Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! fórum

Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. febr. 28. 20:29
Jó lenne! MAglódi vagyok bp XVII ker mellett!
88. Zitácska89 (válaszként erre: 86. - 8ffce0973f)
2012. febr. 28. 14:37
Akkor hajrá hajrá! :) Én nagyon szívesen motivállak titeket :)
87. 8ffce0973f (válaszként erre: 83. - Yanett86)
2012. febr. 28. 14:36
2,5 óra. Annyira ügyi vagy. Én tegnap a 45 perces Zumbától majd össze estem. Egyelőre még itthon, ha lementem majd élménybeszámolok. :) Amúgy merre laksz? Csak azért kérdem, hátha itt vagyunk egymástól pár méterre, és akkor csak meggyőznélek legalább heti 1 közös Zumbára. :P
86. 8ffce0973f (válaszként erre: 84. - Zitácska89)
2012. febr. 28. 14:32
Köszönjük! Valóban sokszor nem egyszerű, de ha valamit nagyon akarok, akkor azt fejen állva is, de megoldom. :) És márpedig én újra 57 kg szeretnék lenni, legalább. De az 55 - től sem lennék kiborulva. :)
2012. febr. 28. 14:29
66,3 :)
2012. febr. 28. 14:07

Sziasztok!

Én sem vagyok híve a "nemeszek majd attól jól lefogyok" dolognak. Először is minden tiszteletem a tiétek, gyerkőc és házimunka mellett nem lehet könnyű energiába és időbe bezsúfolni a tornákat. Én most munkanélküli vagyok, így rengeteg időm van. Jó lenne már dolgozni, de azt se bánom h így van kedvem meg energiám tornázni. Én Rubint Réka 5-ik (2009) DVD-jét nyomom, meg a Norbi Aerobzónát (4) mellé. Heti 6x. Eddig azt csináltam, h minden másnap 40es blokkot végig, a közbenső napokon pedig 1 vagy 2 20perceset. Egyik nap popsi(+has) másik alkalommal comb(+has), 3. alkalom csak has 20 perc, az az egyik pihinap, mert az nekem nem megerőltető, vasárnap meg lustulok. Most cseréltem ezeket Norbira. Enni eszek, csak igyekszem figyelni, hogy mikor mit és mennyit. Nem mérlegelek, naplómban leírtam h miért, ebben a lakásban meg nincs is :).

Hát mindenkinek kitartást!

83. yanett86 (válaszként erre: 82. - 8ffce0973f)
2012. febr. 28. 10:50
nálunk is van én is gondoltam rá, mert baromi jó hangulata van, de épp hogy sikerül így is lejárnom a 12 alkalmas bérletemet a konditerembe! Akárhogy is nekem oda kell 2,5 óra! Nem megy minden 1 óra alatt így sajna nem tudok menni mindig! Ha meg plusz egy zumba....anyukám kitér a hitéből :-) DE szerintem menj próbáld ki, mert társaságban még jobb a dolog! Nekem régen a kangoo tetszett az is annyira jó, pedig milyen béna vagyok benne mégis nagyon élvezhető!
2012. febr. 26. 21:48
Tegnap Zumbáztam egyet a barátnőmmel itthon. Te, gyerekek, ez egy kvajó dolog. Régen táncoltam, úgyhogy kifejezettem élveztem. Lehet le fogok járni valahová. :)
2012. febr. 24. 11:42
Anyám és még én mondom hogy pokol volt a szülés után, hogy nem sírt fel a fiam...nem tudom mennyi idő volt de tőlem elvitték nem is láttam én sem, nem is hallottam (bár lehet nem voltam magamnál!) Hát én bedepiztem ettől a párperctől is! Hátha még elvitték volna másik kórházba! Erős csaj vagy!!!! Én is annak tartottam magam, de rajtam ez kifogott!
80. yanett86 (válaszként erre: 79. - 8ffce0973f)
2012. febr. 24. 11:33
elolvasom bár én még mindig kicsit bedepizek ha szülésről van szó :-( :-))) talán egyszer feldolgozom az enyémet! Jó mert neked van hová visszamenni, nekem nincs új hely kell! És még nem most, bár 2 hónapja annyi nyűg volt a fiammal hogy azt mondtam, na most megyek :-)))) de nem tudtam megtenni! Hiába imádom a kis totyogómat!
2012. febr. 23. 16:07
Amúgy feltettem a szüléstörténetem a HOXA - ra, a cikkek közé. A mai nappal publikálták, "Nem gondoltam, hogy valóra válik", címmel. Ha van kedvetek és időtök.
78. 8ffce0973f (válaszként erre: 73. - Angéla78)
2012. febr. 23. 15:54

Hát elhiszem, hogy egy ilyen munka után nincs kedved a tornához. Nekem élni sem lenne már kedvem. Úgyhogy le a kalappal. Tényleg nincs más lehetőség?

Amúgy tegnap óta én sem vagyok formában. Tornázom ezerrel, de annyira nehéz rávenni magam. Egész délelőtt pörgök, hogy mindent megcsináljak délutánra, aztán izgulok, hogy Gabikám elaludjon és kitartson az aluszkája a torna végéig.Edzem, kifáradok. Kicsi fiam ébred, onnantól fogva ismét nincs pihi. Oké, látom az eredményt, meg tudom, hogy majd milyen jó lesz, de most akkor is kéne egy kis noszogatás. Végülis azért vagyunk itt. :) Úgyhogy ezúton szólok, ha szüksége lenne valamelyikőtöknek is egy kis biztatásra, csak szóljatok bátran. Mert másnak tudok adni, csak a saját magamra szánt adag fogyott ki. :(

77. 8ffce0973f (válaszként erre: 76. - Yanett86)
2012. febr. 22. 20:33

63,5 Bár ott tartanék. :D

Én egyik nap vérszemet kaptam, ugyanis az engem helyettesítő koleganő terhes. Így vissza tudnék menni ugyanoda. De aztán meggyőztem magam, sőt a párom és a főnököm is azon a véleményen volt, hogy amíg tudok, maradjak csak vele. Nagyon fontos számára még, hogy vele legyen az anyucikája.

76. yanett86 (válaszként erre: 72. - 8ffce0973f)
2012. febr. 22. 13:18

Frankó, fogyjunk együtt és tartsunk ki a horkolós pasink mellett :-)))) ---egy kis poén a mindennapokban! Én is elindultam lefelé én 63,5 voltam pont asszem kedden, de lehet ez nem jelent semmit! Gyanús, hogy a gyomorideg teszi velem vagy a front, nincs okom idegeskedni de mégis nyugtalan éjjeleim vannak! Végülis ha ez az ára egy két hétig nem bánom :-) de aztán kérem a nyugis éjjeleket!


Sokat gondolkodom újra a munkán is, de nem akarom itthon hagyni a kisfiamat! :-(

75. yanett86 (válaszként erre: 73. - Angéla78)
2012. febr. 22. 13:15
basszus és nincs semmi más lehetőség munka terén? Esetleg a szomszédvárosban? NAgyon kemény és hamar rámegy az egészséged is! Vigyázz magadra!
2012. febr. 22. 13:13
Nektek lányok kitartás !
73. Angéla78 (válaszként erre: 64. - 8ffce0973f)
2012. febr. 22. 13:13

Egy olyan helyen melózom, ahol műanyag termékeket festenek, lakkoznak.

Egy munkafázis kivételével mindenhol állni kell.

Ráadásul az egyik térben egész nap izopropillal kell lemosni minden darab terméket, amit 8 órában nem annyira jó betüdőzni.

Tegnap még 9:00-18:00-ig voltam, mától meg du. 18:00-6:00-ig dolgozom. És ebből 50 perc csak ledolgozás a kaja és a 20 perces szünet miatt:(

És minimálbérért. El is vagyok rendesen keseredve. Ma 17:20-kor gyalog lesétálok a munkahelyre ami kb.25 perc, 12 órát lenyomok állva, majd reggel haza sétálok a nagy dombon gyalog. Egyszerűen nincs már kedvem tornázni. Ja, és azért főzni, mosni stb...is kéne.

72. 8ffce0973f (válaszként erre: 71. - Yanett86)
2012. febr. 21. 22:44

Nálunk is egyik nap ez volt a program. Ugyanis, dáthás :D a kedves párom. Úgyhogy folyamatosan lökdöstem.

Amúgy 67,2. Megint megindult lefelé. Csak tartsa meg jó szokását.

71. yanett86 (válaszként erre: 70. - 8ffce0973f)
2012. febr. 21. 13:14
én tegnap tornáztam, végre eljutottam a kondiba, ma is felakartam kelni hajnalban, de nem ment! EGész éjjel nem aludtam jól, drága férjem kb óránként kezdett el horkolni...tiszta ideg voltam rá, mondtam neki ha nem fordul oldalra beragasztom a száját! :-P
2012. febr. 20. 22:46
Holnap újra mérleg. :)
69. yanett86 (válaszként erre: 68. - 8ffce0973f)
2012. febr. 19. 14:53
értelme mindig van, nem tapadnak le az izmok, jobb a közérzeted stb...
68. 8ffce0973f (válaszként erre: 67. - Yanett86)
2012. febr. 18. 20:19

Az a lényeg! :) Ügyi !!!

Sebaj, néha kell egy kis pihi. Holnaptól meg hajrá !!! :)

Amúgy azt találtam ki, hogy minden napra jusson valami, hogy minden másnap Cindy, a köztes napokon meg beiktatok egy kis Alexandrát. Bár azt mondják, hogy min. 40 percig kell tornázni, hogy érjen valamit, az Alexandra pedig csak 10 min. De nem baj. Megpróbálom, aztán meglátom, hogy van e értelme.

67. yanett86 (válaszként erre: 66. - 8ffce0973f)
2012. febr. 18. 19:18
:-)))) hú holnap már én is újra éledek, mert egy teljes hetet kihagytam....de legalább nem híztam!
2012. febr. 18. 15:49
Megtaláltam egy régi B. Alexandra DVD - met. Van rajta egy 10 perces extra popsi. Ma nincs sok időm, így csak ezt csináltam meg a szokásos 45 perc Cindy helyett. Mit ne mondjak. Gyilkos! Ajánlom mindenkinek. :)
2012. febr. 17. 21:32
AZ jó, nekem is azt mondták h szülés után jobb lesz, előtte kb 5 nap azóta minimum 7! Király! DE most valahogy nagyon gázul érzem magam tőle!
2012. febr. 16. 21:54

"Nem a mérleg a lényeg", ez édes. :) Ó, szegény, mit dolgozol, hogy egész nap állnod kell?

Ami a piros betűs napjaimat illeti, érdekes, én meg most alig érzem meg.

63. yanett86 (válaszként erre: 62. - Angéla78)
2012. febr. 16. 20:32
dehogy nincs!!! Én a fiamat cipelem a 10kg-val, de most már egyéves és alig fogytam, így kell a torna, de a héten annyira kifáradtam, most sokkal sokkal jobban megvisel, hogy megjött, de nem tudom miért!!!
62. Angéla78 (válaszként erre: 57. - Yanett86)
2012. febr. 16. 18:14

Én most csak olvasgatom amit írtok :)

És továbbra is azt mondom, hogy nem a mérleg a lényeg :D

Nekem is ugyan annyit mutat mint eddig, pedig elég szépen változik deréktől lefelé az alako:)

A ruháimkon lehet igazán észrevenni a különbséget!

Az egyedüli ami nem változott az a fránya úszógumim :(

Én pár napja dolgozok újra. Gyalog járok dolgozni és haza, ami kétszer 25-30 perc, és elég nagy dombon közekedem . A melóhelyen egész műszakban állok, szóval nincs kedvem tornázni. Szerintem a gyaloglás is sokat számít. Egyedül a Leg Magic-re állok rá minden nap egy kicsit. Úgy tervezem, hogy hétvégén meg beiktatok egy kis tornát, ami főleg derék részre megy. Persze tudom, nincs olyan hogy konkrétan csak egy testrészről fogyás...

61. yanett86 (válaszként erre: 60. - 8ffce0973f)
2012. febr. 16. 11:42
gratula! Hát most már azért egyre könnyebb és szbadabb, na meg veszélyesebb lesz a világ számotokra! Igen ezen a nyáron én is szeretnék már boldogan sétálgatni bikiniben és lehetőleg alul M-esben....
60. 8ffce0973f (válaszként erre: 59. - Yanett86)
2012. febr. 15. 20:20
Igen igen ! Nekem is az az álmom, hogy nyáron majd mindenki ámulatára szexin, vékonyan és übercsinosan riszálok a két gyönyörű pasimmal a Balaton parton. :) ... Amúgy ma fél éves a drágám.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook