Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? fórum

Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. máj. 30. 22:59
látom csajok fogyóztok,én is,keveset eszem és fogyok,szuper.
3375. Rowina (válaszként erre: 3374. - Cb82b220ce)
2010. máj. 28. 20:43
Köszönöm!Egészségedre!Szerintem ennyi belefér,sokat tornázol mellette egy kis bünözés elmegy!
3374. cb82b220ce (válaszként erre: 3373. - Rowina)
2010. máj. 28. 08:10

Ügyes vagy!!!

Nem mondhatom magamról is ugyan ezt.Tegnap délután megettem egy egész pizzát :-S

3373. Rowina
2010. máj. 28. 08:06
Sziasztok!Ma vagyok a 4.napon,és nem ettem sem csokit sem kekszet!
3372. Rowina
2010. máj. 26. 12:30
Sziasztok!Sisssa!Köszönöm a tanácsokat neked is!Tegnapi napom sikeresen zárult,reggel megmértem magam és most 1 hétig nem akarok mérlegre állni,kéne centiznem is de azt talán holnap.Most kutya futtában 2 gyermek itthon,a nagynak mandula gyulladása van a vasárnapi és a tegnapi fagyi megtette a hatását.ja és tegnap néztem egy tavalyi képet,hát van különbség,most ez inspirál!
3371. cb82b220ce (válaszként erre: 3369. - Sisssa)
2010. máj. 26. 11:55

Köszike :-) A család kénytelen tolerálni :-)

Súlyba nem tudom hogy állok,nem mértem meg magam,a centik tünnek el az biztos :-)

3370. sisssa (válaszként erre: 3362. - Rowina)
2010. máj. 26. 11:52

Rowina, te is tudod, hogy folyamatosan változik a diétához való hozzáállásunk. Most nem vagy éppen jó íven, de hidd el, hogy ez is elmúlik és visszatalálsz a fogyáshoz::)) Addig meg bekkeld ki az éhség érzetedet és eszegessél zabfalatkákat, kolevit kekszet, sok-sok gyümölcsöt....joghurtokat és Norbi 1-es édességet!! Mindent, csak ne csokit és más kekszeket!!

Kitartást neked is!!

3369. sisssa (válaszként erre: 3369. - Javasoft)
2010. máj. 26. 11:47
Nagyon ügyes vagy Javasoft, csak így tovább. A család meg tolerálhatja a lelkesedésed!!! Egyébként súlyban hogy állsz?
3368. Pacalpörkölt (válaszként erre: 3367. - Cb82b220ce)
2010. máj. 25. 18:44
Szia! Nagyon igazad van.
3367. cb82b220ce (válaszként erre: 3366. - Rowina)
2010. máj. 25. 10:56
Hát ez az! :-) Csak akaraterő és kitartás a lényeg,semmi más!Ha az megvan és a cél lebeg a szemeid előtt nincs lehetetlen! :-)
3366. Rowina (válaszként erre: 3365. - Cb82b220ce)
2010. máj. 25. 10:54
Aranyos vagy!Sajnos tényleg nem lehet nem tartani itthon,nálunk mindenki szereti!De megfogom probálni!Nem igaz,hogy nincsen erőm hozzá.Ha Neked is megy,miért ne sikerülne?!
3365. cb82b220ce (válaszként erre: 3364. - Rowina)
2010. máj. 25. 10:32

Hát azért próbálkozz hogy abba tud hagyni.Ha nem lennének gyerkőcök akkor mondanám hogy ne tarts olyat otthon de tudom nem lehet.

Próbáld ki úgy ahogy mondtam és gyakorold az önuralmat ami a menyniséget illeti.

Egyszerűen nálam bevált így,mivel reggel nem sanyargatom magam és a testem megkapja amire vágyik így délután már nem is követelőzik :-) estére mindig csak salikra vagyok éhes :-)

3364. Rowina (válaszként erre: 3363. - Cb82b220ce)
2010. máj. 25. 10:30
Köszönöm!Erre még nem gondoltam!Csak az a bibi ha eszem lehet nem birom abba hagyni.Ördögi kör!
3363. cb82b220ce (válaszként erre: 3362. - Rowina)
2010. máj. 25. 10:16
Ne tarsd vissza magad reggel.Inkább reggel egyél ilyeneket hogy keksz,csoki...Meglátod működik.Nálam működik az hogyha van vmi amire nagoyn vágyom és reggel megeszem akkor a nap többi részébe nem gondolok ilyenekre.
3362. Rowina
2010. máj. 25. 10:12
Sziasztok!Onikita!Csak az igazat írtam!:)Való igaz én az elejétöl szinte kívános voltam,pedig a vége felé még vigyáztam is tényleg.Hát lányok,nem akar menni a fogyás,én vagyok az aki fogyi közben hizik:(délelött elvagyok,majd délután elcsábít valami olyan ehetnék fog el és mivel itthon szinte mindig van csoki,vagy keksz,szóval kéznél van.
3361. Rowina (válaszként erre: 3360. - Patrícia2000)
2010. máj. 16. 08:25
Anikám!Jobbulást Pattinak!Dávidkámnak még mindig szörcsög az orra,és ez az esős szeles idő megviseli,nyüglödik egész nap.Anikám!Női szemmel is nagyon szexis,szép vagy!/iwiw-es kép/
2010. máj. 16. 07:39

csajok hogy vagytok?fogyás? nekem most megy mert picit idegesebb vagyok,vagyis inkább picit nyugtalan.


Rowinám hogy van a pici Dávid? nem vagytok betegek? az én lányom most az volt,állítólag járvány van.fáj a torka,és hányt. csütörtökön délután jövök haza a melóból és semmi nem maradt meg benne. se a citromos tea,se a "sós" leves,kockából föztem. a párom elvitte pénteken gyerekorvoshoz,kapott mag...b6-ot és egy gyógyszert.már aznap nem volt semmi baja. tegnap pedig már szépen evett,volt étvágya is.de nem engedem suliba csak szerdán,hagyj pihenjen kicsit.


javasoft fogyi?


onikitám szép kismama vagy nagyon! nem feledkeztem meg rólad sem,csak hogy dolgozok nem nagyon van időm a géphez jönni.mindig van itthon házi munka elég. az áldozás miatt is idegesebb voltam, hogy minden sikerüljön.

2010. máj. 13. 15:23
rowinám, köszönöm. büszke is vagyok rá,nagyon szép volt.
3358. Rowina
2010. máj. 13. 07:58
Sziasztok!Kissé össze kaptam magam,a 3.napon vagyok,remélem nem bukom be ismét,muszáj vissza fogynom.Most 67,9 kg vagyok,a cél a 62 kg,és aztán meglátom mi lesz belölem,de legalább azt érném el,illetve érjem el!Ani!Láttam iwiw-en a kicsi lányt,nagyon szép.
3357. Betsabé (válaszként erre: 3355. - Ditti28)
2010. máj. 12. 16:26

Én se jártam még itt :-)

Hajrá Ditti28! Drukkolok neked, mert elkezdeni a legnehezebb! A reggeleit ne hagyd ki, mert akkor a szervezeted tartalékolni fog. Én dvd párti vagyok, sok van fent a neten, leszedegetem, és másra költöm a pénzem :-) Önmagadban higgy, és ne a gépekben, a csoda benned van! Mindenkinek sok sikert!

Magamat is biztatom, mert bár lefogytam egy hónapja, a diéta abbahagyásával már 1kg-ot visszahíztam, és nem tudom hogy csináljam, hogy tartsam a súlyom, de ne kelljen egy egész életen át diétázni. De nem adom fel, nem fogok újra elhízni.

2010. máj. 12. 16:15
sziasztok,tettem fel képeket a lányom elsőáldozásáról.
3355. ditti28
2010. máj. 12. 15:09

Sziasztok!

Régen jártam erre, főleg azért mert annyira hiányzik a kitartásom hogy el sem bírom kezdeni a fogyit.Valahogy a délelőttöm mindíg elmegy a gyerekekkel, hogymire reggelizek 11 óra van. Aztán 4 körül megint megéhezek de akkor már nem kéne csak diétás dolgokat ennem, de nem tudom megállni, mindíg eszembe jut milyen jó lenne egy kis édesség, süti, nasi. Most megint kezdek barátkozni a gondolattal hogy hozzákezdek a fogyóhoz, azon gondolkodok rendelnem kéne valami kis szerkentyűt, szoba bringát szteppert vagy twistert, a teszen láttam elég jó árakat, de nemtudom melyiket válasszam.

3354. cb82b220ce (válaszként erre: 3352. - Anny50)
2010. máj. 6. 21:37

Szia.Nem álljuk meg hogy ne együnk,hülyeség is lenne.Csak oda figyelünk hogy mit mikor eszünk és tornázunk,én biztos.Ennyi.

Most pl én is kicsit éhes vagyok de már nem eszem,iszom.Ettem rendesen most vacsit de pl nem volt hozzá kenyér ilyesmi.Egyszerűen nem gondolok rá,tudom hogy nem azért vagyok éhes mert nem ettem,hanem ez az érzés az hogy nem pukkadok ki a kajától.Már hozzászoktam,esténként ez a természetes ha azt érzem nem vagyok tele.

Ilyenkor este ha nagyon éhes vagy igyál meg pl egy bögre tejet.

2010. máj. 6. 21:35

Ez mind-mind hülye kérdés már bocsi...

Nem lehet az étvágyat elnyomni,esetleg tudod türtőztetni magad hogy pl ne egyél édességet meg ne nassolj.

Nem lehet elérni hogy ne legyél éhes,ez kell az életben maradáshoz,az étel is.

Jó sovány ne akarj lenni,inkább légy egészséges és szép.

Megutálni az ételt meg nem szabad,könnyen áteshetsz így a ló túloldalára,gondolok itt anorexia vagy bulémia.

szóval látom most felvagy zaklatva de próbálj kicsit lenyugodni és értékeld át a dolgokat.

Lefogyni pedig egészséges táplákozással lehet és sok-sok mozgással és persze kitartással,ennél több nem kell.

Ne kezdj bele a fogyiba kétségbe esetten,inkább szedd össze magad mert különben hamar felfogod adni.

Mindenek előtt dönsd el fejbe hogy teszel magadért és akkor már legalább jó úton indulsz!

3352. Anny50
2010. máj. 6. 21:06

Sziasztok!

Régen jártam erre, sok-sok elfoglaltságom volt. Annak idején nagyon megfogadtam, hogy lefogyok, sajnos nem így történ...sőt:( híztam. Most visszaolvasok, hogy kinek mennyire sikerült és hogyan tudta megállni, hogy ne egyen!

Képtelen vagyok este lefeküdni éhesen:(

3351. Rowina
2010. máj. 5. 09:53
Ja igen,már mehettek oviba hétfőn,és a kicsi is jól van bár néha köhécsel,de túl vagyunk rajta szerencsére!
3350. Rowina (válaszként erre: 3349. - Patrícia2000)
2010. máj. 5. 09:52
Aranyos vagy!Köszönöm!Ezek szerint észre vetted,hogy raktam fel képet:)
2010. máj. 4. 11:48
rowina,nagyon édesek a fiúk. remélem már meggyógyultatok. én mindjárt indulok a délutános műszakba.
2010. ápr. 28. 19:15
sziasztok,nem tűntem el,csak múlt héten délutános voltam.a héten délelőttös,szeretek járni. mindenki rendes. most a kerti munkák miatt sem tudok sűrűn jönni.
2010. ápr. 28. 11:00
Halihó.Én itt vagyok.Kemény munkakeresésbe kezdtem mert utálom már a jelenlegi munkahelyem,ez van...Nagyon sürgősen találnom kell mást.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook