Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra - mi a megoldás? fórum

Fogyókúra - mi a megoldás? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyókúra - mi a megoldás?

91. Álomvirág1 (válaszként erre: 64. - 5f6073c825)
2010. jún. 25. 08:44
Most nézem, eszel azért a gyümi meg zöldség mellé fagyit is....
90. Emili0418 (válaszként erre: 89. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 25. 08:30
:)
89. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 83. - Buschne)
2010. jún. 25. 08:26
Szerintem ezt az agressziót a CSAK gyümölcs-zöldség evés hozza ki nála:DD
2010. jún. 25. 05:47

Azt mondják a "okosok" hogy a kaja 70%-ban a mozgás pedig 30%ban fontos a fogyókúránál...igen oda kell figyelni...én is egyszer már lefogytam 30 kilót aztán visszasétált 40 szerelmi bánat, jó lét stb stb...és most küzdök újra...Lassan 10 kiló megvan és szépen majd a többi is...és van hogy elcsábulok, de utána hajrába vissza...

Mindenkivel előfordul, mégha nem is vallja be...írj fogyinaplót ott nem tudsz magadnak hazudni és biztathatnak szintén duci sorstársaid...nekem sokat segített...és kisbaba mellett is ment, tény nem egyszerű ezt senki sem mondta, de meg lehet csinálni...hajrá :)

2010. jún. 24. 23:10

sziasztok:)


szerintem az éttrenden csak annyit kellene változtatnod,hogy reggelire és ebédre rendesen eszel,amit akarsz.Vacsira pedig a sali,kefir joghurt,és a light-os kaják.Igy nem kell megvonnod magadtól a finomságokat,de viszont amit napközben megeszel,azt szinte le is mozgod a gyerek és háztartás mellett.Igy a torna is elég heti 2-3 alkalommal.Úgy is úgy állsz neki a dolognak hogy -de hát ezt igy nem birnám,azt úgy nem....

persze ezért ne is kezd a drasztikus módszerekkel mert úgy is az a vége hogy feladod.

86. buschne (válaszként erre: 69. - 5f6073c825)
2010. jún. 24. 22:15
És Te mivel eteted a gyermeked?
85. buschne (válaszként erre: 80. - 116212323c)
2010. jún. 24. 22:14

Ha versenyszerűen úsztál, kell, hogy tudd, hogy mozgás nélkül elképzelhetetlen a fogyás.


Mindegy mit sportol az ember, a lényeg, hogy olyan mozgást válasszon, ami bejön neki, még így is előfordul, hogy pont nincs kedve, nemha még olyanba kezd, amit utál...Az halálra van ítélve.


Nem vagy egyedül, a futást ki nem állhatom én sem, pedig többször próbáltam...:-D

84. buschne (válaszként erre: 81. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 24. 22:09
:-D
83. buschne (válaszként erre: 69. - 5f6073c825)
2010. jún. 24. 22:09

Tényleg nagyon agresszív vagy!


Elég érdekes, amikor egy kövér ember ossza az észt a fogyókúráról... :-DDDD

82. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 79. - 116212323c)
2010. jún. 24. 19:39
Nem akarok gonosz lenni, de ha az adagok csökkentésével is gondod akadt, akkor képes lennél csak zöldség-gyümin élni??? Én mondjuk egy alma után(ha nagyon éhgyomorra eszem)mindig éhesebb vagyok.
81. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 69. - 5f6073c825)
2010. jún. 24. 19:36

Az emberi idiótaság határtalan..már bocsánat...

Kérdezz meg orvost, vagy akárkit, nem hinném h ezt támogatná. Hiába a sok vitamin, hiába egészséges, csak azon élni...lehetetlen.

Te is a 90%-ba tartoztál, nem hiába voltál 130kg felett.. akárhogy igyekszel, akárhogy akarod, az idö előre haladtával szépen lassan kikészíted a gyomrodat. Az egyoldalú étkezés miatt...A szervezeted nem fogja sokáig bírni, hiszen a régi életmódod(tekintve a súlyodat) igen csak távol állt a zöldség-gyümölcs evéstől..

80. 116212323c (válaszként erre: 68. - 1397c45af7)
2010. jún. 24. 19:05

Szia

köszi szépen! igaziból valószínű hogy a kaja felével már egy jó 10kg tól megszabadulnék, sajnos soha ki nem bírtam állni a futást, és akkor sem jönne ha lehetne róla szó, mivel a párom össze vissza dolgozik, nem tudok előre tervezni mert ez miatt nem lehet, és a fürdetést sem meri még egyedül megcsinálni.

Nekem vmi más kellene, amíg verseny szerűen úsztam semmi baj nem volt de most az is pénzbe kerül:S és az nincsen, persze inkább tornázok itthon DVD-re mint fussak, szerintem ez nem baj és van is egy csomó úgyhogy vennem sem kellene

79. 116212323c (válaszként erre: 66. - 5f6073c825)
2010. jún. 24. 19:00

és akkor életed végéig csak gyümölcsöt meg zöldséget eszel? vagy ezt hogy kell elképzelni?

engem komolyan érdekel, mert egy 30kg nekem is le kellene dobni

78. 116212323c (válaszként erre: 60. - Emili0418)
2010. jún. 24. 18:57

hát igen én is egyedül vagyok itthon egész nap estig és egyedül vagyok a 8hónapos kislányommal, hogyan méricskélek, számolgassak? amikor éppen időm van sok más is sorakozik a mosás mosogatás vaslás egyéb házi feladatok amiket meg kell csinálni,


mondjuk én inkább főzök mint rendeljek, persze mert mi egy csomó mindent kapunk anyósomtól amit nem kell megvenni...

77. 116212323c (válaszként erre: 55. - Dzsuditta79)
2010. jún. 24. 18:53
már nagyjából meg van hogy szeretném elkezdeni és közben folyamatosan szigorítani de nem mindent megvonni!
76. 116212323c (válaszként erre: 50. - Timancs)
2010. jún. 24. 18:52
igen sajnos nem sajnos én pl nem tehetem meg a kislányom mellett hogy kajára elrendelek sok pénzt!
75. 116212323c (válaszként erre: 48. - Argosz1967)
2010. jún. 24. 18:51

szia megnéztem!

bámulatos a változás!

74. 116212323c (válaszként erre: 45. - Dzsuditta79)
2010. jún. 24. 18:50
és a fözelékeket hogyan? habarod lisztel? vagy hogyan?
2010. jún. 24. 15:55
Elcsépelt közhely de igaz, hogy kevesebb evés és több mozgás a fogyás titka.
72. argosz1967 (válaszként erre: 49. - Negyvenfelé)
2010. jún. 24. 13:49

Szia!

Én az ABC12-öt fogyasztotom. De van sokkal olcsób egész napos étrendjük is. Az is ugyanolyan hatásos és jó. Az is jó megoldás, ha csak egy zsírégető menűt rendelsz ebédre, az is hatásos.

A sok folyadék az ami rengeteget jelent még az étkezés mellé. Persze a mozgás se egy rossz stratégia.

Én nagyon szeretek enni, azért is híztam meg 106 kg-ra. Azért is választottam az ABC12-őt, mert ez az étrend az ami az én világom. Csak iszok és eszek egész nap. Az ára valóban sok, de én azt úgy oldottam meg, hogy a takarítást én csinálom a vállalkozásomban és az árát így próbálom kompenzálni. Nekem a takarítás a napi torna.

Nem sajnálom a plussz munkát, mert megérte. Szó szerint leettem magamról a kilókat.

Szerintem, ha egy zsírégető ebédet kipróbálsz , az sokat jelentene a fogyásodban. Koplalni nem szabad. Naponta ötször kell enni és min. 3 liter folyadék (szénsavmentes).

Ha nem probléma Neked, akkor szeretném tartani a kapcsolatot Veled és a többiekkel. Eggyütt könnyebb a fogyás. Nekem is van még 21kg amitől szép lassan megfogok válni.

További szép napot és kellemes zsírégetést.

71. Binky (válaszként erre: 69. - 5f6073c825)
2010. jún. 24. 13:28

Nem kéne ehhez ilyen agresszívan viszonyulnod...

Nyilván te most a saját módszeredet hirdeted, és azt szereted,de ez másoknak nem feltétlenül járható út. Én is eszek édességet, és nem azért mert nem tudok meglenni nélküle(többször bizonyítottam hogy igenis, meg tudok), hanem mert jólesik.


Mindenestre ha át akarsz térni félig-meddig a vegetarianizmusra vagy akár a vegánságra, nagyon ügyesen kell összeválogatnad az ételedet és figyelned rá, hogy elég fehérjét, vitamint vigyél be. A gyümölcsökben és zöldségekben sincs meg minden, ami kell, hacsak nem célirányosan étkezel.

Érdemes utánanézni ennek.


Én nem nagyon eszek kenyeret, bár abonettet igen, édességet délután már egyátalán nem, húst ritkábban, cukros italokat nem iszok, reggelire zabkását és/vagy gyümölcsöt eszem. Eszek zöldséget, tésztát(általában durum), tejtermékeket ritkán.

Ez már egyfajta átállás, ami szerintem közelít a tartható és átlagos ill. elfogadott étkezéshez, mégis kicsit más.

70. Binky (válaszként erre: 67. - Db5df1d25b)
2010. jún. 24. 13:21

Ha valakinek kevés az akaratereje, kitartása, akkor bizony előbb lemondásokhoz fordul. Nehéz a mértékletességre rávezetni önmagunkat. Én sem először az adagokon változtattam, hanem az étel minőségén.

A mai napig azon küzdök, hogy ott tudjak valamit hagyni a tányéron, főleg ha már érzem, hogy tele vagyok. De legalább amit otthagyok a tányéron, általában nem egészségtelen.

69. 5f6073c825 (válaszként erre: 67. - Db5df1d25b)
2010. jún. 24. 13:09

Oké, kinek mi jön be.

Én több vagyok mint 100 kiló, de valószínűleg egészségesebb, mint Te. Egyed a sok szemetet, nekem elég volt belőle!!!

Én is szeretem a krumplit meg a rizst, az íze miatt. De onnan tovább nem gondolkodunk...elrohad a beleidbe, mert nem lehet pl. hússal együtt normálisan megemészteni... Nézd meg egyszer mi van egy kenyérben és egyél jó sokat, meg a gyerekeid is! Fincsi!!!!!

Na, mindegy, hagyjuk, kár, hogy az emberek 90%-a így gondolkodik...

2010. jún. 24. 12:52

Kedves fórumindító!

Nem biztos,hogy tetszik majd amit írok,de ez az én véleményem.

Mindenkinek arra van ideje,amire szakít!!!!

Én heti 4-5x futok,nem is keveset.Van egy 2 éves lányom,itthon vagyok vele még.

Mikor megyek futni???

Este 8 fél kilenc.

Ilyenkor a párommal fürdik és fekszik le aludni,és semmi baja nincs tőle,hogy én nem vagyok ott.

Ha mindennek a felét eszed,mint amennyit eddig ettél,akkor biztosan fogyni fogsz,ha meg nem,akkor valószínű,hogy még így is sokat eszel.


Mindenki olyan módszerrel fogy,amire van pénze,de heti 4-5 alkalom kocogáshoz,meg a fél adag evésekhez egyáltalán nem kell pénz.

Vagyis kell egy cipő,amiben futsz,de ennek az árát megfogod a kajával.

Én azt látom sok fogyni vágyónál,hogy úgy képzelik,megveszik a drága dvd-ket,diétás alapanyagokat,étrendkiegészítőket,és hipp-hopp,egy hét alatt lefogynak 20-30-40 kilót.


Én 35 kilót fogytam kicsit kevesebb,mint két év alatt,most már mindent eszem,amit megkívánok,normális kereteken belül,persze,tehát este 10-kor,ha kopog a szemem sem fogok megenni egy big mac menüt.


Ha nincs meg a kellő elszántság,akkor szoktak általában kifogásokat keresni az emberek....

67. db5df1d25b (válaszként erre: 66. - 5f6073c825)
2010. jún. 24. 12:41
Tudod én 56 kg vagyok (164 cm) (10 hónapos a 2. fiam) és 85 kg-al mentem szülni. Eszek mindent amit megkívánok. Nem zabálok, hanem 1 tányér kaját eszek ebédre, vacsorára stb. Eszek édességet, fehér kenyeret és minden ebédem mellé a köret rizs vagy krumpli (mert szeretem). Futok heti 3x 1 órát és ennyi. Amíg a sok kövér ember nem változtatja meg a hozzáállását a kajához kövér marad. A baj az, hogy mindent vagy semmit alapon kezelik a kérdést. Nem a fehér kenyérrel van baj, hanem azzal, hogy megesznek belőle 1 kg-ot. Te sem fogsz életed végéig zöldet enni, de amikor visszatérsz a kenyérhez, nem 1 szeletet eszel majd mint egy normális ember....
66. 5f6073c825 (válaszként erre: 65. - Db5df1d25b)
2010. jún. 24. 12:33

Köszi, megvan a siker. Ez az életben nem jön vissza, mert nem lesz mitől.

És nem fogyókúra, hanem életmód. Ez lesz míg meg nem döglök!!!!!!!!!!!!!!!!!

A legegészségesebb dolog a világon.


Vegyétek-egyétek a sok szart, azoktól biztos lefogytok!

Neked is sok sikert!

65. db5df1d25b (válaszként erre: 64. - 5f6073c825)
2010. jún. 24. 12:26
Ezzel a nagyon ostoba fogyókúrával 130 kg helyett 160 kg-rafosz visszahízni. Sok sikert hozzá.
2010. jún. 24. 11:59

Sziasztok!

Én egyet tudok, a fogyókúrához nem kell más, csak ELHATÁROZÁS és AKARATERŐ.

Januárban 132.7 kg voltam, több, mint 30 kilót fogytam azóta.

Nem kell fogyipor, tabletta, sok idióta kajarendelős marhaság.... csak a KITARTÁS.

Még pénz se nagyon, igazán szarul állunk anyagilag.

Zöldséget, gyümölcsöt kell enni - ennyi. Ha én kibírtam akkor más is meg tudja csinálni. Nálam ez életformává vált és még mindig szépen olvadnak le a kilók rólam.

Nem kell a hülyeség, hogy nem bírom kenyér nélkül, nem bírom hús nélkül... Ha akarod, bírod.

És tulajdonképpen csak jót teszel magadnak, soha ilyen jól nem éreztem magam!

Néha (havonta 1x) kis hús, sok magféleség, ebben van bőven fehérje (sótlan, nem pirított szotyi, fenyőmag, dió, mandula, mogyoró, kesudió...).

Úgyhogy én nem értem azokat, akik nem tudnak lefogyni, ilyen nincs. Egyél almát 5 napig, -3 kg az eredmény, garantálom! És egészséges vagy!!!!

Nincs kenyér, tészta, krumpli, rizs, hús, tejtermék se!!!CSak a zöldség-gyümölcs!

Sok-sok tévhittel ellentétben ezekben minden megvan amire szükségünk lehet!


Sok sikert mindenkinek!

63. Emili0418 (válaszként erre: 62. - Emili0418)
2010. jún. 23. 21:50
ja és nem az ismert kajaszállítóktól..hanem a lakhelyünkön van ilyen lehetőség.
62. Emili0418 (válaszként erre: 61. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 23. 21:49

igen igen..csak az ebédet rendeljük..

nagyon jó különben...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook