Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! fórum

Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. ápr. 24. 22:33

Na az tök jóó!:) Én most a Turbo Fire-t csinálom(nem tudom ismered-e) egy hónapja,ez ilyen bemelegítő hónap volt, de egy picit azért már változtam. Most hétfőn pedig elkezdődött a kardió hónapom:)

Étkezés tekintetében én még sajna nem tudtam teljesen elhagyni a lisztes dolgokat, pedig az volt a terv, ezért az updates elvek szerint próbálom mostmár majd délig szorítani az ilyesmit.

Fúú...kürtös kalács... ne is mondd!!:)))

2012. ápr. 24. 20:56

Óóó, nekem is már csak 6 kg. :D 2012. január 25 - én kezdtem, és 7 kg - ot vesztettem azóta.

Én mindent eszek, csak kevesebbet. Kivéve a fehér kenyér, mert azt leváltottam szénhidrát csökkentettre. Este, ha még éhes volnék, HAMLET.

Valamint minden másnap 45 perc torna. Először C. Crawford, majd B. Alexandra, most pedig R. Réka. A Réka vált be eddig a legjobban. Ha nagyon fáradt vagyok, vagy picit beteg, akkor csak 20 perc. De azért az influenza alatt persze nem csináltam semmit. :)

Szupergyilkos, de szuperhatásos. :D

Néha nehéz, mint pl. ma, hogy anyum hozott kürtős kalácsot, de reggelig hozzá sem nyúlhatok. De tudom miért vonom meg magamtól, és ez erőt ad.

Rengeteget változtam. Lett derekam, és a virgácsaim sem olyan oszlophatásúak már. :P

2012. ápr. 24. 19:19

Nekem már "csak" hat kilóm van hátra, sajna egy év alatt felgyülemlett ez a kg mennyiség a sok nasik következtében..

Most figyelek az étkezésemre is de nem viszem túlzásba, viszont próbálok a lehető legtöbbet hasznosan mozogni. Eddig még csak 1 kg-tól szabadultam meg, de lesz ez még több is!:)

Nektek hogy megy? Mióta indult a csoport történtek átalakulások, változások és ha igen hogyan értétek ezt el? Van mindenkinek valami bevált módszere gondolom.

176. 8ffce0973f (válaszként erre: 175. - A8c0ef8ce5)
2012. ápr. 24. 15:45
Szia! Gyere csak. :) Ami a címet illeti, yanett86 - é az érdem. :)
2012. ápr. 24. 11:20
Sziasztok! Ha nem gond akkor csatlakoznék hozzátok! Végre egy értelmes fórumcím :))
174. 8ffce0973f (válaszként erre: 173. - Yanett86)
2012. ápr. 24. 10:23

Ez jó ötletnek tűnik. Reggel én is capuccino - zom, bár én olyan vízben oldódósat iszom. Szeretem az ízét. :) Kenyeret csak a "Slimmm" - et eszem, bár azt vacsira is. Biztos eredményesebb lennék nélküle, de nem megy a lemondás. Próbáltam én mást vacsizni. De éhes maradtam. :)

Valamennyi cukorra és szénhidrátra azért szüksége van a szervezetednek, úgyhogy azért vigyázz! :) Bár ezt gondolom te is tudod. Nehogy rosszul levés legyen a vége!

Ami a gyereket illeti, olvasd el amit küldtem!:)

Amúgy engem is teljesen leszív nap végére. Folyamatosan jön - megy, esik, sír, feláll, esik üvölt, mászik, fejet bever, sír, ... stb.

És persze anya a legjobb mászóka.

2012. ápr. 23. 20:50

Na csajok a legnagyobb gáz a fehér liszttel van!!! MEgpróbáltam visszavezetni, na nem sokat, csak napi 1 kiflire cseréltem a reggeli a grahamat a többit nem csak a reggelit, de tuti az ragad rám...A bogyó kezd hatni és elhatározásra jutottam, totál lecsökkentem a gabonaszénhidrátot és nyomom a régen jól bevált minden köret nélkült, ami nekem nem esik nehezemre! Imádom reggelire a 30dkg paradicsommal elfogyasztott túrista szeleteket! Egy szó mint száz, nulla kenyér...semilyen...nulla krumpli...mini rizs, de csak vasárnap meg mini tészta 1x egy héten! DE most jó kedvem van és most érzem, hogy ez használni fog és persze az edzés, na meg azért a reggeli kapucsinómból nem hagyom ki a kiskanál cukrot!


A gyomrom kezd javulni, de igazából sok volt belőle az ideg! Kezdek kiakadni, nem tudom mit csináljak a gyerekkel, imádom, de öngyilkos hajlama van az tuti, egész nap azt keresi honnan lehetne leesni...totál gyomoridegem van a hisztiktől! Eddig tök logikusan neveltem, de most semmi nem jön be! JA és olyan lett mint egy pincsi aki a gatyámon lóg a nap 24 órájában!

172. 8ffce0973f (válaszként erre: 170. - Claire777)
2012. ápr. 22. 22:24

Te aztán tudsz biztatni! Szinte megkönnyeztem. :)

Írtad, hogy kinn élsz? Hol pontosan, és mivel foglalkozol, ha nem vagyok indiszkrét?

171. 8ffce0973f (válaszként erre: 169. - Yanett86)
2012. ápr. 22. 22:20
Hogy vagy drágám? Ugye jobb már? Szegénykém mennyit "haladtál"? :( Én a mérleg szerint stagnálok újra, viszont az első célnadrágom ünnepélyesen a mai napon összepatentolódott a popómon. :D
170. Claire777 (válaszként erre: 158. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 22. 21:42

Bocsi kicsit eltuntem, mert uzleti dolgaimat inteztem, mostanaban nagyon erre kell koncentralnom, mert a a cel, hogy felfuttassam a vallalkozasomat, de nem egyszeru...foleg itt kinn...

na mindegy, megteszek mindent.

Szoval!Kitetted a nadragot?Es felprobalod gyakran?

(Nem kell olyan gyakran, mert annal motivalobb!:))

Maskulonben ne csuggedj, mert idot kell adnod magadnak a fogyashoz.Es ha hurkad van?Majd eltunik, ennyi.Teszel erte es lassan lemegy. De legalabb teszel erte!Tudod hany ember nem foglalkozik magaval?Nem erdekli oket, hogy elhiztak-es meg nem is az szamit igazan, hogy kullembe nem az "idealishoz"kozelitenek, hanem, hogy egeszsegugyileg mennyire artanak maguknak!

Es SOHA, de SOHA mas miatt kezdj el tornazni, csakis sajat magad miatt, foleg az egeszseged miatt, mert ha mozogsz(hosszu tavon), akarhogyan is, de atalakul a tested, vagyis elobb-utobb ugyis fogysz.Foleg ha meg jol es okosan is hamizol mellette. Szoval a hurkak miatt ne aggodj.En hosszu ideje tornazom mar, 16 eve. Kissebb kihagyasokkal, de folyamatosan mozgok. Januarban voltam otthol, es a hazai kaja, anyum foztje, gondolhatod!Magyar izek, megveszek ertuk!

Fel is szedtem vagy 4-5 kilot, 2,5 het alatt!!

Na ehhez mit szolsz?de aztan visszajottem, es elkezdtem komolyan nekiallni, es tudom, hogy "gyorsan", hirtelen nem tudsz eredmenyeket elerni.

2 honapja futok reggelente(persze azert nem minden nap-ez itt a kinti idotol is fugg)Atlagosan 1 heten 3-4x. Aztan meg estenkent tornazok.Valamikor csak ezt, vagy csak azt, valamikor mindkettot egy nap. szinte magamon eszre sem vettem, de fogytam.A lakotarsaim mondtak, hogy sokat leadtam.Mostmar kezdek normalis format olteni, de a vegso celomto meg nagyon messze vagyok, de elerem. Mar elertem eletemben parszor, megegszer meg tudom tenni.

Kockas hasat szeretnek es szalkas testet.Hosszu munka, hidd el!De nem lehetetlen. Es ha 2 honap alatt ennyien mondtak mar, hogy latvanyosan fogytam, akkor nincs miert aggodni. Nem siettetek semmit, szep lassan, tudatosan.Es nem meregetem magamat a merlegen, mert nincs ertelme. Majd 3 honap mulva megnezem, mit produkaltam.(A kilok csalok, mert mint mar irtam az izom nehezebb, mint a zsir).Szoval ne aggodj amiatt, hogy most hogy nezel ki, legy boldog, mert fogytal es folyamatosan azt teszed! Es ha boldog vagy, azt sugarzod ki, ami megtobb boldogsagot vonz magadhoz, es azon kapod majd magad, hogy olyan csini vagy, hogy minden pasi utanad nez;)

169. yanett86 (válaszként erre: 168. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 19. 13:01
Szuper!!!! Szépen haladsz!!! Na én meg összeszedtem valami hasmenős vírust, hát ezzel én is haladok! :-)))))))) kb 4 napja nem igazán eszem, vagy ha igen ki is jön :-)))) most az egyszer nem bánom! DE az eleje kegyetlen volt, fel sem bírtam kelni, most már csak gyengusz vagyok, remélem jövő7en már tudok edzeni is!
168. 8ffce0973f (válaszként erre: 167. - Yanett86)
2012. ápr. 18. 21:28
Na mi újság? Volt edzés azóta? Képzeld, kedden 62kg - ot mértem. És rám jön egy régi, szülés előtti farmerom. El sem hiszem. De csináltam barátnőmnek pár képet megmutatni, hogy hol is tartok. És, hát igen. A tükör valahogy szebbnek mutat. Mert a képek alapján szívem szerint elbujdokoltam volna. :(
167. yanett86 (válaszként erre: 166. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 16. 12:43
jaja, hát azért jobban odafigyelek, na meg nem is sokat tornáztam a múlthéten!
166. 8ffce0973f (válaszként erre: 165. - Yanett86)
2012. ápr. 14. 20:07

Ó igaz, tényleg írtad. Mondom, az agyammal valami nem stimmel. Csak úgy potyognak ki belőle az információk. :( Sorry.

Bízom én is benne, hogy a bogyeszok hatására beindul, hiszen annyit dolgoztál már érte, igazán megérdemelnél egy kis sikert. :) ... nem is kicsit :D

165. yanett86 (válaszként erre: 164. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 14. 16:41
tudod írtam, hogy szénhidrát diétázom, mert Dáviddal cukros voltam és ha ezt még csökkentem zsírmentesre akkor fényevő leszek, de mivel nem szedtem hormont én annak tudom be, amit a doki ismondott a pco-m újra indult, tehát totál hirmonzavar és ettől a nem fogyok, de megint bogyózok tegnap óta így remélem menni fog lefelé!
164. 8ffce0973f (válaszként erre: 163. - Yanett86)
2012. ápr. 14. 15:48

Persze, és így legalább tutira megnyugodtál, hogy nincs baba és minden rendben.

De a ruháid kényelmesebbek?

Nem okoskodni akarok meg osztani az észt, már csak azért sem ,mert mióta itthon vagyok úgy érzem teljesen leszívták az agyam. :) Szóval lényeg a lényeg, amit kérdezni szeretnék, ha a szívedre teszed a kezed, akkor is azt mondod, hogy kevesebbet eszel? Mert nem vagyok sem edző sem dietetikus, csak józan paraszti ésszel más nem jut eszembe. Most mondjuk nekem is stagnál. Megint megállt 63 - nál.

163. yanett86 (válaszként erre: 162. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 14. 10:47

jaja megjött, tegnap előtt voltam dokinál, erre tegnap megjött :-( megspórolhattam volna egy "matatást" :-))) de legalább megcsinált a dokim minden vizsgálatot!


Basszus, semmit nem változik a súlyom! Totál ugyanannyi ha tornázom, ha nem! Mindegy azért nem adom fel, egyszer majdcsak megmoccan!

162. 8ffce0973f (válaszként erre: 161. - Yanett86)
2012. ápr. 13. 21:19

Na igen. Anyagilag nálunk sem minden fenékig tejfel.Félretenni? Talán néha, ha jön egy kis plusz. De az tényleg csak néha fordul elő.

Csak 14 kilót híztál? De ügyi vagy! Én 26 - ot. :(

Ami a híg tejet illeti, nekem azt mondta mindenki, legalábbis azok, akikre hallgatok, hogy a szervezeted tudja mi kell a babádnak. Tehát ha híg a tej, az nem feltétlen baj. Akkor épp olyan összetételű kajcsira van szüksége. Úgyhogy tényleg nem szabad emiatt zabálni.

Azóta megjött, vagy kiderült miért nem?

161. yanett86 (válaszként erre: 160. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 12. 12:38

tegnap írtam egy litániát, de Dávid letörölte! Voltam dokinál, nincs új gyerek :-))) HÁLA az égnek, most nem szeretnék babát! Bár őszinte leszek, ha nem lennének anyagi gondok (mármint csak ha egy picike pénz maradna minden hónapban...) akkor lehet beleugranák még egybe, de előbb még vissza kellene fogyni és tuti nem engedném magamnaka 14 kg-ós hízást, meg a szoptatás miatt sem ennék többet....híg a tejem,....állandóan ezt nyomták én meg a kacszsíros rozs kenyeret :-)))meg is látszik!

:-)))) Kitartárt nektek is gyerekfront van! :-))

2012. ápr. 10. 16:19

Jól van, akkor minden ok. :) Én annyira betegesen megszállott lettem, hogy szombaton nem volt semmihez erőm. Erre Gabikám alvása alatt én is pihiztem fél órát, majd amikor ébredt, áttettem a pihiszékébe, és lenyomtam neki 20 perc - et. Ő élvezte. :) Majd utána ugyanolyan fáradt lettem, minta alvás előtt. Gratulálok Ritácska. :( Mondjuk nálunk sem egyszerű a dolog, mert ezerrel beindult a drágám, négykézláb. Állandóan megyek utána.

A hívatlan vendégnél meg gusztustalanabb lény nem igen létezik. Főleg ha pihenést terveztetek aznapra. Úúúútálom az ilyet. :/

2012. ápr. 10. 15:47
itt vagyok, csak a kicsi fiam épp hiszti korszakát éli! Rohadt fáradt vagyok! A tornára nem hogy időm basszus erőm sincs! Szombaton sikerült venni egy bazi nagy előszobaszekrényt egész vasárnap azt szereltük éjfélkor hagytuk abba, hétfőn támadtak a vendégek, (hivatlanul) én még akkor is pakoltam, most meg Dávid zanzi!!!!
2012. ápr. 10. 10:53
Hova letettek csajok ? Mindenkivel minden rendben !?!
157. Nimrod
2012. ápr. 7. 17:21

Üdvözlet!

Eladó easy shamer jó áron ajándékkal.

[link]

Valamint gumipadló, ha véde akarok a padlót:

[link]

156. 8ffce0973f (válaszként erre: 154. - Claire777)
2012. ápr. 6. 22:09

Édes vagy, de megint túlbecsülted a képességeimet. A 26 kg plusszom 8 hónappal ezelőtt volt meg. Ebből a szoptatás alatt, azaz 6 hónap alatt lement 13 magától. Utána megállt. :( Ami saját érdem, az 4 kg, és azon valóban 2 hónapja én, egyedül dolgozom. :) Amúgy a ruhás dolog jó ötlet. Elöl hagytam egy nacit, amit úgy kéthetente felveszek. Nagyon jó érzés, hogy mindig egyre könnyebben jön fel. :P ... csak még azok a hasi hurkák :D

A nagy húsvéti bevásárláskor is kihagytam a csokit, kivéve 1 - 2 csokitojást, és zömmel műzli szeleteket vettem. Ugyanis van egy nagy húsvéti nyuszink sok - sok zsebbel, és hát nem hagyhattam üresen. :P

És veled mizújs mostanában?

155. Claire777 (válaszként erre: 148. - Yanett86)
2012. ápr. 6. 15:54
Szia!:)A takaritasi gondokrol beszelsz?Hat igen!El tudom kepzelni, en egyutt elek 2 nagyon-nagyon-nagyon trehany, lusta pasival es egy lannyal aki detto olyan mint a csavok. 4en egy lakasban, bereljuk, es minden nap ugy nez ki a konya mint a disznool. Csak en takaritok es neha mar nagyon....elegem van ebbol, mellette dolgozom es edzek. szoval igen tudom mirol beszelsz. Es senkit nem erdekel a rend, csak ugy latszik engem, mert ezt hoztam hazulrol...A husileves az egyik legjobb es legtaplalobb kaja.Sult csirke az is jo(nincs vele gond) sultkrumpli(neha megengedheto, bunozni lehet ettol olyan jo!;))Salata az egyik legjobb.A mekivel mar vitaba szalnek...de mindenki sajat maga donti el, mit, hogyan.Es ne legyen buntudatod, mert mint mondtam neha lehet bunozni.(Pld.adj magadnak minden heten egy napot amikor bunozol, de a maradek 6 napot tartsd be lehetoleg.Es azon az egy napon azt egyel amit csak akarsz, barmit! Es ne legyen utana buntudatod, mert kemenyen dolgotal 6 napig, vegignyomtad, szoval megerdemled!)Es ha meg elvezed is a mozgast amit csinalsz(mert csak ugy jo) akkor nyero vagty, ez nem ketseg!
154. Claire777 (válaszként erre: 151. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 6. 15:43

Szerintem ez fantasztikus eredmeny.2 honap alatt rengeteget ledobtal.Es ez mar siker!OK, van rajtad 9 kilo plusz, de szep lassan lemegy az is ha ilyen kitarto vagy!Ha egeszsegesen nyomod, es jol eszel, akkor akar 2,5 honap alatt siman ledobod.SIMAN!!!

Csak ne ess tulzasba mert az sem jo. legyen a torna kikapcsolodas, amikor boldog vagy utana, igaz faradt is(neha nagyon!!!)de utana jo.Es szerintem egy kedvenc ruhadarabodat tarts meg ami most meg kicsi rad.Es tedd a szem ele, amikor kinyitod a szekrenyt mindig lasd, es ez motivalhat teged erosen es nem a kilok, hidd el.

Es 3 honap mulva csak probald fel azt a ruhat, es biztosan jo lesz rad, megmerem kockaztatni meg lotyogni is fog:)Kitartas!

153. 8ffce0973f (válaszként erre: 152. - Yanett86)
2012. ápr. 5. 21:14
De ezek csak a felsők voltak. Ha megnyugtat, a gatyáimból, kb 2 db jó. Úgyhogy itt sokkal rosszabb az arány. Nekem a csípőm és a seggem a kritikus pont. :) Úgyhogy holnap megint Réka. És annyira elszánt vagyok, hogy szeretnék elmenni egyszer egy olyan össznépi "Alakreform" edzésre is. De majd csak 1 - 2 hónap múlva. Egyelőre nem bírnám a 90 percet. Lenne kedved jönni?
152. yanett86 (válaszként erre: 151. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 2. 20:53
de jó neked :-) én ezt megtettem a szülés után kb 2 hónappal és nem változott a helyzet 1 számmal nagyobb vagyok és nem és nem akar lemenni! Az összes "tunika" amit régen szimplán rucinak hordtam már tényleg csak "tunikának" jó! :-((((((
151. 8ffce0973f (válaszként erre: 150. - Claire777)
2012. ápr. 2. 20:49
Ó drágám, bárcsak igazad lenne. Januárig szoptattam, így csak két és fél hónapja tornázom. Egy hét influenza miatti kihagyással. 26 kg plusz - al menetem szülni, amiből még megvan 9. Úgyhogy én erősen kétlem, hogy inkább izmos lennék, mint hájas. De mit ne mondjak, nagyon jól estek a biztató szavak! :) Ma kiselejteztem azon nyári ruháimat, amiket egyelőre a jóizlés sértése végett nem ajánlatos még hordanom. És meglepően tapasztaltam, hogy ez a mennyiség a ruháimnak csupán 50 % - a, és nem 90. :D
150. Claire777 (válaszként erre: 145. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 2. 18:57

Igen enis voltam egy idoben:)Nem tett boldogga igazan olyan mint a drog, de komolyan. Ugy voltam vele, hogy akkor nezzuk a ruhamereteket. Adtam idot magamnak a fogyasra es az atalakulasra.ha adsz idod magadnak es a testednek, akkor jobb eredmenyeket ersz el.(tapasztalat)En regota sportolok-mindig valamit-de a torna megmaradt egyik kedvencnek:)

Szoval vannak annak is hatulutoi, ha tulsagosan tulterheled a testedet.(Sajna ebben is van tapasztalat). Most otthol voltam es felszedtem par kilot szerintem-a visszajelzesek alapjan- aztan azt mondtam, jol van szepen lassan mindent leadok es meg jobban fogok kinezni mint elotte!!!Most ott tartok, hogy nem mereckedek csak csinalom a treningemet, helyesen taplalkozom es tobben mondtak, hogy latni nagyon is a valtozast. Szerintem ne fuggj a merlegtol, mert az ugysem a teljes adatot mutatja. Ha tobb a testzsirsazalekod es kevesebb a tiszta izom tomeg nyilvan gyorsabban latod a valtozast, mintha keves zsirszazalekkal rendelkezel.(gondolom kevessel, ha hosszu ideje tornazol) Es u.a.terfogatu zsir tomege kisebb, mint az izome.

Vagyis izmos vagy es nem zsiros es ez jo:))

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook