Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogyj egy anyós hatására.. fórum

Fogyj egy anyós hatására.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. ed405d6362 (válaszként erre: 67. - Tücke)
2010. jún. 24. 01:09
Abszolút megértem a problémádat! Viszont az anyós miatt lemondani még egy gyerkőcről hülyeség lenne, utána szerintem idős korodban is ezen rágódnál, hogy miatta nem lett két gyermeked. Megértem a félelmed,én a helyedben anyóst választás állítanám ha ilyen helyzet alakulna ki, vagy egyik unokát sem láthatja megkülönböztetést tesz vagy mindkettővel rendes viselkedik.
67. Tücke
2010. jún. 23. 08:09
hát amilyen a helyzet nálunk én se hiszem hogy fenn áll az a veszély ha költözünk anyósom sokat fog hozzánk jönni.... legalábbis nagyon remélem.... érdekes mert én meg nem merek szülni még egy gyereket mert a kislányom nem a férjemtől van hanem egy 4-5 éves kapcsoaltból és hátt nem merem bevállani azt hogy ha szülök akkor csak a vérszerinti uokájával foglalkozzon az enyém meg le legyen ejtve pedig nagyon szereti őt a kislány ( még nem jött rá milyen) ... szeretnék is még 1et meg nem is és emiatt örlődom a legjobban az hogy anyósom bosszant már csak beletaposom a bosszantásait a földbe meg rádobok egy adag homokot hogy ki se jöjjön onnan többet. a gyerekem lelkivilágát viszont mindennél jobban féltem
66. Diandra (válaszként erre: 54. - Szilvamama)
2010. jún. 22. 01:55
nekem is ez volt, miután meghaltak néha mennünk kellett vevőknek mutatni a házat...brrrrrrrrrrr nekem is összeszorult a gyomrom...alig vártuk, hogy elkeljen a ház, nem is voltunk arra azóta sem. a temető másik településen van, de oda se hajlandó kimenni a férjem, már nem is téma nálunk pár éve.
65. Diandra (válaszként erre: 63. - Ed405d6362)
2010. jún. 22. 01:52
igen, ezt nevezik szimplán gonoszkodásnak és szemétkedésnek :-)
64. pemete (válaszként erre: 50. - Vigyorex6)
2010. jún. 21. 21:42

Köszi:)

Majd csinálok róluk újat!

2010. jún. 21. 20:44
Na voltunk otthon, meg kirándulni is AUTÓVAL, Balatonfüreden, és anyósnak nem sikerül elrontania. De szegény páromon látszik hogy tök ki van idegileg. Azon gondolkodtam, hogy lehet hogy anyós skizofrén, vag nem tom. Olyan fura, egyik héten kavarja a szart, másikon meg nyalizik. Vag ez szimplán gonoszságnak nevezik és szemétkedésnek?:S
2010. jún. 19. 12:10

:))))

iged=ideg

61. Bernuska (válaszként erre: 58. - Ed405d6362)
2010. jún. 19. 12:10

Ez tetszik!!!!!


Próbáld ki, mint ahogyan többen is tanácsolták - csak mosolyogj az anyósra....:))))


Bármit is csinál az enyém... olyan hülyeségeket mond - én pedig kedvesen válaszolok: "Ok, ahogy tetszik gondolni." Eleinte tiszta iged volt emiatt, de semmiben nem tudott belekötni. Aztán rájött, hogy a szarkavaró sógornőmben (aki az idősebb fiának a felesége és egyben az én unokatesóm is) abszolút nem bízhat - most épp őt szekálja mindennel, fúrják egymást. Én meghallgatom mindkettőt, és nem foglalok állást. Oldják meg ők.

60. ed405d6362 (válaszként erre: 59. - Vigyorex6)
2010. jún. 18. 22:02
Köszönök mindent:D
59. Vigyorex6 (válaszként erre: 58. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 21:58
Na ez a beszéd! Ügyesen, okosan, szem előtt tartva néha, hogy a boszi a választottad anyja, de nem ennek az árnyékában élni. Ritkán kiborulni, mosolyogni, szeretni a párod, nem nyafogni neki az anyós miatt, megrázni magad és minden szépésjóésvidám meg HAPPY! :)))
2010. jún. 18. 21:55

na párom a lábára állt visszük az autót hétvégén, és erős lesek azért is nem fogja tönkre tenni a kapcsunkat csak megerősíteni, és ezt mondogatom folyton magamnak,és egy 3 év múlva már férj és feleségként külön tőle mi leszünk a legboldogabbak:D

AZÉRT ISSS:)

2010. jún. 18. 17:22

Tényleg próbálj meg nem foglalkozni az anyóssal, mert valóban kicsinálja a kapcsolatot..ha nem is teljesen, rásegít és akkor meg már mindegy lesz! Hallgass a többiekre, nekem is nagyon jól jött volna, ha valaki megmondja hogyan reagáljak dolgokra, hogyan kezeljem, hogy az anyós ugráltatja..akkor most nem tartanék itt..na mindegy..

Szóval inkább a párodra figyelj, vele legyél kedves, imádnivaló, éljetek boldogan, az anyóst meg egye meg a fene, hogy nem tud rád hatni!! Csak ez a megoldás hidd el!

2010. jún. 18. 16:25

Annyira félek, rettegek hogy elhagy Dávid, mert tegnap is rajta töltöttem ki a hirtelen mérgem, félek, hogy anyukája óriási hatással van rá..

És az a legrosszabb , hogy valóban mindent megtettem hogy bírjon anyós..de reménytelen, éjjel (mer thát nem tudtam végül aludni) telefonon sokat beszéltünk párommal, és végül úgymond rábólintott arra h anyukája nem szeret. De nem mondja meg miért..S:

55. Pocy88 (válaszként erre: 1. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 12:36

Sajnos pontosan tudom, min mész keresztül.

Nálunk is ez van, csak a Vőlegényem 29 éves. És őt csicskáztatják is. Nálunk sem jó úgy semmi, ahogy mi csináljuk és mi is kivagyunk idegileg. Pénzünk pedig nincs a költözésre.

54. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 12:29
Meg tudlak érteni. Anyósom decemberben halt meg, a mai napig rámtör a hasmenés, ha beléper az üres (!) lakásba. Nem tudom, hogy ez elmúlik-e egyáltalán...
53. flasch (válaszként erre: 52. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 11:18
hajrá, nagyon szorítunk Neked/Nektek!!! Ez a jó hozzáállás!!! :)
2010. jún. 18. 10:46

Mkinek köszönöm, most dolgozom, de délután majd írok hosszabban.. Pict jobban vagyok, és erőt emrítettem üzeneteitekből:d

Köszönöm szépen!


Már csak azért is mosolyogni fogok, de ahol lehet elkerülöm, és úgy érzem hogy ezzel a gonoszkodásával csak megerősíti a kapcsoltunkat, és én szeretem ezt a fiút, nem fogom hagyni hogy egy boszorkány és egy kis 18éves fúrós kis csaj tönkre tegye.

51. flasch (válaszként erre: 47. - Vigyorex6)
2010. jún. 18. 10:41
1000%ig így van!!!!!!!!!!!!!Mosolyogj, ezzel nagyobb bosszúságot nem okozol annak aki esetleg nem kedvel, mert igy látja, hogy nem tud kihozni a sordodból(még ha belül tajtégzol is :)) mert a cél csak az, hogy kiverjék a biztosítékot, na ezt nem kell hagyni!:) :P
2010. jún. 18. 10:31

Pemete a kiscsajod egyre szebb!!! :)))

Látom a kedvenc képemet már leszedted, amin ül a lánykád a kutyin...

49. Vigyorex6 (válaszként erre: 46. - Flasch)
2010. jún. 18. 10:27

Köszi Flash :))) Ez az idézet pont idevágott! :D

Hidd el, Bubumazsija, hogy az anyós csak az első lépcsőfok. Az élet nem egy könnyű menet. Ha majd esetleg eljutsz addig, hogy különköltöztök, rájössz.

Annak idején én is azt hittem, hogy majd ha eljövünk tőle messze, én sz..om majd a spanyol viaszt. Elköltöztünk 120km-re. Kaptunk olyan akadályokat, hogy az anyós sehol sem volt kb, és ha megnézem más kálváriáját, rájövök, hogy nem szeretném más keresztjét cipelni, bár tudom, mindenkinek a saját fájdalma a legnagyobb.

48. Vigyorex6 (válaszként erre: 38. - Dd6c0b6055)
2010. jún. 18. 10:18

Szerintem ilyen fiatalon még élni kell, még ha nem is buli jelenti azt, de mégiscsak függetlennek kell maradni. Az ominózus kapcsolat amiről pl. én beszélek 16éves koromban kezdődött és 23éves koromig tartott, tehát 7év. Mindent elsöprő szerelem volt. Semmi sem ér fel hozzá. Azt hittem ő lesz a férjem és lám, a végére már csak barátok voltunk. Ha hozzá megyek 19évesen mi lenne már velünk??!

Nem mondom, hogy lehetetlen, mindig vannak kivételek, de azért ha a mában élsz, láthatod, hogy a statisztika nem ezt mutatja.

47. Vigyorex6 (válaszként erre: 35. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 10:12

Igaza van Pemetének! Mindig az az erősebb, aki mosolyog, nem pedig aki tombol, és hidd el, aki a férfi akit szeretsz, jobban fogja érezni magát egy higgadt lány mellett, mint egy hisztérika mellett. Nálad megnyugvást fog találni és ez érték lesz számára!

Érezd jól magad otthon, hiszen tudod: anya csak egy van! Használd ki az időt amit vele tölthetsz és mindig előre nézz!!! :)

46. flasch (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2010. jún. 18. 08:17

ennél jobban nem lehetett volna összefoglalni, mit mondani szerettem volna! :))

Neked lesz könnyebb, ha próbálod figyelmen kívül hagyni anyukát, de ez az egyik legnehezebb dolog :(


“Amit magadról gondolsz, hozzád tartozik, amit másokról gondolsz, az is hozzád tartozik. Amit rólad gondolnak, azzal semmi dolgod, ha meg akarod őrizni lelked békéjét!"


tudom, hogy nehéz, de ha tényleg komolyan terveztek a pároddal, és amúgy más téren mindent megoldotok, és midnen jó eggyütt, akkor erre gondolj!

45. Andimax (válaszként erre: 44. - 116212323c)
2010. jún. 18. 07:35

Sziasztok!


Én is azt gondoltam, hogy nekem jutott a világ legjobb anyósa:S! Egy kétszínű szarházi! Jah és most már nem a fia a kedvence, hanem a kislánya, zsák a foltját érdekes család ez!


Bubumazsija: sajnos én tökéletes tanácsot nem tudok neked adni mert én nem beszélek az anyósommal, kerülöm mint a rosszpénzt, én sajnos ilyen vagyok egyszer rúgnak belém és vége!


Nagyon szurkolok neked, hogy rendeb jöjjenek a dolgaid, de lehet, hogy tényleg az lenne a jó ha összeköltöznétek és kizárnátok a kedves mamát az életetekből!


bocsi, még egy megjegyzés

a nővérem azt mondaná

- Légy Úrinő és nézz át fölötte, tegyél úgy mintha minden rendben lenne, és mosolyogj szépen......ez kell az ilyen Bunkónak!!!!


puszi és bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett:D

2010. jún. 18. 07:17

Szia Bubumazsija!

igyekeztem végigolvasni mindent, egyáltalán nem vagy könnyű helyzetben! nekem hál istennek a világ legjobb Anyósa jutott! pedig 3fia van és az enyém a kedvence :D

először is úgy vettem észre a párod melletted van! mióta vagytok együtt? nem gondoltál arra esetleg felvesd a párodnak hogy költözzetek össze? ezzel legalább az meglenne oldva hogy nem ugráltatja a saját fiát az édesanya és tudna rendesen pihenni még ha ez ilyesfajta dolgok nem is állandóak

kettő ezzel meglenne oldva hogy a sajátotokra fizessetek és ne anyósnak (a beszólásra gondolok itt) nyugodtabbak lennétek

és így heti majd a 2heti rendszeres látogatások alkalmából adott b.szogatásokat nevetve kibírod majd

43. Tücke
2010. jún. 18. 07:16
kitartás azt mondom sztem próbálj meg átnézni rajta.....
42. Tücke
2010. jún. 18. 07:16
Erre csak anynit modnok én én 3 éve élek együtt anyósommal az eleje szép és jó volt de amikor a fia mnegkérte kezemet és én igent mondtam vett egy 180fokos fordulatot és azóta én vagyoka hülye a szemét a rossz feleség( hozzátesem azért mertz nem úgy beszélek a kicsi fiacskájával ahogy szerinte kéne) .... De megtanultam kb 3-4 havonta kiakadni rajta és így lényegesen elvislehetőbb.... mi párommal 3-4 havonta beszéljük át... nem egyszer elindult már hgy beszél vele de mindig azt mondtam hogy inkáébb ne mert én nem fogok családi viszályt szítani... így persze állandó céltábla vagyok piszkálás, kötekedés által de már leszarom... nem anyóshoz mentem feleségél... és abban már most biztos vagyok ha csak 3km-el költözünk is arrébb soha nem fog átjönni csak úgy magától mindig csak akkor ha felhívjuk és apósom áthozza a nagy seggét kocsival
2010. jún. 18. 07:05

Sziasztok, sajnos az alvás nem ment, d

e most irány a munka, egész éjjel telefonáltunk párommal azt mondta ne menjek ma haza busszal nélküle úgy lesz ahogy megbeszéltük. De a beszélgetés végére ő szídta a kedves anyukád én meg mondtam hogy ilyeneket ne mondj saját édesanyádra..Délután majd jövök 3körül mesélek, szép napot:d

40. pemete (válaszként erre: 38. - Dd6c0b6055)
2010. jún. 18. 07:02

Még akkor is korai, ne viccelj!

19 évesen én is azt hittem, hogy az akkori párom lesz a férjem, és hű de szuper lesz, meg minden, és mégsem így lett. Majd alakul, de én tuti nem engedném a 19 éves gyerekemnek, hogy férjhez menjen!

2010. jún. 18. 06:45
Próbáld meg elengedni a füled mellett és szeresd a Párodat. Ne az anyósodat. Nem vele fogsz élni (remélem), hanem Pároddal. De Őt mindennél jobban. :) Remélem segítettem és megoldódnak a gondjaitok. Sok szerencsét!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook