtak a fületekbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook