Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra - mi a megoldás? fórum

Fogyókúra - mi a megoldás? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyókúra - mi a megoldás?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
271. buschne (válaszként erre: 270. - Argosz1967)
2010. júl. 22. 08:36

Minden elismerésem a Tied!


Nem tennél fel egy újabb képet? Már így is biztosan bombázó vagy!

A kolléganőm is ezzel a módszerrel fogyózik, két hete csinálja, -8 kg-nál jár.

Szóval hajrá!

2010. júl. 20. 05:21

Sziasztok!


Régen jártam ezen az oldalon.Szeretném Veletek megosztani az örömhírt. már -31kg-t mutat a mérleg.Nagyon boldog vagyok, hogy ekkora súlyveszteség után a bőrőmön nem látszik semmi.

Nincs már csak 17 kg súlyfeleslegem amit lekell, hogy fogyjak az álomsúlyomig.

Remélem októberre csinos leszek.Else tudom mondani, hogy milyen felemelő érzés egy kórosan elhízott nő visszanyeri a nőiességét. Ezt az érzést nem tudom szavakba önteni.Csodálatos.

Minden sorstársamnak azt kívánom, hogy olyan boldogan és éhezés nélkül élje meg a diétát mint ahogy én.

További szép napot Nektek és kellemes zsírégetést.

2010. júl. 19. 23:26
eddig -4kiló :D és meg sem erőltettem magam :D
2010. júl. 14. 13:19
most egyenlőre nem is csinálom mert anyu szombaton megy vissza Angliába, hegyoldalba laknak szóval éppen elég megmászni és itt a kertbe sertepertélni becsülettel izzadok, de a dokim még mindig óva int a túlterheléstől, pedig már egyre ritkábban fáj a fogam helye, szerintem mond amit akar jövő héttől elkezdjük heti 3x-i alkalommal aztán ahogy bírom emelem 4re majd 5re, és ha már úgy megy rászánom magam kicsit erősebb tornára is :D
2010. júl. 14. 06:43
telepátia...pont akartam kérdezni, hogy hogy megy a torna...de ilyen melegben...örül az ember ha levegőt kap...
2010. júl. 12. 21:53

azt várom amikor végre elkezdhetem a baba mama tornát amit a Lányzóval együtt boldogan csinálhatunk :D

kaptam egy kedves hoxástól :)

265. 0c930ce391 (válaszként erre: 264. - 116212323c)
2010. júl. 12. 08:55
Jobbulást! Használt ki, hogy beszűkül a gyomrod, és ha nem engeded el magad utána, akkor megindul a fogyásod.
264. 116212323c (válaszként erre: 258. - Buschne)
2010. júl. 11. 21:53

sziasztok!

hát ami történt!

A bölcsességfogam azt tudjátok kivette az idióta szájsebész, miután eltévesztette a jobb oldalt a ballal, szóval hétfőn vissza mentem mivel a vasárnapi ügyeleten a doki azt kérdezte szedek e vmi antibiotikumot ugyanis kellene, mondtam nem de megyek vissza hétfőn a szájsebészhez...

aki persze mindent rendben talált

keddet végig szenvedtem, vérző pofával király volt, aztán már annyira fájt hogy szerdán elmentem na de nem a szájsebészhez hanem a fogorvoshoz aki kitisztította majd valami keserű vackot tömködött a fogam helyére, másnap is mennem kellett akkor egy konkrét gyógyszert kaptam a sebbe, és természetesen antibiotikumot!

de nem emelhetek nehezet nem kapálhatok a kertbe gyakorlatilag semmit nem csinálhatok, így a kilók lassan mennek lefelé, na de 2kilóval könnyebb lettem

hát röviden ennyi :D

263. 0c930ce391 (válaszként erre: 262. - Buschne)
2010. júl. 10. 19:49
Te is nagyon ügyes vagy! :-) Én meg gondolatolvasó? Nem is tudtaaaam! :-))))
262. buschne (válaszként erre: 261. - 0c930ce391)
2010. júl. 10. 19:48

Ja, mert én is fogytam két kilót, de a kutya sem veszi észre rajtam:-(

Csak én, hogy lehajlásnál már nincs akkora hurkácska:-)

Csak nem tudtam, honnan tudod, azért nem értettem:-)

261. 0c930ce391 (válaszként erre: 260. - Buschne)
2010. júl. 10. 19:28
Szindy &Béci, olvastam a naplójában. Nem voltam egyértelmű, mert átváltottam a hozzá beszédre, bocsesz. :-)))
260. buschne (válaszként erre: 259. - 0c930ce391)
2010. júl. 10. 19:23
Most ki fogyott két kilót?:-D
259. 0c930ce391 (válaszként erre: 258. - Buschne)
2010. júl. 10. 17:09
Pedig fogyott ám két kilót! És ezzel miért nem dicsekszik? Tessék dicsekdedni, bezsebelni az elismeréseket és erőt meríteni a folytatáshoz! Megcsinálod! NAGYON ÜGYES VAGY!!!!! Így tovább!!! :-)))
258. buschne (válaszként erre: 257. - 116212323c)
2010. júl. 9. 09:37

Remélem, sikerült:-)


És Veled mi van?


Közel egy hete nem tudunk Rólad semmit...

2010. júl. 8. 21:47

sikerült közös nevezőre jutni? :D én csak olvastam

de nem éreztem úgy hogy közbe szóljak....

256. buschne (válaszként erre: 253. - Binky)
2010. júl. 8. 21:14

Szerintem Neked üldözési mániád van!

Ezt nem sértésnek szánom, hanem mert így gondolom.


Hogy lennél már kevesebb bárkinél is?!

Én nem írtam és nem is sugalltam ilyesmit.


A gyerekeimmel is csak akkor takaróztam, amikor már többedszer írtál és kibukott belőlem.


Csak annyira voltam tiszteletlen Veled, amennyire Te velem.


A fogyásodhoz őszintén gratulálok!! Elismerem, hogy nagy dolgot csináltál és az, hogy 1,5 év alatt érted el, csak biztosabb alapokra helyezi a tartós fogyásodat!


További szép estét.

2010. júl. 8. 11:57
Na, ez a beszéd, érzékeny lelkecskéim. :-))
254. Binky (válaszként erre: 252. - 0c930ce391)
2010. júl. 8. 11:50
Büszke vagyok rátok, én max a reggeli helyett tudnám inni, a lelkesedésem nekem a nap végére mindig elfogy:)
253. Binky (válaszként erre: 251. - Buschne)
2010. júl. 8. 11:48

A mérlegelőmben ott van. Ma reggel mutatott a mérleg 58-at, ami 59-nek fog megmaradni. 73 kilóról fogytam le, elég nagy buktatókkal, olyan másfél év alatt.

Én tisztellek, legalábbis megpróbálok minden embert úgy kezelni, mintha én lennék bennük...mivel mindenkit egyenlőnek tekintek, senkinek nem adok nagyobb tiszteletet, mint másoknak, csak ha már megismertem őket. Én pont az alapvető tiszteletet hiányoltam a hozzám való hozzáállásodban. Mintha kevesebb lennék emberileg, mert nem olyan körülmények közt élek, mint te (értsd: nincs gyerekem, nem vagyok feleség, 'csak' egy cuki kis háziállatról kell gondoskodnom). Ez bántott egyedül.

2010. júl. 8. 11:39

Ugyanabban a csónakban eveztek. :-) Békülni! :-)))

Binky, a shake 1000 forint, és egy étkezést helyettesít. Buschne is és én is este isszuk, vacsi helyett, mellette sportolunk, tehát nem várjuk, hogy csodaszerként hasson.

Volt, hogy én sem ittam, amikor 25 évesen lefogytam 20 kg-t, de már nem 25 vagyok.

Nem hiszem, hogy bármelyikünk rosszat akarna a másiknak vagy okosabb volna, de a vita karakterekben nem ugyanaz, mintha szemtől szembe mondanád el, ezért rosszabb. nem olyan érzékletes, és durvábbnak hat, amit leírunk.

Más vélemények, mások vagyunk, senki sem különb a másiknál az adottságai és körülményei miatt. A célunk ugyanaz, mindenki ügye, és kééész. :-)))))

PEACE :-)

Legalább mi tartsunk össze, még ha nem is értünk egyet mindenben.

251. buschne
2010. júl. 8. 11:37

"szánalmas dolog leállni vitázni valakivel, aki meg sem érdemli, és nem egyenlő fél, mert egy fikarcnyi tiszteletet sem mutat irányomban. "



Ezt olvastam a naplódban, mert gondoltam, megnézem, mennyit is fogytál...

Nem jutottam tovább, csak gondoltam, pont a fentiek miatt én sem vitatkozom.


Én nem várok senkitől elismerést, én mindig a megelőzésre fektettem a hangsúlyt, mivel a gondolata is riaszt, hogy kövéren kellene élnem.


A nagykönyv szerint előírt súlyt tekintve feleslegem sosem volt, de az is igaz, hogy igazi bomba alakkal sem rendelkeztem sosem. ( Annak ellenére, h rendszeresen sportolok és szerintem feszesnek is mondhatom magam.)


Tehát, nekem fogalmam sincs, Te hogy nézel ki, vagy mennyit fogytál, de ha megírod, én el foglak ismerni a korodtól függetlenül, jó?


Mennem kell,


Üdv. Kati

250. Binky (válaszként erre: 249. - Binky)
2010. júl. 8. 11:07

Imádom ezt a magyar a szomszéd tehene is dögöljön meg hozzáállást...mégegyszer elnézést kérek mindenkitől, aki ezen röpke kis vita elszenvedője volt.

Sokszor lejátszottam már, kicsit unom...

lassan már bűnömmé válik, hogy később szülttem, és hogy le mertem fogyni, és meg mertem szólalni, mert mit tudhatok én...? Tényleg, mit...

249. Binky (válaszként erre: 248. - Buschne)
2010. júl. 8. 11:03

Pont erről van szó látod...hogy egymást is lehúzzuk mi diétázók, hogy a másiknak biztos sokkal könnyebb, mert fiatalabb és nincs gyereke, ergo nincs tapasztalata és biztos semmiféle problémája sem.

A nagyobb súlyúaktól azt kapom meg, hogy nekem kevesebből kellett lefogynom, az idősebbektől azt, hogy én fiatal vagyok, nekem könnyen megy.

(Abba sneki enm godnol bele, hogy 19 évesen hoyga fenébe rakódott rám ennyi kiló??? csak volt valami oka...)


Én nem te vagyok, nyilván nem tudhatom neked milyen volt 19 évesen, és te sem tudhatod, milyen nekem.

Nem játszom a kinek az apukája erősebb játékot, megvan a magam baja. Az egyetlen ami fáj, hogy belenézek a tükörbe, és egyedül én vagyok arra büszke, amit elértem, és tudom hogy vért-verítéket beleizzadtam ebbe a pár kilóba, és hogy a sok 'idősebb, tapasztaltabb és együttérzőbb felnőttől' megkapom, hogy ez nuku, nulla befektetett energia, és milyen könnyű menet volt. A kevéske kis tapasztalataim alapján kijelenthetem, hoyg az emberek viszonylag keveset változnak az évek alatt...hiába lesz több tapasztalatuk, ugyanúgy belerúgnak a másikba, mint korábban. Ahogy őket kioktatták, szemtelennek titulálták, ők is ugyanazt csinálják pár évvel idősebben.

Azt hiszem a jelküldéssel, és így az utólagos bocsánatkéréssel(valóban tiszteletlen hangot ütöttem meg, elnézést..és nem a korod miatt, ami egy állapot és nem érdem, kérek bocsánatot, hanem mert te is egy érző emberi lény vagy...igyekszem a másikat tisztelni).


De ha jobban érzed magad ettől, beismerem, hogy idősebb vagy, gyerekes, férjes, neked biztos nehezebb a fogyás, mint nekem, és ezért több elismerés is jár.

Kérdés akkor én mit kapok...? Fittyfenét, leszidást, azt...

248. buschne (válaszként erre: 247. - Buschne)
2010. júl. 8. 10:54
Ja és azt elfelejtettem írni az "egyenlő esélyekről", hogy a cuki kis háziállatod mellett nem látom, hogy lenne 2 gyereked is....
247. buschne (válaszként erre: 245. - Binky)
2010. júl. 8. 10:49

Én meg azt nem hiszem, hogy Te tudod, hogy 37 évesen is épp oly könnyű fogyni, mint 19 évesen...


Ellenben nekem pedig az ellenkező tapasztalatom az megvan. ( Hogy milyen 19 évesen...)


Te vedd észre, hogy milyen stíusban írod a hozzászólásaidat...

246. Binky (válaszként erre: 245. - Binky)
2010. júl. 8. 09:04

Kicsit látom a nagy felindulásban eltértem a témától:)

Nekem semmi bajoma a porozókkal, sőt, minden tiszteletem az övék, én nem bírnám:D


Nekem aloe foreveres vaníliásom van és meta diet csokisom. Ízben semelyik nem nagy szám, mostanában futás után a vaníliásat iszom.

(Aztán pár órára rá jól bekajálok:D persze szigorúan diétás dolgokból)

245. Binky (válaszként erre: 243. - Buschne)
2010. júl. 8. 09:01

Nem hiszem, hogy a koromból le tudod szűrni, hogy én mennyire le akartam fogyni. A fiatalabbak szerencsétlenebbek ilyen szempontból, sokkal több nyomás nehezedik rájuk a divathóbortok miatt, az anorexiások és bulémiások száma sem az idősebbek korosztályából kerül ki...a pénztárcabeli különbségekről meg már ne is beszéljünk.

De valóban könnyebb azt mondani, hogy én nem akarom annyira, biztos azért nem nyúlok csodaszerekhez(van metabolom is az egyik eldugott fiókban, L-karnitineztem, szűzteáztam, de mindegyiket abbahagytam pár alkalom után).

Ennyi évesen, mint most Én, meg azért nem nyúlok már bogyókhoz, mert úgy látszik volt annyi akarterőm, hogy anélkül is (bár nem kevésbé drasztikusan) lefogyjak.


Nem szántam bántásnak a szavaimat, de vegyük már észre, hogy senki nem indul több előnnyel, mint a másik...én is, bár tudtam hogy ez 99%-ban népbutítás, felkészültem rá, hogy jó sok pénzt kiadjak az édesgyökéres dologért. Szerencsémre(?) a legtöbbeknek nem vált be.

244. buschne (válaszként erre: 239. - 0c930ce391)
2010. júl. 8. 07:02

Szia!

Nekem máris bejött!

A vanília íz kifejezetten ízlik (az édesség iránti vágyam egy része is kielégítve van ezáltal).


Még csak 2 napja iszom, de ma reggelre elértem a 60 kilót! Célom, hogy újra 60 alá menjek 1-2 kilóval.


Köszi!

243. buschne (válaszként erre: 240. - Binky)
2010. júl. 6. 13:35

Ennyi évesen, mint most Te, én is mosolyogtam a "csodaszereken".


A kor előrehaladtával aztán az ember úgy oldja meg, ahogy tudja:-)

Egyébként a mai napig semmilyen bogyót , kapszulát, T. diétát stb. nem próbáltam még, ezt is csak azért vettem meg, mert szinte nem került semmibe ( hisz' ha vacsiznék mást, az is kerülne ennyibe, ha nem többe.)


Szóval, a legjobb taktika valóban a megelőzés, odafigyelés.

Kilengeni pedig kell néha, sőt kötelező:-)

242. Binky (válaszként erre: 241. - 0c930ce391)
2010. júl. 6. 13:02
Én este eszem sokszor a legnagyobb adagot, de nálam ez nem okozott gondot. Igyekszem odafigyelni, hogy viszonylag jókat válasszak.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook