Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni szeretnék, de hogyan? ! fórum

Fogyni szeretnék, de hogyan? ! (beszélgetős fórum)


20. Mariann63 (válaszként erre: 17. - 02de97fdd6)
2013. jan. 17. 09:29

Pont csülköt ehetnél akár este is.

Esetleg írd le, mit eszel,iszol egy nap folyamán.Hátha sikerül megfejteni, mitől hízol.

2013. jan. 17. 06:59
Sziasztok én is fogynék most 67 kg vagyok és a cél a 60kg!eddig keveset eszem és szobakerékpározok.régen már segített 76 kg ról 62 re fogyni csak feladtam.
2013. jan. 17. 06:54

Mi csak segíteni akartunk volna, nem kell letámadni! Ha valaki le akar fogyni, az nem attól függ, hogy van-e rá ideje vagy nincs!


Ha nincs időd, akkor már eleve nyert ügyed van, hiszen nincs időd enni :D


Amúgy viccet félre téve, én is dolgoztam 12 órába... amikor hazaértem, az internetezés és tv-zés helyett belefért esténként egy 15 perces futás, és volt időm megcsinálni 20 perc alatt a másnapi ebédemet. Boltba nem vettem zsömlét kenyeret, volt főtt kajám, délelőtt délután csak zöldség/gyümölcs.


Ezért nem értem az összefüggést a kettő között.

2013. jan. 16. 19:59
Ami még gond nálam, hogy egyáltalán nem eszem édességet, nem használok cukrot, kalácsokat, péksüteményeket nem eszem soha,kiflit hasonlókat sem, kenyeret is alig, de inkább nem. Ugyanakkor rendszertelenül eszem, az biztos és hát főleg este, bár akkor sem csülköket, de attól még nem kellene.
16. 02de97fdd6 (válaszként erre: 11. - Marcsika123)
2013. jan. 16. 19:57

Már nem szedem a gyógyszert, és igazából hormonális alapon nem az ételtől hízunk, szóval egyáltalán nem ettem többet, és ma sem eszem többet mint amennyit vékonyan ettem.

Gondolom mozgással mennék többre, nem tudom.

15. 02de97fdd6 (válaszként erre: 9. - Mari20)
2013. jan. 16. 19:54

Köszönöm az ötletet, megnézem és írok, ha valamit nem értek :)


Egyébként te ezt a módszert már próbáltad?

2013. jan. 16. 19:52
Mindenkinek köszönöm a válaszát, igyekszem tanulgatni, üzenetben kaptam egy jó számolgatós hivatkozást, remélem hasznomra lesz. Marcsika123 márpedig van amikor az embernek nincs ideje...másfelől nem véletlenül írtam ide, és a mondandókámban is az állt ami eddig volt és, hogy változtatni szeretnék rajta, szóval az utolsó két hozzászólás szerintem nem állja meg a helyét. A szavakon, hogy elvetemült módon és hasonlók nem szeretnék lovagolni :)
13. marcsika123 (válaszként erre: 12. - -Délibáb-)
2013. jan. 16. 11:43
Nekem is bántani szokta a fülemet az a kijelentés hogy "nincs rá időm"... egyetértek :)
12. -Délibáb- (válaszként erre: 1. - 02de97fdd6)
2013. jan. 16. 11:32

Nem elvetemült módon kell nekiállni, hanem tudatosan. Nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani. a kettő között óriási különbség van!

Az meg, hogy nincs időd odafigyelni az étkezésedre, csak kifogás! Arra van időnk, amire akarjuk!

2013. jan. 16. 11:24

Milyen hormontartalmú gyógyszereket szedsz? Mert írtad hogy attól kezdtél el hízni... vagyis azoktól jött meg az étvágyad!

Nem lehet letenni őket, vagy másfajtákat szedned amibe nem olyan magas a tartalma?

10. Mariann63 (válaszként erre: 1. - 02de97fdd6)
2013. jan. 16. 09:50

Nem lesz egyszerű, ha nem főzöl magadnak. Max. rendelhetsz házhoz szállítást.

Tornázni otthon is tudsz, Te tudod, mikor érsz rá.

Nekem a paleo életmód segített, húst, zsírt, zöldséget, kevés gyümölcsöt eszem és torna nélkül leadtam már 20 kilót egy év alatt kb..Még van tíz kilóm, azt ebben az évben fogom magamról eltüntetni.

Semmit nem kell számolgatnom, ehetek édességet, soha nem vagyok éhes, a nyavalyáim pedig elmúltak.:)

Biztos vannak más jó módszerek is, meg kell találnod a Neked megfelelőt.De ezt csak Te tudod megtenni.

2013. jan. 16. 09:40

AZ OKÁT kéne megismerni a súlyfeleslegnek,

dr Bakanek Györgynek és Géczy Gábornak

a youtobe -n előadásait megtalálod

én ájánlani tudom


addig is vezes táplálkozási naplót

minden nap amit eszel-iszol

( ird mellé milyen a közérzeted a megevett ételtől)

ha kérdezel válaszolok

8. Rescue (válaszként erre: 7. - Rescue)
2013. jan. 16. 09:35
*fehér
7. Rescue (válaszként erre: 1. - 02de97fdd6)
2013. jan. 16. 09:34

Fegér lisztből készült pékárut ne fogyassz, teljes kiőrlésűt igen, de mértékkel és csak reggelire vagy ebédre.

Semmi édesség, ha ezt nem bírod ki vegyél diabetikusat, de abból is csak mértékkel.

Fogyassz csirkét, pulykát, sok fehérjét, alacsony zsírtartalmút természetesen.

2013. jan. 16. 09:32

Egyenlőre csak diétázom, mivel decemberben volt egy hasplasztika műtétem, de februártól már tornáztatom is.

Én, Réka napi 20 perc önmagadért dvd-jére tornáztam előtte, heti 4-szer.

Ja, most januártól ismét elkezdtem keményebben diétázni, és már 2.5 kilónál tartok:)

Most a naribőr miatt!:(

5. migerben (válaszként erre: 1. - 02de97fdd6)
2013. jan. 16. 09:30

A főzést sajnos nem tudod hosszú távon megúszni, csak ha rendeled valahonnan az ételt.

Arra az esetre, ha megéhezel, és nincs főtt kaja a tudatos vásárlást tudom ajánlani. Amikor vásárolsz, akkor figyelj oda az ételek zsír és szénhidrát tartalmára, olyanokat válassz, amiben nagyon kevés van ezekből. Legyen otthon mindig gyümölcs és nyersen fogyasztható zöldség nassolni.


Nem tudom hol laksz, de a mozgást is lehet úgy beiktatni, hogy ne vegyen el túl sokat a kevés szabadidődből. Ha eddig autóval, vagy tömegközlekedéssel jártál, akkor mostantól menj néha kerékpárral (heti 2-3 alkalommal), vagy szállj le a buszról 2 megállóval hamarabb, és onnan gyalogolj. Lift helyett használj lépcsőt.


Hirtelen ennyi ami eszembe jut.

4. 02de97fdd6 (válaszként erre: 3. - Lidércke35)
2013. jan. 16. 09:18

Szia !


Tornázol is vagy csak az étkezésre figyelsz oda?

2013. jan. 16. 09:14

Nekem, pajzsmirigy alulműködésem van. A bevitt zsírt nem tudja a szervezetem feldolgozni. Amikor kiderült 1 hónap alatt híztam 8 kilót!

Ennek már lassan 5 éve, de egész jól kordában tudom tartani.

2013. jan. 16. 09:08

Szia!

A kenyeret, mindenképp váltsd fel teljes kiőrlésűre!!!!

2013. jan. 16. 09:00

Sziasztok !


Ez nyilván már a nagyon sokadik ilyen fórum, sokan szeretnének fogyni, de gondoltam mindenkinek más az élete, alkata stb. így mindenki másként tud lefogyni.

26 éves lány vagyok, 1o kilótól szeretnék megszabadulni. Régen nagyon vékony voltam ( a régen az 8-9 éve, szóval elég régen ), az a csontkollekció fajta, aki semmitől sem hízott, aztán jöttek a hormontartalmú gyógyszerek, és jött a 1o vagy lehet annál is több kiló. Azóta olyan igazán elvetemült módon még nem próbálkoztam lefogyni, nem sportolok, nem tudok és nincs is időm odafigyelni az étkezésemre. Ezen szeretnék változtatni, csak nem tudom hogyan tegyem. Olvasgattam már mindenfélét a neten, általánosságban leírt dolgokat és persze az előre összeállított ( receptes) diétákkal is találkoztam, mondjuk azokkal az volt mindig a fő problémám, hogy nem szokásom olyanokat enni, a tojást eleve nem tudom enni, mert rosszul vagyok tőle, és igazából azt sem nagyon tudom, hogyan legyen időm és kedvem este ( minden nap estig dolgozom ) főzőcskézni. Persze elkészíthetném délelőtt, de 1o-re megyek dolgozni és néha jó érzés aludni is és nem hajnalban kelni. Tudom sok a kifogás, csak egyelőre még nem tudom elképzelni, hogyan osszam be azt a nagyon kevés időt amit nem munkával töltök. Sportolnom is kellene, ha fogyni szeretnék, de azt sem tudom mit és mikor. Jó volna valamit idehaza.

Szóval 1o kilót szeretnék fogyni,nyárig, ha lehet :D Valakinek ötlete? Mit sportoljak ( tornázzak ), hogyan mit és mikor egyek? Ha megéhezem és nem tudtam főzni, de ennem kell valamit mihez nyúljak, amivel még nem szegem meg a tiétám?


Előre is köszönöm a válaszokat!

Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook