Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra alatt fogyasztható-e Danone Fenséges/Könnyű és Finom? fórum

Fogyókúra alatt fogyasztható-e Danone Fenséges/Könnyű és Finom? (tudásbázis kérdés)


15. godgoda (válaszként erre: 9. - 111ba791bb)
2012. nov. 14. 09:05

Én januárban 84 kiló voltam múlt pénteken mértem magam 61 kiló vagyok, magasságom 168 cm. A titok? semmi titok nincs egyszerűen agyban kell eldönteni, hogy fogyni fogsz, kevesebbet kell enni és mozogni, mozogni, mozogni..... és leírhatnám milliószor, hogy mozogni, naponta 40 perc torna és 5 km futás én ezt csináltam/csinálom.Nem kellenek a csoda diéták az iszonyú drága fogyókúrás kaják....

És főleg nem kell semmiféle Danone joghurtokat enni,mert mind tele van cukorral....ha még sincs benne cukor akkor mindenféle adalékanyagokkal....

Én a sok zabálástól híztam meg, nem volt és most sincs semmiféle betegségem, nincs problémám a pajzsmirigyemmel, mert sok esetben a pajzsmirigy nem jó működése is okozhat hízást.....

Ajánlani tudom Péntek Enikő tornavido.hu oldalát én azokból a videokból tornázom.....itthon minden reggel 40 percet, majd irány a kis Duna partja 5 km futás..... 44 éves nő vagyok de nem tudom leírni micsoda jó érzés volt megszabadulni a dagadt testemtől....

Sok sikert!!!!

14. almi20
2008. máj. 20. 21:58
Én voltam a Danone-ban gyárlátogatáson, bár kulisszatitkokat nem mondtak el, azt azért megtudhattuk, hogy a Könnyű és Finom illetve a többi gyümölcsös készítmány egyik alapanyaga egy gyümölcslekvárhoz hasonló "szirup" és abban rengeteg a cukor. Szóval ezt adják mind a KésF-hoz, mind az Activiához(ott annyiban különbözik az összetétele, hogy nagyobb benne a gyümölcsszázalék, na meg persze a bifidus...)és a többihez, tejberizshez stb....
2008. máj. 20. 19:26

Szia!


Én nem csak fogyókúra alatt,de egyáltalán nem ajánlom a danone termékeit.Ismerős ott dolgozott,és csúnya dolgokat mesélt róla.Ha teheted válassz mást!

12. almi20
2008. máj. 20. 19:04

Szia!

Szerintem ha fogyni akarsz, inkább ne egyél Könnyű és Finomat, mert sok benne a cukor.

Én is ezeket ettem anno, mert olcsó, finom, befér a táskába...., de egy ideje már csak natúr joghurtot eszek.

Ebbe tehetsz egy csomó dolgot, pl : zabpehely, lenmag, mandula, napraforgó vagy ha édes ízre vágysz, akkor bármilyen gyümölcsöt, alma, banán, körte, eper..... meg lehet szokni :)

Sok sikert!

11. 2577cdcc12 (válaszként erre: 10. - 111ba791bb)
2008. márc. 20. 18:33
Hú ez hosszú lenne... Konkrét kérdés? Különben rengeteg fogyós fórum van itt a Hoxán.
2008. márc. 20. 18:30
Mit tanácsoltok?
2008. márc. 20. 18:30
Kb. 15 kilótól kelleme búcsút vennem, 175 cm vagyok és 80 kg. Próbálok tudatosan étkezni és változtatni a szokásaimon. Van belőle jócskán (a rosszból) pl. esti evés stb....
2008. márc. 20. 18:27
Én biztos nem ennék, ha fogyóznék, de így sem eszem, tele van cukorral. Igaza van Krenának, a Jogobella light nagyon finom, nincs benne cukor, viszont jó nagy gyümölcsök vannak benne.
2008. márc. 20. 18:27
Eddig még nem, de mindenképpen venni fogok belőle. köszi
6. e004ab8014 (válaszként erre: 5. - 111ba791bb)
2008. márc. 20. 18:22
Ezekben sajna van cukor... nem próbáltál még édesítőszereset? Pl. a Jogobella Light nagyon finom. A Tolle Light is, de az inkább ivójoghurt.
2008. márc. 20. 18:17
Csak sajnos édes ízek nélkül nem nagyon bírom.
2008. márc. 20. 18:16
Általában a reggelihez és a vacsihoz eszem. A vacsi általában egy kefír búzacsírával és egy szelet teljes kiőrlésű.
2008. márc. 20. 18:15
Én az édesség utáni vágyat csillapítom vele, de remélem nem gátolja a fogyást. Naponta max. kettőt eszem. Még mindig jobb szerintem mint két szelet csoki. Szerintetek?
2008. márc. 20. 18:14
Sztem délig nyugodtan ehetsz minden nap egyet!
2008. márc. 20. 18:13
Fogyókúra alatt fogyasztható-e Danone Fenséges/Könnyű és Finom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook