Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra - mi a megoldás? fórum

Fogyókúra - mi a megoldás? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyókúra - mi a megoldás?

2010. jún. 25. 11:55

elovlastam..

:)

2010. jún. 25. 11:52
119. Emili0418 (válaszként erre: 117. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 25. 11:47
aha, azt hittem kevesebb..akkor mijjjé reklámozzák annyira?!
118. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 115. - Binky)
2010. jún. 25. 11:46
:)
2010. jún. 25. 11:46
Lehet, de abba is közel annyi kalória van mint a sima kenyérbe.
2010. jún. 25. 11:37
de rozskenyeret lehet enni?
115. Binky (válaszként erre: 114. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 25. 11:25
Irigyellek is érte rendesen:D Kellenek a kilóid!!
114. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 107. - Buschne)
2010. jún. 25. 11:15

Hidd el megéri;) Tényleg nem kell olyan hatalmas áldozatot hozni, én mindent eszem, tényleg, (ha nem hiszed nézz bele a naplómba) és mégis mennek lefele a kilók, még ha lassan is..

Persze ha jól érzed magad a bőrödbe, akkor nem éri meg:)

113. buschne (válaszként erre: 112. - Binky)
2010. jún. 25. 11:13

Hát ettől féek én is!

Hogy lenne mindig otthon friss kenyérféle....:-)


Már próbáltuk. Én meg tudom állni a kenyeret napközben, főzelékhez sem eszem sosem, de amikor sült és az illata kavargott a lakásban, na akkor még melegen, amit csak bírtam...:-D

112. Binky (válaszként erre: 107. - Buschne)
2010. jún. 25. 11:05
És ha otthon sütnéd? Nem konkrétan kenyérre gondolok, hanem rozsos kiscipókra, lehet jobban kijönnétek belőle, nem kéne eljárni venni, lenne mindig otthon friss kenyérféle, és tudnád mi van benne.
111. buschne (válaszként erre: 109. - Emili0418)
2010. jún. 25. 11:04

Szerintem ne foglalkozz ilyen kérdésekkel, hogy "ilyen méretekkel". A tornán egy célért küzdünk, nekem sosem jutott eszembe lenézni egy túlsúlyos csajt, hogy ez mit keres itt, sőt, elismerően szólunk róla, hogy nem semmi, ahogya végigcsinálta!

Ha szereted a steppet,indulj, amint tudsz!!

110. buschne (válaszként erre: 108. - Emili0418)
2010. jún. 25. 11:02

Nézőpont kérdése. :-)

Mihez v. kihez képest. De azért aranyos vagy, köszönöm.


Sajnálom, hogy a gyógyszer így elbánt Veled, remélem sikerül legyőznöd, őszintén kívánom!

2010. jún. 25. 11:00

igazából tényleg még vissza kéne venni az evésből - eddig sem ettem sokat , nagy adagokat..


meg rá kell vennem magam megint a szobaringára és a sztepperre.....


anno hip hop lefogytam 6-7 kilót másfél hó alatt mikor mindent ettem csak terembe jártam.

de most ezzel a mérettel nem merembetenni a lábam.

108. Emili0418 (válaszként erre: 105. - Buschne)
2010. jún. 25. 10:56

hát sztem ezzel a mérettel nem vagy nagy hasú.


én 164 vok és a 70-75 kilómmal nagyon szexis vtam.


de a gyógyszertől felment 13 kiló nos tehénnek érzem magam... :(

107. buschne (válaszként erre: 104. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 25. 10:55

Irigyellek érte.


Egyébként gyakorta csinálom én is, hogy reggel eszek egy gyümijoghurtot, később egy kis zöldség, egy alma. De hétvégén biztosan egy karéj kenyér jön!


Mi is szeretjük a nem fehér kenyereket, de igazából a csuda tudja, tényleg barna-e vagy csak a színezéktől.


Az igazán tömör, teljes kiőrlésű kenyér meg nem csúszik annyira...-D


Szóval az esti kakaómról a szelet kenyérrel, na erről nehéz lemondanom, főleg örökre, ahhoz, hogy nagyon vékony legyek, ezért többször azt gondoltam, talán nem éri meg. ( Hú, ezért most sokan lehurrognak biztos..)

106. Binky (válaszként erre: 99. - Emili0418)
2010. jún. 25. 10:55

Furán hangozhat, mert nem divatos felfogás, de én azt mondom érdemes a vacsoránál kicsit kényeztetni magunkat adagok tekintetében.

Nekem általában az, vagy az uzsonna a legnagyobb adag, csak hát nem mindegy, hogy miből:)

Korgó hassal lefeküdni, éhesen kelni, áhhh senkinek nincs kedve.

Próbálj valami zsírszegény, kalóriaszegény(ebb), fehérjedús, szénhidrátszegény kajára váltani estére, reggel meg viheted be gyümölcsök, levek, zab és zabkása formájában a szénhidrátot:)


Az eddigi fogyókúráimmal is akkor buktam be, ha este nagyon megfogtam magam, és csak azok váltak be, amik hagyták hogy este végre normális adagot ehessek:) Csak mondjuk salátából, husiból, túróból, szóval nem mindegy mit.


Persze ez csak az én vélemény, csak a saját példámmal tudom alátámasztani, kinek mi jön be.


Sok sikert a fogyóhoz:)

105. buschne (válaszként erre: 103. - Emili0418)
2010. jún. 25. 10:51

Ja, hát úgy értsétek, hogy ezért nem vagyok nádszálkisasszony.

Szerencsére túlsúlyom sincs, mert elvileg ennyi idősen a 160 cm-hez 60-61 kg vagyok, de mindig "irigykedve" néztem a lapos hasú hölgyeket. Ahhoz, hogy 56-58 kiló legyek, ezekről az említett reggeliről, de főleg vacsoráról is le kéne mondanom, de magam sem tudom, megér-e ennyi áldozatot:-)

104. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 101. - Buschne)
2010. jún. 25. 10:05
Hozzá lehet pedig szokni:) Én fehér kenyeret évek óta nem eszem. Suli időszakban persze ettem mindig suliba magvas kiflit, vagy sajtosat, de nekem az bőven elég volt.. Bár mostanában elég sűrűn megkívánom a francia pirítóst szerintem valamelyik nap ez lesz a reggelim:D Nem tiltom magamnak, csak leszoktam róluk:)
103. Emili0418 (válaszként erre: 101. - Buschne)
2010. jún. 25. 09:42

ezt most, hogyan érted, h ezeket szted enn reggelire és vacsira is és meg is látszik rajtad?


tehát, h meg is látszik rajtad?! hízol vagy fogytál?

vagy hogyan értsük? :)

102. zani (válaszként erre: 78. - 116212323c)
2010. jún. 25. 09:31

ne haragudj de osztogathatja itt mindenki a jó tanácsait ha neked mindenre van vmi kifogásod!

sajnos azt a csodamódszert még nem találták fel amit te keresel, h nem kell mozogni, nem kell magadtól megvonni semmit csak majd szépen lefogysz....

egy csomó jó ötletet olvastam itt vissza amik nem kerülnek több pénzbe mint a "nem-fogyis" étkezés, ráadásul írod h van otthon egy csomó dvd-d tehát a mozgás is kipipálva ingyen, akkor mi a gond még?

ja h nincs időd, hát nem te vagy az egyetlen háziasszoy itt köztünk, szerintem másnak is kell mosni-mosogatni-vasalni-takarítani-főzni-stb, ráadásul 8-4-ig dolgozni is...

a kifogások helyett inkább örülj annak, h az egész napi programodat szabadon oszthatod be és az előbb felsoroltakat nem 4-10 óráig kell beszorítanod! nehogy már ne legyen 30 perced tornázni, bocs de nem tudlak megsajnálni a sok elfoglaltságod miatt.

101. buschne (válaszként erre: 100. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 25. 09:30

Én gondoltam rá, de nem bírom megállni...:-D


Tegnap sikerült, mert az Öcsém beszólt a hasamat illetően..:-(


Emilihez hasonlóan, ugyanezeket szeretem enni reggelire ill. vacsorára, ez meg is látszik rajtam. Szerencsére nem vagyok elhízva, de nincs egy 2manöken" alakom és nem is volt.


Emilivel egyidősek is vagyunk:-)

100. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 99. - Emili0418)
2010. jún. 25. 09:25
Arra még nem gondoltál h délután meg este kizárólag gyümit,joghurtot,kefír, vagy abonettet egyél?? Az abonettet is használhatod szendvics alapnak, és sokkal kevesebb benne a kalória.
99. Emili0418 (válaszként erre: 98. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 25. 09:21

ez egy sürgősségi fogigátló volt

és rá kell vennem magam egy vérvételre is hátha megzavarta a pajzsmirigyem. anno sok sok éve kissé alul működött és félek a nagy dózisú hormontól esetleg vmi van...


reggelire: általában zsemle, felvágott, zöldségel

vagy rozskenyér de sztem a kalácsot is kakaóval.


vacsira hát kb ugyan ezt...de este 6-7 után igyekeztem eddig semmit sem enni ill max joghurtot.

mostanság ezt az időt 5éduán megpróbálom 5re korlátozni és ha mégis éhes vok akkor csak joghurt.

98. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 97. - Emili0418)
2010. jún. 25. 09:12

És reggelire meg vacsira mit szoktál enni?


Egyébként tesóm barátnője is gyógyszertől hízott meg, de sikerült lefogynia egy nyár alatt. Igaz elég keveset evett, ráadásul télen hízott is vissza belőle, szóval most megint fogyózni készül, csak nem tudja magát rá elszánni:)

97. Emili0418 (válaszként erre: 94. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 25. 09:09

na igen ..persze..

én is csak egyenlőre olvasgatok...


nekem is kell fogyni sokat...mert a rengeteg szép és új ruhám nem tudom felvenni...


a rohadt gyógyszer miatt 13 kilót híztam és nem akar lefelé mozdulni ill fél kiló ment lefelé... :(

96. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 95. - Álomvirág1)
2010. jún. 25. 09:08
jaja:)
95. Álomvirág1 (válaszként erre: 93. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 25. 09:07

:D

Na mindegy, hagyjuk...ő dolga, de azért tényleg vicces ezt látni egy ilyen hozzászólás után.:)

94. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 92. - Emili0418)
2010. jún. 25. 09:05
Igazad van egyébként, csak mikor valaki ilyen stílusban közli a dolgokat, akkor azért felmegy a pumpa...:)
93. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 91. - Álomvirág1)
2010. jún. 25. 09:04
Azon nekem is megakadt a szemem, csak azt már nem akartam szóvá tenni...:D 7gombóc "szemetet".
2010. jún. 25. 08:58

sztem ne piszkáljuk egymást..


inkább a tapasztalatokat cserélgessük..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook