Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! fórum

Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. jan. 24. 09:35
Bocs mindenkitől ha sok elírásom lesz, de a billentyűzetemnek a legtöbb betűje már nem látszik :) Ez egy régi gép, ezt használom mikor a párom itthon van és a jó gépet ő használja :)
28. Angéla78 (válaszként erre: 27. - Yanett86)
2012. jan. 24. 09:33

Nem tudom, hogy ki tudnám-e iktatni a fehér kenyeret...

Nagyon szeretem. Nemeszek belőle sokat, mert vannap mikor egyáltalán, van mikor 2-3 zsemlét eszem.

Akkor te a fehér lisztes dolgokat sem eszed, mint a tészta? vagy csak kenyér formjában nem eszed már...

Tegnap nem tornáztam, hanem 12 km.-t sétáltunk a párommal, amiben jócskán volt domb is :)

Majdnem kiköptem a tüdőmet, szóval tényleg kell a torna, mert ez így nem jó :) Szerintem soha nem az a lényeg ,hogy mást mit mond rólunk, hanem hogy mi jól érezzül-e magunkat a bőrünkben.

27. yanett86 (válaszként erre: 26. - Angéla78)
2012. jan. 23. 20:56
nekem is volt anyagcsere problémám és az segített, hogy kiiktattam a fehér kenyeret és több gyümölcsöt ettem! Örülök, hogy csatlakoztál, itt mindegy ki hány kg a végeredmény számít, sokszor ítélnek el engem, hogy miért nem vagyok elégedett magammal amikor nem is látszik, hogy szültem, én látom, nincs pénz új ruha kollekcióra az új méretemben na meg ha lenne is zavarna! _Nagyjából ugyanonnan akarok fogyni, de rossz hírem van has hasazás nélkül nem nagyon megy le, ezzel én is szenvedek, mert rettenetesen fáj a hátam, de valamit muszáj!
2012. jan. 23. 08:31

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni :)

60-61 kg voltam, amikor rájöttem,hogy utálom így magam, pedig kb. 5-6 kg-ot kellene csak fogynom... Elkezdtem tornázni, és valamivel kevesebbet ettem de mindnet, így lettem 57. Most összejött sok gondom, ezért jó pár hónapja megint nem tornáztam, és ha nekem rossz a kedvem, akkor eszem!

Mától újra elkezdem a tornát, mert a célom, az 55 kg. Így sem leszek egy nádszálkisasszony, mert alapban picit szélesebb csípőt örököltem!

A fő gondom a belső combom és az úszógumim...De igazán nem is a kg a lényeg, hanem hogy vékonyodjon a combom, és a derekamról tűnjön el egy kevés. A hasazás nem megy nekem, és mivel anyagcsere problémákkal küzdök, a hasam legtöbbször alapjáraton nagyobb a kelleténél.

Olyankor jó, mikor hat a hashajtó, és eétudom végezni a "nagydolgom" :)

25. yanett86 (válaszként erre: 24. - 231907c22d)
2012. jan. 22. 21:20
Köszi, bár most beputtyadtam a héten, magas lett a cukrom 26 évesen kész röhej, úgy érzem magam mintha selejt lennék....
2012. jan. 22. 18:50
Sok sikert hozzá :)
23. yanett86 (válaszként erre: 22. - 231907c22d)
2012. jan. 19. 17:43
Én veszélyeztetett voltam de tényleg van ilyen, mert aki régóta csinálja annak nem kell lemondani a sportról, sajna nekem le kellett! De majd most!
2012. jan. 19. 10:53
Sziasztok! :) Én tavaly előtt 160 cm, 64 km voltam. Futással kezdtem és éhezéssel. Lement 9kg. Aztán visszajött tavaly télen 5 kg. Azt tartottam. Most ősszel megint belevágtam, de máshogyan. Csak torna, semmi diéta, annyi, hogy egészségesebben és kevesebbet eszem, és 6 óra után nem eszek semmit. Heti kettő aerobic egy fitness teremben, nyáron pedig mellé még futás is. Most 58 kg-nál tartok. A fitness teremben, rengeteg kismama van, aki ugyanúgy ugrál velünk. Az egyik kismama két hét múlva szül, és velünk együtt csinálja a hasprést :D És nagyon jól néz ki, és semmilye nem fáj :D
21. yanett86 (válaszként erre: 19. - Pampers)
2012. jan. 18. 15:56
Megyünk udvarolni! A megfázást meg utálom, de mióta szedjük a c-vitamint minden okés! EDDIG!!! Jobbulást kívánok! Én sajna nem tudom most mérni magam lemerült az a fránya elem a mérlegben....nincs is most sehol a környéken, de a ruháimon kezdem sejteni, hogy alakulgatok, tegnap voltam kondiba, de most olyan nyomott idő van, hogy sokkal kevesebbet is tornáztam, mint amit szoktam, de egyszerűen majd elalszom és nem értem miért!
20. yanett86 (válaszként erre: 18. - 8ffce0973f)
2012. jan. 18. 15:53
Szia! Itt leszünk, de butaság, hogy szopi mellett nem lehet tornázni, de lehet egyedül az izomlázra kell vigyázni, de bevezetésnek igenis lehet tornázni! Bár én szoptatás mellett 2x20 perc Rubint R-val sem tudtam elapasztani a tejet....Sőt csökkenteni sem, fent a konditeremben a haspréstől még több tejem lett, mert az meg pumpállta a mellem gyakorlat közben! Ja és fejtem neki elektromos mellszívóval attól dupla tejem lett, míg más szoptatott én fejtem és minden éjjel plusz fél liter tejem maradt meg amit fagyasztottam ja és 3 fejésből nappal megvolt a napi 6 kajája a gyereknek! Kemény dolog ez, de a természet dönt úgyis, én nem akartam szoptatni mégis rengeteg tejem lett :-))) Elapasztani is( 7 hós kora környékén sikerült kb 20 liter fagyi tejjel a fagyóban megelégeltem a fejást és) csak gyógyszerrel sikerült, de még utána is volt...VÁrunk szerettel, addig meg sok tejcsit kívánok!
19. pampers (válaszként erre: 5. - Yanett86)
2012. jan. 17. 23:20
Három és fél éves,a fiam 10. Rohadtul meg vagyok fázva,de fogytam,és ez jó
2012. jan. 17. 21:57
Sziasztok! Remélem mire én is el tudok kezdeni tornázni, még itt lesztek, mert valóban kell a noszogatás. Egyelőre még van egy pici anyatejcsi, addig ugyebár se fogyi se semmi. De sajnos úgy néz ki erre nem kell már sokáig várni, mert nagyon apad. Lusti a drágám, úgyhogy 5 hónaposan 4 x táp, 1 x tej. De nem ezért jöttem, hogy panaszkodjam. Paramétereim, 162 cm és 68 kg. Szülni, 82 kg - al mentem, és egész 3 hónapos koráig csak úgy potyogtak le a kilók. De most, stagnálok 65 és 68 között. Legalább 10 kg - tól szeretnék megszabadulni, otthoni tornával, valamelyik csodanő DVD - re. Tehát amint tudok jövök, addig is HAJRÁ Nektek !!!
2012. jan. 16. 20:14
hű de eltűnt a bagázs!
16. yanett86 (válaszként erre: 4. - Minden név foglalt)
2012. jan. 15. 10:47
zumbázni régóta jársz? Könnyű beletanulni?
15. yanett86 (válaszként erre: 8. - Mosolybóka)
2012. jan. 15. 10:46
milyen gyakorlatokat szoktál csinálni?
2012. jan. 14. 15:08
de este voltam kondiba...tök jó volt!!!
2012. jan. 14. 15:08
igen, hát nem bírtam vele, komolyan kiröhögött aztán amikor a szalagos gyakorlat jött már nyekergett hogy vegyem fel akkor meg röhögött, hogy vele ugrálok, nagyon tetszett neki, csak hát 10kg környéki a drágám! :-)
12. Mosolybóka (válaszként erre: 11. - Yanett86)
2012. jan. 14. 12:22
Hát igen. Ember tervez, Isten végez. Jelen esetben pedig a gyerkőc!:) Az a lényeg, hogy tornázni kell, mert bármilyen torna jobb a semminél;)
2012. jan. 13. 15:50
felkelt, torna ugrott marad az esti kondi!
2012. jan. 12. 21:03
Új terv torna reggel, remélem Dávid nem kel fel, mert ez a macera amit leművel velem! :-) Súlyzónak meg kicsit nehéz a kb 10 kg manóm!
9. yanett86 (válaszként erre: 8. - Mosolybóka)
2012. jan. 12. 21:01
20 kg az nem semmi! Fura sokan mennyi éhezéssel érik el ezt majd híznak ugyanúgy vissza! Én kajcsiban nem változtattam, mert eddig se ehettem szénhidráttal teli dolgokat a PCOm miatt, de azért néha becsúszik egy egy sültkrupli és szerintem ez jól is van így!
2012. jan. 12. 18:12

Sziasztok!

Én már egy éve fogyózok, és idáig kb 20 kiló ment le, és még annyi tervbe is van véve. Nem kapkodok, így legalább nem jönnek vissza a kilók, nem éheztetem ki magam. Tornával próbálok kompenzálni. Nekem is van itthon elipszis, de tönkre ment, szóval marad most egy darabig a kondi.

2012. jan. 12. 17:53
na ma neki álltam a fiammal tornázni! 15 percet bírtunk, miután minden mozdulatomat kiröhögte nem bírtam tovább :-)
2012. jan. 12. 15:55
még egy igyekszem minden nap jönni, de nem mindig fog sikerülni, de nem itthagyni ám! :-)
2012. jan. 12. 15:55
Sziasztok! Szupi az én paramétereim 64 kg most 74-ről indultam igaz babával a pocakban, de nélküle se sokkal lettem kevesebb kórházból kifelé :-) DE nem is igazán a kg számít hanem az elhatározás, mára RR van betervezve, de mindig közbe jön valami ma nem hagyom! :-) A szobabicajjal anyukám tud fogyni de nagyon..már amikor teker! Az elliptikust nagyon szeretem Kispogácsa, próbáltad már a konditermit? Nem vagyok az a minden alkalommal kondis nő, de néha jó elmenni és egypárszor még személyi edzőre is vetemedtem és olyan helyeken éreztem izomlázat ahol azt hittem nincs is izom! :-)))pampers mennyi idős a kiscsajszi? Nekem 1 éves a fiam!
2012. jan. 12. 11:02

Én is csatlakozom.

Én 88 kilóról indulok 170 cm-vel.

szeretnék legalább 10 kilót leadni.

Én zumbázni és szobabicózni fogok. /remélem/

Akkor HAJRÁÁÁÁ

2012. jan. 11. 21:51

Szia!!!


Én is jövök!!


Már 2.-a óta tartom magam a tervhez és holnap mérlegelek reggel!


94 kilóról indultam!!

A torna még nem nagyon megy. Elliptikus tréner van itthon.

2012. jan. 11. 21:46
Jelentkezem.Most fürdetem a csajom,késöbb jövök.
2012. jan. 11. 21:44
Lassan egyéves a kisfiam és a szülés után maradt rajtam néhány kg, ezeket igyekszem leadni heti két kondival, plusz itthoni RR DVD-vel aminek vicces a hangháttere de tényleg formál! Aki úgyérzi szeretne fogyni és neki is kell néha egy kis noszogatás akkor csatlakozzon hozzám! Mindegy hogy 5kg-t vagy 25-öt akarsz fogyni a baráti noszogatás csak jót tehet!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook