Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! fórum

Fogyjunk együtt, okosan tornával és kitartással nem éhezéssel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
149. yanett86 (válaszként erre: 147. - 8ffce0973f)
2012. ápr. 1. 19:16
TUTI A KÉP!!!!! sugárzik róla a fiatalság és jó kedv!
148. yanett86 (válaszként erre: 144. - Claire777)
2012. ápr. 1. 19:14
Üdv itt!!!! Hm kitartás, igen így is mondhatjuk :-) A héten az edzések miatt elbírod képzelni mekkora kitartás kell, hogy elnézzem milyen a lakás??? :-))))))) Kemény, basszus a mostani mosást, már 3x öblítettem ki! DE most már ki is terítem... Na és ma olyan tudatosan ettem :-))))) Főztem husilevest, meg sült csirkehusi sütőben sült krumplival salival és 6kor még rámekiztünk!!! Hát tudatosan bűntudatom van!!! :-))) DE egy nap kell egy héten, amikor bűnözünk nem?? :-) A lényeg a mozgás és annak az öröme! :-)))
147. 8ffce0973f (válaszként erre: 146. - 8ffce0973f)
2012. márc. 31. 21:35
...apa kva jó képet csinált ma rólunk a kocsiban. Nézd majd meg ! :D
146. 8ffce0973f (válaszként erre: 143. - Yanett86)
2012. márc. 31. 21:29
Szegénykém. :( Basszus, nekem is a bal fele fájt két hete. :) Tessék elmenni nődokihoz!!! Aggódom érted!!!
145. 8ffce0973f (válaszként erre: 144. - Claire777)
2012. márc. 31. 21:28
Üdv köztünk! :) Bár én is meg tudnám állni, hogy ne kilókat mérnék. De biztos olvastad, mérlegfüggő vagyok. Áááááááááááááááááá... :)
2012. márc. 31. 18:28

Sziasztok en uj tag vagyok es szeretnek becsatlakozni, mert nagyon szimpatikus ez a forum.

Aranyosak vagytok:) Olyan mintha magamat olvasnam neha...mindenki tornazik valamit es ez szupi!

En hosszu ideje sportolok, tornazom...es olvastam olyanokat, hogy 2-3 oras edzesek ez igen! kitartoak vagytok lanyok, ami megint csak dicserendo!

En is szeretek tornazni, szerintem az egyik olyan mozgas fajta ami teljesen atmozgat mindent.

A taplalkozas utan a legfontosabb a mozgas. De ahhoz, hogy eredmenyeket erjunk el, ahhoz tudatos taplalkozas is kell.Nem azt mondom dieta, meg sanyargatas, kaloria matek, neeeeeeeem!!!!Soha nem ment az ehezes higyjetek el!

De ezt a kettot kombinalni kell ahhoz, hogy maximalis eredmenyt erjunk el es a "nehezen" leadott kilok ne menjenek vissza, megha ugyanugy mozgunk, mint elotte!Bizony ez is megtortenhet.

Nekem is van kituzott celom-mint szerintem itt mindenkinek.:)De en nem kilokat merek(majd csak a vegen;)

143. yanett86 (válaszként erre: 142. - 8ffce0973f)
2012. márc. 31. 12:28
nem nem jött meg! Ja ne is mond, engem is ez zavar! Még 2 alkalmam van máig :-((( DE ma tuti nem megyek le, nagyon gáz, fáj a torkom bal fele és a bal fülem! DE tök jó edzéseket csináltunk az edzővel és már jó lenne egyedül is gyakorolni! :-( Lehet azért ma egy kis hasizmazást megpróbálok itthon! 20 perc nem a világ a 2-3 órás edzéshez képest kímélőbb :-)
142. 8ffce0973f (válaszként erre: 141. - Yanett86)
2012. márc. 30. 20:15

:)

Ha mégis kiütne rajtad a kórság, én anno egy kétnapos, de tényleg szinte 0 - 24, költözködést nyomtam végig Coldrex tablettával. De ha tényleg nagyon szarul leszel, akkor kakilj a lejáró bérletre, nehogy a túlhajszoltság miatt összeszedj vmi szövődményt. Hiába, nem tudom levetkőzni az anyai aggódást. :) Amúgy megjött azóta?

141. yanett86 (válaszként erre: 140. - 8ffce0973f)
2012. márc. 29. 21:52
nem pihenhetek, lejár a bérletem :-))) Ez a hét kemény lesz még, pedig kezd egyre jobban fájni a torkom! Jajj már előre félek, nincs kedvem egy takonykórhoz!
140. 8ffce0973f (válaszként erre: 139. - Yanett86)
2012. márc. 29. 20:30

Mondasz valamit. Majd legközelebb. :D A tesóm úgy is beígérte, hogy amint már nincs tejci, megyünk és jól be Tequila - zunk. Régen csináltunk nálunk efféle bulikat. Amolyan dumálunk, Tequila, dumálunk, Tequila, ... :P

Még lány koromban. :P

Nagyon jól nyomod! De egy pihinapot azért tartsál mindig!

Én ma is Rékáztam. Természetesen szintén nem tudtam csak durván a felét végignyomni a teljes 40 percnek. De majd idővel...

Viszont, 2 - 3 centivel keskenyebb a csípőm. :D

139. yanett86 (válaszként erre: 138. - 8ffce0973f)
2012. márc. 29. 19:37
Nem kell az egészet elsőre megcsinálni! Szerintem jó helyekre hatnak a dvd-i! Folyamatosan majd menni fog! Én is belehúztam kedd, szerda, csüt+edzővel kondi és holnap is megyek! Látod látod egy jó kis tequila goldot kellett volna innod! :-)))
2012. márc. 28. 14:49
Ma kipróbáltam a Rékát. Pedig nem lenne edzős napom, de nem bírtam ki. 20 perc. Ilyet még nem éltem. Behajlított, remegő lábbal próbálok gyalogolni. :D Kegyetlen !!! ... de mégis jó :)
2012. márc. 27. 21:42
Na, 65.4. Legalább már nem 66. De tényleg leállok, és inkább centizek. :D És, kipróbálom a R.R. - t. Valahogy a Facebook oldala alapján szimpi lett, pedig eddig nem szerettem. Ja, álomvacsim eredménye, sajnos hasmars lett. Nem ittam alkoholt ugyebár a terhesség és a szoptatás miatt jó másfél évig. És a gyomrocskám enyhén kiborult 3 cent Baylies - től. :( De ezt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat. :)
136. yanett86 (válaszként erre: 135. - 8ffce0973f)
2012. márc. 25. 14:17
:-) néha kell egy kis lazi! Nyugi, hagyd a mérleget! Mérd magad szalaggal! Így kiélvezheted a mérést és eredményt is látsz majd! Meg nem nyugodtam még mindig nem jött meg....de remélem a legjobbakat! :-)
2012. márc. 24. 16:07

Na jól van, akkor megnyugodtál. :) Hogy van a lábad?

Képzeld ma házassági évfordulós vacsira megyünk abba az étterembe ahol megkért. Úgyhogy tetézvén a bajt, miszerint nemigen vált a kva mérleg, jól bekajálunk. De a ruháim meg valahogy csinibbek rajtam. Érdekes. :D

134. yanett86 (válaszként erre: 133. - 8ffce0973f)
2012. márc. 21. 19:36
Hála az égnek NEGATÍV, de ma még sem tudok edzeni, rettenet fáj a lábszáram, de passz, hogy mitől!
2012. márc. 21. 12:43
Remek. Stagnálok. Sőt, ma néztem és fél kilóval több. Pedig semmit nem változtattam. El fogom zárni azt a kva mérleget, mert tényleg beteges, hogy naponta nézem. Amúgy elhatároztam, hogy 1 hétig nem eszem kenyeret. Csak a fogyókúrás fajtát. Meglátjuk. És ti? Teszt? :)
2012. márc. 17. 21:07
Örülök, hogy jobban vagy! Hát akkor kb egy súlyban vagyunk :-) minimálissal lehetek alattad! Bár kitudja meddig maradok így...még mindig nem vettem másik tesztet...amit meg megcsináltam ratyi volt! :-)) Amúgy meg edzek ugyanúgy nem fáj semmit, kivéve az izomláztól! :-)))
2012. márc. 17. 14:25
Na újra itt. Torna még hanyagolás alatt, de legalább már nem nyomom az ágyat. A keddi mérlegelés 65 kg - os eredményt hozott, úgyhogy örülés van. És veletek mizújs?
130. yanett86 (válaszként erre: 129. - 8ffce0973f)
2012. márc. 14. 18:23
kezdek keseredni, mensi még mindig sehol! De nehéz is az élet a fiamért mindent megtettem 2 évig küzdöttünk és most meg??? ááá
2012. márc. 14. 17:15

Influenzás lettem. :( ... majd jövök.

Addig is hajrá Nektek ! Yanett, te meg vigyázz magadra. :)

128. yanett86 (válaszként erre: 127. - Kattint)
2012. márc. 14. 15:47
Kardióból szerintem az elliptikus trénert érdemes sokat! DE ami a legjobban szűkíti az a tárogató azt hiszem az a neve amikor leülsz és nyit-zár a láb súlyokkal...2 változat van egyik amikor kifelé nyomod a súlyt a másik gépnél meg összenyomod a lábaidat....jobban nem tudom leírni! Én is türelmetlen vagyok és lehet még terhes is :-( :-)
127. kattint
2012. márc. 12. 11:56

:) ezek a kaják kaphatóak, csak nem ez jellemzi a hűtő tartalmát, és hiába van kétszersült, és néha csinálok káposztalevest, ha más teljesen elcsábít, folyamatosan...

R.R comb megvan, alakformálása (tegnap végigtoltam....) is - csak nagyon türelmetlen vagyok ezzel a testrésszel:)mondjuk edzőteremben mi az a kardió gép ami a combra mehet rá? mert akkor növelném az idejét, tényleg el akarok pár dolgot tüntetni

kedvet adtál B. Alexandrára, kis változatosság nem árt:)

2012. márc. 11. 21:00
Van R réka comb is letölthető! :-) JAjj ma megint szembesültem vele, hogy mekkora vagyok...!
125. 8ffce0973f (válaszként erre: 124. - Kattint)
2012. márc. 11. 20:48

B. Alexandra "Nyerj időt" . Nagyon sok benne a láb, de végülis mindent átmozgat. Sőt, van hozzá egy 10 perces extra popsi rész is. Kemény, de hatásos. :)

Te hol laksz, hogy az efféle kaják nem megvásárolhatóak ill. elkészíthetőek?

124. kattint
2012. márc. 11. 05:04

Alexandra lábra megy rá? Melyik a Vitalitást? Nekem sürgősen combformálás kell, nagyon fontos!!

A végcélom 53 - egy azonos (158 cm-es) magasságú edzőt véve motivációnak(Jillien Michaels)

Amúgy április közepéig 56 - annak is örülnék.

hamlet és káposztaleves-szerencsés helyen élsz, ahol van ilyen fogyis táp is:)

szerintem az edzéssel és mellette a kajálással a centik, kilók örökre vagy nagyon sokáig elmennek, ezért örülök a kevés sikernek is:)

2012. márc. 9. 15:36
Ma amúgy rosszalkodni fogok. Apa hoz Mc - is kaját. Mondtam neki, hogy legalább 6 előtt érjen vele haza. Drukkoljatok neki. :D
122. 8ffce0973f (válaszként erre: 119. - Yanett86)
2012. márc. 9. 15:32
Na, 63 az tök jó! Ééés, eszedbe jutott újra mérned magad? Amúgy ami az edzést illeti váltottam B. Alexandrára. Úgy vettem észre több benne a lábikó és a popsi. És nálam ezek a mumus testrészek. A hasam sem az a mutogatni való fajta, de valahogy egy kisebb poci mégiscsak esztétikusabb mintha valakinek óriási valaga van tömb lábakkal. :P
121. 8ffce0973f (válaszként erre: 120. - Kattint)
2012. márc. 9. 15:28

Szia! Természetesen szívesen fogadunk bárkit, így téged is, itt köztünk. Én is pici vagyok. 162 cm :)

Jaaaj, ne is mond. Imádok mindent ami husi meg sajt, meg husi sajttal, és társai. Úgyszintén a "bármit eszem de keveset" + torna amiben hiszek, mert így nincs az a szenvedős érzésem.Sőt, az edzéstől egyenesen feldobódom. Bár azért vacsinál van hogy jó lassan kell ennem azokat a falatokat, hogy jobban telítsen. De akkor is ha végképp nem bírom, ott a HAMLET vagy anyum csinált káposztalevest. Fini, és ráadásul negatív kalóriás. Mi a végcélod ?

120. kattint
2012. márc. 9. 10:31

Sziasztok! Becsatlakozhatom?

Azt hiszem az utolsó hajrában szükségem van egy kis támogatásra:)


És örömmel látom, hogy kitartók vagytok, és tornafüggők. És gratulálok az Anyukáknak is! (minden vágyam egy kis poronty-de apa sincs:))


Én törpe vagyok, 158 cm, már sikerült 61 lennem a 67-ről január óta, heti 5-6 alkalommal keményen edzem (2 óra és futás, bicaj) azt eszek amit akarok csak kevesebbet. Dióhéjban ennyi, nem bírom a sanyargatást, imádom a tiszta husokat(bélszín pl), a piaci fánkokat.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook