Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? fórum

Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
3346. Rowina
2010. ápr. 27. 20:35
Sziasztok!Sehol senki?Én ma voltam orvosnál,a hétvégén lázas voltam,torkom fáj,folyik az orrom,kaptam antibiotikumot.Mindannyian betegek vagyunk.
3345. Rowina (válaszként erre: 3344. - Patrícia2000)
2010. ápr. 21. 08:30
Ani!Gondolok Rád és szorítok!
2010. ápr. 20. 16:18
ROWINÁM,ÖRÜLÖK HOGY JOBBAN VAN A MAMA. LEHET TESÓMAT MAJD HAZAENGEDIK,MÉG A HÉTEN NEM BIZTOS,DE SZERINTEM OLYAN SOKÁIG NEM FOGJÁK BENT TARTANI,OTTHON IS TUD FEKÜDNI,PIHENNI.HA GYÓGYSZERT KELL SZEDNIE AZT OTTHON IS BETUDJA VENNI.ÉN HOLNAP KEZDEK MELÓZNI,DÉLUTÁNOSBA. ÖRÜLÖK, HOGY SIKERÜLT.DRUKKOLJATOK CSAJOK.
3343. Rowina
2010. ápr. 19. 10:20
Ani!Köszi szépen jobban van,ma hozzák "haza"Szekszárdra!Örülök,hogy a hugod is jobban van,gondolom fiatal szervezet,másképpen reagál,értem azon,hogy emlékszik a dolgokra,és beszélni is tud.Papám is kapott agyvérzést,de neki az egyik oldala lebénult,közben vissza néztem azt írtad egy enyhe agyvérzést,a lényeg,hogy javul az állapota!
2010. ápr. 18. 20:11
rowina a mamitok jól van?
2010. ápr. 18. 20:11

csajok, voltunk hugomnál a kórházban. jól van a körülményekhez képest.

elmesélte hogy került a megfigyelőbe.elment pisilni és azt hitték megszökött.ezért vitték le a megfigyelőbe.nevetséges, hogy ilyen miatt. és mivel sírt azért kapott nyugtató,kábító injekciót. remélem jövő héten már felteszik a rendes osztályra.amúgy mindenre emlékszik,régebbi dolgokra is,csak az a nap nem emlékszik amikor rosszul lett,arra a pár órára.

3340. Rowina
2010. ápr. 17. 11:48
Köszönöm lányok!Ani!Örülök,hogy a hugod is jobban van már!
3339. k.tünde78 (válaszként erre: 3337. - Patrícia2000)
2010. ápr. 16. 20:20
Már nagyon vártam,hogy beszámolj,látod,hogy csak az érdekeit nézik,hidd el olyan gyorsan felépül majd ,hogy észre sem veszed és már otthon is lesz köztetek.Elhiszem hogy már szeretnéd látni és magadhoz szorítani,de kérlek el ne sírd magad,mert akkor megijed,még valószinüleg nem tudja úgy felmérni a helyzetet főleg,hogy szedálják.
3338. k.tünde78 (válaszként erre: 3336. - Rowina)
2010. ápr. 16. 20:17

Jobbulást a nagyinak,azért ne idegeskedj,maradj nyugodt és a párodat is nyugtasd,örülök,hogy már jobban van és gyógyul.

Úgy tűnik most Anisan tényleg hullám van.

Remélhetőleg már csak jobb lesz és nem ér senkit sem több baj.

2010. ápr. 16. 20:03

sziasztok,ez most ilyen hullám Rowina? Jobbulást a mamának,mielőbbi felépülést kívánok!vasárnap tesómmal egyidős fiú balesete volt a motorjával.

tesóm kábítós injekciókat kap, hogy gyorsabban gyógyuljon,beszélni tud.már alig várom hogy vasárnap délután meglátogassuk,mert akkor jobban megnyugszom,talán.

3336. Rowina
2010. ápr. 16. 19:45
Képzeljétek hajnalban a férjem mamája szívinfarktust kapott,vitték Szekszárdra,majd onnan Pécsre,szerencsére már jobban van.
3335. Rowina
2010. ápr. 16. 19:44
Sziasztok!Ani!Van valami javulás a hugodnál?
2010. ápr. 16. 11:00
Anikám,mi újság van tesóddal???
3333. cb82b220ce (válaszként erre: 3332. - Patrícia2000)
2010. ápr. 15. 12:42
Történt valami azóta?
2010. ápr. 15. 12:35
aranyosak vagyok,köszönöm...
3331. Rowina
2010. ápr. 15. 09:56
Sziasztok!Anikám!Nagyon sajnálom a ami a hugoddal történt!Jobbulást kívánok neki!
3330. cb82b220ce (válaszként erre: 3328. - Patrícia2000)
2010. ápr. 15. 07:33
Sajnálom.:-( csak nem akarnak rosszat az orvosok,majd biztosan megoldódik minden!Kitartást neked!!!!Majd írd meg a fejleményeket.
3329. k.tünde78 (válaszként erre: 3328. - Patrícia2000)
2010. ápr. 14. 18:50

Próbálj megnyugodni,tudják,hogy nem dilis,viszont sajnos valószinűleg a bevérzés az agy valameik fontos idegét nyomja és ez miatt nem mindig önmaga szegénykém.Sajnos ez még így lesz párszor,hogy egyszer tiszta pillanatai vannak máskor meg nem önmaga.Hidd el tudják,hogy mit csinálnak,leszíjazni valószinű muszáj volt,mert akár képes lett volna kikelni az ágyból és abból csak egy elesés lett volna ,nem hiányzik senkinek sem hogy még össze is verje szegénykém magát,esetleg még a fejét is beverje,ami csak még nagyobb kárt okozna neki.

Kérlek Anikám,próbálj megnyugodni és kicsit belátóbb lenni,tudom,hogy nagyon bánt főleg mert tehetetlennek érzed magad,de hidd el azon vannak,hogy neki a legjobb legyen,most így legalább pihen és nem csinál butaságot.

Szegénkém nagyon sajnálom Őt.:-(((

Kiderült már,hogy mi okozta a bajt és, hogy az agy meik részét és mien fokon érte a vérzés???

2010. ápr. 14. 18:36
sziasztok,holt ideg vagyok, a sógorommal beszéltem és tesómat leszíjjazták.azt mondja sógorom ,hogy ne kelljen foglalkozni vele,így egyszerűbb és azért mert sírt elvitték őt a dilisek közé. ez nem igaz....nem hiszem el,ez az egészségügy.pedig tegnap már beszélgetett,jobban volt.ma meg beinjekciózták,nagyon kába volt,mondja sógorom.
3327. cb82b220ce (válaszként erre: 3326. - K.tünde78)
2010. ápr. 14. 09:43
Nem,ugye beteg voltam akkor.Úgy volt hogy jönnek szegedre is de úgy tűnik már nem.Az oldalra fel lehet tölteni videót aztán majd lehet rá szavazni hogy ki kerüljön a zsűri elé.Amúgy szombaton megyek pestre az xfaktor válogatására :-)
2010. ápr. 14. 09:36
Javasoft!!!Mi van a megasztárral???Sikerült eljutnod a meghallgatásra?????
3325. k.tünde78 (válaszként erre: 3323. - Patrícia2000)
2010. ápr. 14. 09:34

Én is örülök,hogy jobban van már a hugod,most kicsit megnyugodhattok legalább a baj és ijedelem után.Kifogják gyorsan deríteni,hogy mi okozta a bajt.Igen a stressz is nagyon közrejátszhatott ,de aza véleményem,hogy valamin hirtelen nagyon kikellett,hogy akadjon,mert ha 11 éve tud ilyen helyen dolgozni,akkor valamien szinten megtanult lekezelni a munkahelyi problémákat,tehát eltudja vonatkoztatni magát tőle.Persze ez csak az Én véleményem,nem biztos,hogy így van,viszont lásd neked ott kellett hagynod,mert Te azonosultál a problémákkal azon a helyen.

Ha meggyógyult, akkor biztos vagyok benne,hogy a férje is partner lesz majd a fogyiban és 3-an összefogva,sikerül majd pár kg-tól megszabadítani a hugidat.Most biztos nagyon megijedt a férje gondolom nem szeretni mégegyszer így látni a feleségét,ezért mindenre képes lesz érte.

Fel a fejjel Anim,mostmár minden csak jobb lesz,Te meg a családod nagy erőt fogtok adni a tesódnak a gyógyulás útján!!!!!!

3324. cb82b220ce (válaszként erre: 3323. - Patrícia2000)
2010. ápr. 14. 07:42

Örülök hogy jobban van.Remélem teljesen felépül,minél hamarabb.

Azt a munkahelyet nem tudná otthagyni?Más munkalehetőség nincs?Én is tudok milyen ha idegileg kikészít a munkahely...Ott kellene hagynia.

Beszélj a férjével hogy ne hízlalja,igaz ez nem csak a férjén múlik,neki is megkéne állnia hogy ne egye meg őket.Majd ha rendbejön próbálj neki segíteni.

2010. ápr. 14. 07:18

köszönöm csajok. már tegnap délután menni akart haza a férjével,beszéltem sógorommal telefonon. Már tudott beszélni,kapja az infúziót és injekciókat,remélem 1-2 nap alatt szépen felszívódik neki és nem marad nagyobb baj. mi arra tippelünk, hogy a munkahelyi gond,nem beszélt róla a férjének sem nagyon,de olyan rabszolga munkahelyen dolgozik,cégnél,soron-szalagmunkán. és ide-oda dobálták őt és másokat is,ahová éppen kellenek. hiába van ott már majd 11 éve.de az a hely egy pokol,én is dolgoztam ott,de én nem bírtam,ott kellett hagynom.

sajnos mostanság kicsit felszedett kilókat.ha felépül segítek neki valahogy fogyni. de a férje is hozta mindennap haza a péksütiket-persze ,hogy attól lehet hízni. a másik hugom is ki van akadva, hogy minek hízlalja Ildit annyira,miért nem segít neki fogyózni az ura,mikor tudja ,hogy hajlamos a hízásra . ráadásul panelban laknak,keveset mozog,annyit szinte csak, hogy hazajön a melóhelyről és kész,nagyon keveset...

3322. k.tünde78 (válaszként erre: 3320. - Patrícia2000)
2010. ápr. 13. 17:11

Jaj Istenem,nagyon sajnálom.:-((Legyél erős,most ott a helyed mellette,ne lássa rajtad az aggodalmat,csak a biztonságot és a pozitivitást lássa rajtad/rajtatok.Hamar kifog derülni,hogy mi okozta nála a bajt.Sajnos a betegség nem nézi ma már az évesztendőt.Nyugodj meg,bízok benne hogy hamar felépül.Ha rendbe jön ,nem ártana majd ha segítenél neki valami lightos egészséges diétában,mert ha jól emlékszem Ő is kicsit túlsúlyos,igaz?A túlsúly minden betegséget képes okozni.A tapasztalatod sokat fog majd segíteni neki.

Gyógyuljatok és sok erőt kívánok nektek a felépüléhez.Majd számolj be a fejleményekről.

3321. cb82b220ce (válaszként erre: 3320. - Patrícia2000)
2010. ápr. 13. 15:06
Úristen.Sajnálom,nem is tudom mit lehet ilyenkor mondani.Azt kívánom minél hamarabb épüljön fel.De nagyon fiatal ehez,hogy a fenébe?Volt vmi gond nála mostanság?
2010. ápr. 13. 15:04

SZIASZTOK

nagyon ideges vagyok, a kisebbik hugom kapott egy enyhe agyvérzést,és még csak 29 éves lesz.soha nem volt magas vérnyomása.de már felébredt és tud beszélni, a kórházban.

3319. k.tünde78 (válaszként erre: 3317. - Patrícia2000)
2010. ápr. 12. 12:01

Én is fent voltam hajnal fél kettőig,hogy lássam az eredményt ,de belefáradtam és elaludtam,reggel örömmel nyugtáztam az eredményt.......

Pihenj-pihenj Te sokáig fent voltál és dolgoztál a jó ügy érdekében!!!!!

2010. ápr. 12. 11:59

Sziasztok!

Rowinám,Anim!!!!Köszönöm az érdeklődést és az aggodásotokat,nagyon jól esett!Hálisten nem kell mennünk uh-ra a cicánkal,mert már jobban van ,a légzése is rendbe jött és sajnos a másik micusunk is beleesett ugyan ebbe a nyavajába,annyi különbséggel,hogy nála nincs légzési probléma.Szóval valami fertőző nyavajába estek bele szegénykéim.

Ani ,egyet értek veled nagyon,hog családtagként tekintünk az állatainkra,hisz azzal,hogy magunkhoz vesszük őket vállajuk a velük kapcsolatos felelősséget is bármi gond lenne velük.Tegnap tatám (milyenek az idősek)azt mondta,"ugyan mért nem ássátok el!!",Ő már biztos tett volna róla,meg hogy ez nem haszon állat minek hordjuk orvoshoz,ilynre pénzt kiadni.Na Én ezt is megkérdőjelezem,mert milyen jó mikor a környék összes egerét és rágcsálóját elpusztítják,így megakadályozva ,hogy azok elszaporodjanak és a lakásunkba és bejöjjenek.Na mindegy,neki nem tudom ezt megmagyarázni ugyse.



Iparkodom Én is a fogyival ,alakulgat a dolog hol lassan hol meg gyorsan ,érdekes nagyon ,hogy van mikor csak 10dkg megy le 1 héten máskor meg 1.5 kg is leugrik ugyan ennyi idő alatt.....

8 hét utáni eredményeim,remélem még ennyi lemegy majd.:-))

Súly:kezdet 81.8- ma 73.2kg (-8.6kg)

Mell:kezdet 101- ma 95.5cm (-5.5cm)

Mell alatt:kezdet 87- ma 81.5cm (-5.5cm)

Derék:kezdet 101- ma 89cm (-12cm)

Csípő:kezdet 121- ma 113.5cm (-7.5cm)

Comb:kezset 75- ma 64.5cm (-10.5cm)

Vádli:kezdet 40.5- ma 39cm (-1.5cm)

Kar:kezdet 35- ma 32cm (-3cm)

2010. ápr. 12. 11:58
sziasztok,elvagyok én is ,kissé fáradtan. a választási bizottságban voltam,delegált.hála a jó égnek, hogy végre jó eredmény született...most pihizek, fogyizok...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook