Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! fórum

Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
59. yanett86 (válaszként erre: 58. - 8ffce0973f)
2012. febr. 15. 15:52
Az én is utálom.... de nyárra szépnek kell lenni :-((((
58. 8ffce0973f (válaszként erre: 57. - Yanett86)
2012. febr. 14. 21:53
Hát ja. Csak mi vagyunk leányok a gáton? :D ... Remélem nem betegség miatt maradnak távol! Genyó évszak ez a tél. :(
57. yanett86 (válaszként erre: 56. - 8ffce0973f)
2012. febr. 14. 20:55
Tuti nyugi!!! A többiek hogy állnak??? Nagon eltűntek!
56. 8ffce0973f (válaszként erre: 55. - Yanett86)
2012. febr. 14. 15:51
67,9. :( Remélem igazad van! :)
2012. febr. 14. 12:18
A lényeg a közérzet a többit meghozza az idő amúgy meg lehet izmosodsz, mert az izom nehezebb mint a zsír!
54. yanett86 (válaszként erre: 53. - 8ffce0973f)
2012. febr. 14. 12:17
nyugi én kondiba mértem magam rendszerint megittam előtte fél liter vizet plusz cipő...minden nap más 1 kg plusz minusz az sajna nem jeléent semmit se le se fel!
2012. febr. 13. 22:10

Hát én is tartok tőle, hogy ugyanazt, sőt esetleg valami rosszabbat fogok látni, ugyanis, szombaton nem bírtam, ráálltam. Reggel, minden után:), ahogy kell. 68,2. ÁÁÁÁÁ. Legutóbb már 67,4 volt. :( Pedig azóta sincs zaba.

Mondjuk én is sokkal jobban érzem magam, mióta tornázom. :D Ez adja az erőt a folytatáshoz.

52. yanett86 (válaszként erre: 51. - 8ffce0973f)
2012. febr. 13. 21:39
:-)ó nekem mindig ugyanazt mutatja :-))) de sokkal sokkal jobban érzem magam lelkileg mióta tornázom!
2012. febr. 13. 21:01
Na holnap megint ráállok arra a kis fekete mumusra. Izgulok.
2012. febr. 11. 15:00
meg volt a mai edzés!
49. yanett86 (válaszként erre: 48. - Angéla78)
2012. febr. 10. 16:05
na az egy durva gép......nekem az nem ment soha....
48. Angéla78 (válaszként erre: 47. - Yanett86)
2012. febr. 10. 15:12

Ne aggódj!

Kilóra én is annyi vagyok mint eddig, mégis mindenki mondja hogy fogytam, és az igazság az, hogy nekem is feltűnt hogy kényelmesebbek a nadrágaim, és másképp álnak rajtam mint eddig.

Pedig én eszem mindent, és az anyagcserémmel is szenvedek! Mindenki azt mondja, hogy az étkezés nagyobb mértékben számít mint a torna, nálam ez egyáltalán nem igaz! Persze nem zabálok, este későn nem eszek, de mint írtam mindent eszek, még csokit is ha rám jön :) És még neki sem álltam tornázni, mert mostanában nagyon sokat gyalogolok. Mindössze a Leg magic-re állok rá napján többször , de egyenlőre még nagyon kevés megy mert hozzá kell még szoknom :)

2012. febr. 10. 10:10
Hát nekem meg se moccan bakker, kivagyok mert a magasabb cukrom miatt nem eszem fehér kenyeret már két éve, 6 után szőkő évente 2x eszem, de még sem, gondolom hogy hormon áll a háttérben, de hát egy gyerek mellett hogy menjek mindenféle kivizsgálásra!?Így marad a reggel kondi, jövőhéten változtatok, eddig heti 2x vagy 3x jártam többnyire este, de visszakaptam a figyelőt így reggel 6kor tudok indulni és 9re végzem, már nagyjából kétórákat edzek + szauna, ha kg nem is megy le akkor is érzem hogy formálódom, lehet hogy lassan, de biztosan! :-))) Na és élvezem, nagyon jól kikapcsol és a gyerektől se fogom elvenni az időmet!
2012. febr. 9. 16:20
Ó, igen. Én keddenként szoktam mérlegelni, és az eredményem eddig 1,5 kg. Lassan kúsznak lefelé azok a kis genyó hájacskák. :)
2012. febr. 9. 16:11
Mielőbbi gyógyulást kívánok én is! Aztaaa, te aztán jól nyomod. Másfél óra. Az szép. :) Én 3 x 45 percet tudok besuvasztani az időmbe egy héten, remélem azért hatásos lesz. Mert a koplalás kegyetlen dolog. Basszus, nincs kedvem élni, ha arra gondolok, hogy mostantól egy évig legalább nem ehetek meg egy jó pizzát nagyritkán. Úgyhogy eldöntöttem. Eszek mindent, csak szép lassan minél jobban leredukálom az adagokat, és így a gyomromnak is lesz ideje hozzászokni. Valamint 20 : 00 után, ha kínoznak se kajcsizok semmit.
2012. febr. 8. 10:58
na visszatértem az éltbe este és ma reggel is lenyomtam egy kondit persze szaunával mindennel király volt szép is lehet az élet!!!
43. yanett86 (válaszként erre: 42. - Angéla78)
2012. febr. 7. 17:39
Köszönöm már kezdek kikészülni...még jó hogy alszik éjjel, különben már feldobtam volna a talpam!
42. Angéla78 (válaszként erre: 40. - Yanett86)
2012. febr. 7. 11:01
:) Mihamarabbi gyógyulást kívánok a fiadnak!
41. yanett86 (válaszként erre: 39. - Angéla78)
2012. febr. 6. 21:58
tényleg nem jó koplalni nem lesz tartós!
2012. febr. 6. 21:58
Na sziasztok én már jól vagyok még a kicsi fiam beteg...nem tudom melyik rosszabb vagyis dehogynem én elviselem, ő nem és még sajnálom is, ha azt vesszük most erősítek kb 9,5kg a gyerek és egész nap rajtam van, nem tud aludni napközben csak függőlegesen rajtam, amint leteszem köhög....szóval stabilak a vállaim, képzeljétek pont köhögőrohamot kapott amikor rám jött a hasmenés, hát a gyerek ült az ölembe...másképp nem ment nem mert hagyni egyedül a szobájában így köhögve ilyenkor nem kap levegőt! szóval még van pár napom pihibe pedig még péntekig 3x kellene mennem edzeni... mindegy holnap este 1, holnapután reggel 1 aztán már csak 1 kell! Ja és juppi visszakaptuka figyelőnket mehetek hajnalban a kondiba végre! Ez mindenkinek jó gyerek alszik min 8ig én addigra már 1,5 órája kondizok felkel anuykámmal felöltözik kajcsizik és átviszi magukhoz míg a többiek reggeliznek és mire végeznek én szaunázva és szolizva érkezem haza :-P
2012. febr. 6. 08:50

Én most kezdek kilábalni belőle.

Mi albérletben lakunk, ahol nagyon régiek az ablakok. Két pulcsiban megfagytam. Így nem is mertem neki állni a tornának.

Tegnap a párom beszílózta a réseket. Ma érzem is, hogy jóval melegebb a szoba :)

Szóval mostantól HAJRÁ!

RiGatti! Szerintem fölösleges is koplalni.Ha kevesebbet eszünk mint régen, és mellette folyamatosan tornázunk, akkor is fogyhatunk! Én soha nem koplalva adtam le pár kilót , mert tudom, hogy nem akarok egész életemben diétázni és koplalni :) Ügyes vagy és kitartás továbbra is!

Cindy tornájai biztos jók, és most találtam meg a Fitness csak neked című DVD-jét. Belenéztem, és jó gyakorlatok vannak benne. Nem olyan egyhangúak!

2012. febr. 5. 20:33
Sziasztok! Na, hogy van a taknyotok?:) Meggyógyultatok már? Én január 25. óta, minden másnap tornázom, Cindy Crawfordra. Próbáltam koplalni is mellé, de olyan rosszul lettem, hogy csak na, úgyhogy marad a torna. Már fogytam 1 kg -t. :)
2012. jan. 31. 19:41
na akkor így jártunk! :-(((
2012. jan. 31. 16:52
"Két" pulcsi akart lenni :)
2012. jan. 31. 16:51

Én is tiszta ideg vagyok.

Most lenne időm tornázni, viszont úgy megfáztam, hogy szétmegy a hátam és a derekam. Itthon ülök lét pulcsiban, és még takaró is van rajtam ami melegít. Ja... meg az egyik cicám is :)

Így is fázom.

2012. jan. 31. 12:32
na én is beléptem a takonykórba!!!! A francba pedig 10.éig le kell járnom a bérletem!!!!
33. yanett86 (válaszként erre: 32. - 8ffce0973f)
2012. jan. 26. 13:44
sajnálom a tejcsit, de könnyebb lesz nélküle, most viszont vigyázz mert apadásnál csak úgy ugranak fel a kg-k!
2012. jan. 24. 20:21
Sziasztok! Olyan ütemben fogy a tejcim, hogy már már alig tudok 40 - 50 ml - t kifacsarni magamból egy nap alatt, és az a kicsi fiam fél fogára sem elég. Ígyhát rászántam magam, tegnap, a szülinapomon, mivel kaptam egy Cindy C. DVD - t, hogy hajrá. Ma már elkezdtem 5 x keveset enni,hogy szűküljön a gyomrom, és amint megfelelő formátumúvá varázsolja a férjem a cuccost, mert DVD lejátszónk már nincsen, mehet is a torna.
31. yanett86 (válaszként erre: 29. - Angéla78)
2012. jan. 24. 13:14
ó én szintén így vagyok a fulladással, futni sem tudok szerintem még 5 percet sem...tök gáz, de ma felmegyek amint le tudom passzolni a fiamat és nyomok egy óra kardiót meg egy óra kondit az már hátha fog hatni! Aztán a kedvencem a szauna! :-)))) CSak hát ha elmegyek 7kor akkor is 10kor jövök leghamarabb...
30. yanett86 (válaszként erre: 28. - Angéla78)
2012. jan. 24. 13:12
FEhér kenyeret abszolút nem, tésztát szoktam enni, de nem sűrűn, nekem a krumplival van bajom, mert a férjem imádja és állandóan krumpli a köret és nekem az se jó, mert nekem szénhidrátszegényen kellene kajálnom a pco miatt, de hát nem mindig megy! Én sajna kedd óta nem tornáztam, annyira fáradt voltam és vagyok, hogy alig bírtam fent lenni, most már kicsit jobb, ma megyek kondiba, de érzem ez kevés ám! MEnnék sűrűbben, de amíg nem kapom vissza a bébifigyelőt addig nem tudok elmenni reggel, pedig az lenne a legjobb, mert este már nincs időm a gyerekkel való foglalkozás után! Ha itt lesz a figyelőnk már mehetek minden reggel mert csak beadom anyukáméknak a szomszédba és már megy is a fiamhoz ha fel kel, de így nem hallja amikor felkel és később meg már nem tud rá ő sem vigyázni!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook