Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogyj egy anyós hatására.. fórum

Fogyj egy anyós hatására.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - Ariadna)
2010. jún. 17. 23:59
Okos dolog amit írtál. Nálunk a volt párom bátyja az esküvője előtt volt, amikor is mentek a meghívókért és az ex anyósjelöltem infarktust kapott az autóban.
7. 1fe7fa0d33 (válaszként erre: 5. - Ariadna)
2010. jún. 17. 23:57
Vegye csak a szivére,mert a kapcsolat a tét.
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Ed405d6362)
2010. jún. 17. 23:56

Én is pont így voltam a volt párommal. 7évig tartott a kapcsolat. Nem hiszem, hogy valaki miatt sírtam-e annyit, mint miatta. Ha még egyszer csinálnám megelégednék azzal, hogy a párom szeret és kész. Akkor nekem is fájt minden mondata. Végülis nálunk nem is miatta lett vége, hanem csak egyszerűen elmúlt.

Tudom, hogy nem látod az alagút végét most, de próbálj meg máshogy látni. Együtt vagytok, jól vagytok, szeretitek egymást és ez így van jól. Én is tudnék ódákat zengeni a húzásairól.

Mikor tavaly a kisfiával különváltak az útjaink, azt kérdezte, hogy szerinted mikor vagy egyáltalán fogsz-e még ilyen lányt találni? Amíg ott voltam, nem voltam jó.

Nem az anyós a főszereplő egy kapcsolatban. Ha felveszed a dolgait, akkor csak a férfit bántod, akit szeretsz, mert bármilyen is, ő az anyja és Neked ezt tiszteletben kell tartanod. Ha nem teszed, akkor keserűbb napjaid lesznek, mint hinnéd. Tudom mit beszélek, mert ha annak idején megvonom a vállam és továbblépek, egy csomó keserű könnytől óvom meg magam. Visszhangzanak a fejemben a vitáink a volt párommal és el vagyok szörnyülködve magamon.

Úgy jöhetsz ki jól ebből ha nem is megalkuszol, de elfogadod, hogy ilyen az anyósjelölt és nem lesz másmilyen, de Neked egy nagyon jó pasi jutott!!! :)))

2010. jún. 17. 23:54
Szerintem féltékeny, sok fiús anyára jellemző ez a magatartás. A keresztanyám anyósát például be kellett nyugtatózni az esküvőn, mert rosszul lett attól, hogy keresztapám megnősül! Nem biztos, hogy veled van baja, hanem magával a helyzettel, hogy elveszik tőle az ő pici fiacskáját! Ezért ne vedd ennyire a szívedre!
2010. jún. 17. 23:50
Szerintem,elsőként a párodnak kellenne lépnie ez ügyben.Ez férfi munka.A több generációs együttélés legtöbbször nem működik.Nem tudtok elköltözni?
2010. jún. 17. 23:47
*le
2010. jún. 17. 23:46
De legalább elfogytam:D
2010. jún. 17. 23:45

Nem hiszem el kikészít..

Egy éve kezdődött.. Olyan hosszú..Én mikor odakerültem ők építkeztek egy hónapja voltam együtt a párommal és törmeléket cpieltem, este kilenckor csirkét boncoltam hogy segítsek neki, ajándékokat vittem ,vasárnapi ebéd után elmosogattam, vasárnap reggel felkeltem 7kor hogy segítsek neki főzni..

Azt hiszem mindent megtettem, hogy a viszony jó legyen.Az elején csak érdeklődött mindenről, gondoltam kíváncsi rám,örültem, hogy szeret. Aztán jöttek gondok.. Elég hamar: "miért így miért úgy..." semmi sem volt jó, persze a párom előtt úgy csinála mintha szeretne,de mikor csak egy percre magunkra hagyott már fúrt, tönkre akarja tenni a kapcsolatunkat. Nem tetszik neki, hogy már nem csicskáztathajta a 24éves fiát.. lég extrém dolgok vannak.. Ha kiírnám magamból, egy könyv lenne belőle:S

Két hónap alatt sikerült lefogynom, nem tudok aludni, nem tudok enni, folyton hasmenés. Minden jó pillanatunkat tönkreteszi..

Mit tegyek??:S

Nagyon kétségbe vagyok esve..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook