Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogyj egy anyós hatására.. fórum

Fogyj egy anyós hatására.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jún. 18. 06:37

Sziasztok!


Tetszik a témátok!

A reduce Wegight oldalról vettelek észre benneteket!

55 éves vagyok és mindig kővér voltam ( 3 gyerek)

anyósom engem is halálra szekált, sajnos én csk kiütéssel lettem tele és nem fogytam!!

No az a gond, hogy van ikerlányim és egy fiam!!

A fiammal élek együtt, aki 3o éves ..én szeretném jól csinálni a dolgokat...

Nem tudom, hogy lehet-e ez igazán jól csinálni??

pl a kislány 19 éves jovőre érettségizik, már most szeretne esküvőt gyereket.

Mondtam, hogy :jó!! legyen, de csak érettségi után !!

A másik a kislány imád aludni, eléggé lustika

sosem pakolja össze ágyat, vagy mosogatja el a dolgokat...akkor hova akar már ilyen fiatalon gyereket.

Ugyhogy lehet, hogy rossz pontok kaptam, amikor mondtam, hogy oké a hazasság,, érettségi után!!

szerintetek??

2010. jún. 18. 06:23

Hajaj,most nincs időm írni,rohanok.De ma még visszanézek.

Ugyanez megy nálunk is! Áskálódik,de szemembe szépet mutat!Mi külön élünk,meg bolondulnék vele egy házban!

Rájöttem,hogyha foglalkozol vele megőrülsz! Tégy úgy mintha mi sem lenne,na attól fog begolyózni:))))

Tudom,nehéz,én is sokszor vagyok úgy,hogy lküldöm egyfele:)

Nem éri meg: majd rájön,hogy magának köszönheti,h nem foglalkozunk vele.

36. pemete (válaszként erre: 35. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 05:43
Kitartás! Vedd be a leszarom tabit, és vigyorogj. Figyeld meg milyen ideges lesz, ha azt látja, hogy nem sírsz, hanem mosolyogsz. Ezzel te győzöl, mert nem tud neked fájdalmat okozni, és ő fog szenvedni;)
2010. jún. 18. 00:35
Majd még írok hogy mi lett végül a hétvégéből, hogy alakultak a dolgok, még egyszer köszönöm a sok választ:D Aranyosak vagytok
2010. jún. 18. 00:34

Köszönöm a sok választ picit megnyugodtam most összepakolok mert 6kor kelek meek dolgozni:S

És onnan meg irány Tapolca..(L)home(L)

33. ed405d6362 (válaszként erre: 31. - Vigyorex6)
2010. jún. 18. 00:32

Mert a munkáját azért kapta ott ahol van mert közel lakik és innen meg bejárni 40km lenne akkor a cégnek azt fizetni kéne és inkább elküldenék..Meg így könnyebb félrerakni, ah jól számoltunk 2év és saját lakás. De addig mi lesz?

Lehet hogy én vok érzelmileg túl labilis??:S

2010. jún. 18. 00:31
Vannak itt cifra történetek! Igaza van Vigyorex-nek, az anyósodnak tuti van valami kis beütése, ezért se kéne hagynod, hogy tönkretegyen egy olyas valaki aki pszcihikailag nincs rendben! Mentális problémái vannak, durva amiket csinál. Ezért nem kell törődni vele!
2010. jún. 18. 00:30
Egyébként ha Te albiban élsz, a párod pedig jól keres, akkor mért nem költöztök össze?
30. ed405d6362 (válaszként erre: 24. - Vigyorex6)
2010. jún. 18. 00:29
Pont ez a helyzet most.. Nálunk két hónapja nem voltunk a sok munka vizsga miatt..Most is csak szombat délelőtt mentünk volna és vasárnap délután vissza,és anyukáméknak meg folyton magyarázkodhatok hogy jönne a Dávid jönne csak..És nem akarom anyóst előre rossz színben feltüntetni, de nem akarom hogy azt gondolják, hogy Dávid nem szereti őket. És sajnos csak autóval tudnánk menni így is csak egy napot tudnánk otthon lenni, de anyós bekattant eldugta a kocsi kulcsokat, hogy neki kell az autó (persze jogsija nincs)csak hog ne tudjon eljönni velem Dávid
29. Vigyorex6 (válaszként erre: 26. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 00:28
Sajnos valóban nem ez a normális anyai viselkedés, de amíg a párod a családi fészekben él, el kell, hogy viselje, és sajnos közvetve Neked is...
28. Diandra (válaszként erre: 26. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 00:28
ne is viseld el...
2010. jún. 18. 00:27
bubumazsija nagyon szép vagy és fiatal, előtted az egész élet, ne szomorkodj! jobb tanácsom nincs, mint, hogy mindig az előtted lévő problémát old meg anyóssal és ne gondolkozz előre, én mindig ezt csináltam. légy önmagad és ne rettegj tőle, mert azt érzi és visszaél vele! sok sikert!!!
26. ed405d6362 (válaszként erre: 22. - Ariadna)
2010. jún. 18. 00:26

Pont nem az anyuci kedvence,mert ő nem járt egyetemre, de hozzáteszem keres úgy mint egy diplomás ember.

Ezért mindig őt csicskáztatják, éjjel dolgozik 6kor ér haza, és az anyja felébreszti h vigye őt el fodrászhoz, meg bevásárolni. Páromnak mikor mondom ezeket hogy ez nem természetes, azt mondja kis koruktól így volt nem kell foglalkozni vele, majd megnyugszik kiabál káromkodik, duzzog egy két napig. De könyörgöm, nekem nem kötelességem elviselni hogy úgy kezeljen mint egy kutyát..

2010. jún. 18. 00:24
Próbáljatok meg egyelőre a te albérletedben találkozni, hozzá csak kivételes alkalommal menj, ha pl. van valami családi buli...ha kevesebbet lát, ritkább leszel neki, talán nem köt bele mindenbe.
24. Vigyorex6 (válaszként erre: 20. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 00:23

Ha nem mész, megint csak Te jársz rosszul, mert kevesebbet tudtok találkozni.

Ráadásul gondolj bele, hogy miként esne Neked, ha azt mondaná a párod, hogy nem megy hozzátok.

23. ed405d6362 (válaszként erre: 19. - Bernuska)
2010. jún. 18. 00:21

Én is ezt érzem feleslegesen uszítanom,nincs értelme. És nem is akarom elvenni őt, nyugodtan szeresse az édesanyját, mert hát ő nevelte fel, de látom rajta h küzd veszekszik vele miattam,amitől még nagyobb a feszültség.

Ma is egész délután vele veszekedett, hogy ne csicskáztassa már, 24 éves, erre az anyja, akkor ha ilyen felnőtt vagy fizess lakbért és rezsit is.

Hozzáteszem párom soha nem kér otthon pénzt, sőt elmegy bevásárolni mindent megcsinál míg a bátyja folyton pénzt kér,beszólogat..De mégis ő a jó meg a kis barátnője

22. ariadna (válaszként erre: 12. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 00:19
És mit szól mind ehhez a barátod? Mutasd meg az anyósodnak, téged nem lehet csak úgy elüldözni és idővel be fog fogadni! A másik fiát lehet, hogy könnyebben elengedte és pont a te barátod az ő pici fiacskája, a kedvence. Ki tudja?! Mindegy, lényeg a lényeg féltékeny! Láttad, a többiek is leírták, az anyósok 99%-a ilyen, te meg ráadásul egy csinos lány vagy, lehet ez sem tetszik neki!
21. Vigyorex6 (válaszként erre: 14. - 1fe7fa0d33)
2010. jún. 18. 00:19

Persze nincs két egyforma eset. Az én anyósjelöltem depressziós volt és szívbeteg. Nálunk mikor már nagyon elfajultak a dolgok és megkértem, hogy álljon ki mellettem, azt mondta az exem, hogy ha nem tetszik, pakoljak össze és menjek haza anyámhoz. Ennyi!

Akkor majd beledöglöttem! Tudom, hogy gyermeki lelkesedéssel szeretett és én is őt, az elválásunk sem volt könnyű sok év után, de a mai eszemmel tudom, hogy anya csak EGY van, beszélni nem tudtak volna normális keretek között és csak elmérgesedett volna a viszony köztük, talán már nem is beszélnének, vagy az anyukája már nem is élne. Eltelt a 4év szenvedés, majd 120km-re költöztünk tőlem ahová már nem ért a keze.

2010. jún. 18. 00:18

Egy félév kellett de összeszedte magát,meg véd ez tény.. De félek,annyira rettegek, hogy nem bírom sokáig, nem tudunk már úgy együtt lenni hogy ne azon idegeskedjek mikor csörren meg a telefon hogy ez van meg az van.

Ne menjek hozzájuk többet?De akkor meg az van, hogy ő nem érti mi bajom miért vagyok ilyen bunkó hogy oda se tolom a pofám, nincs jó megoldás úgy érzem.

De vmit biztos én rontok el mert bátyjának a kis 18éves barátnőjével jól kijön úgylátom. Pedig a csaj kihasználja őket, meg ha segíteni kell ő sehol sincs..Szörnyű tényleg kétségbe vok esve:s

19. Bernuska (válaszként erre: 12. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 00:16

Há, én felülnék a vonatra, vagy a buszra, és hazamennék.....párostul, mindenestül....:) Véletlenül se trgyen nekem keresztbe, rajtam nem röhögne a markában ilyen miatt.

Mit mond a párod? Mert azért ezek olyan történések, amiket neki is át kellene látni.


Az én anyósom se piskóta....voltak vele nem gyenge történések. De megtanultam az illedelmes 3 lépés távolságot, így mostanában nincs vita. Igaz, csak 3-4 hetente találkozunk. Ja, és a legfontosabb, az én férjem mellettem van, képes lennék az anyja ellen fordítani, de nem teszem, ha gonoszkodnék, attól nem érezném jól magam, sőt!!!!

18. Diandra (válaszként erre: 16. - Vigyorex6)
2010. jún. 18. 00:16
érdekes dolgok ezek...a kocsit mi sem kaptuk meg anno, de az én szüleim az éppen megismert udvarlómnak persze mindig oda adták az autót...aztán vettünk egyet ketten...és lestek is nagyot :-D
17. Diandra (válaszként erre: 12. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 00:14
fúú babám ez elég rosszul hangzik. én azt azért sosem tűrtem, hogy megalázzanak, nagyon jól neveltem küldtem el őket a fenébe...én nem mennék oda ahonnan egyszer kidobtak...
16. Vigyorex6 (válaszként erre: 12. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 00:13

Ilyenek nálunk is voltak! Nagyon nehéz; hidd el:megértelek!

Az anyukádhoz viszont járj haza!!!

Mért nem mentek busszal vagy vonattal? Én is pont 120km-re lakom anyukámtól. Nekem is ő van. Mi sem kaptuk meg az autót mikor behisztizett, de az autó az övék és ezt meg kell értened. Sajnos tömegközlekedéssel kötöttebb az ember ideje, de valamit valamiért!!!

Egyébként a kitöréseiből ítélve valószínűleg beteg pszichésen. Ha így van, sajnos ez nagy teher az ebben szenvedőnek.

2010. jún. 18. 00:12
engem is igyekezett kicsinálni, de a párom az első perctől védett, ismerte jól az anyukáját, fel volt készülve...egy dolog miatt viseltem nehezen, mert akartam, hogy szeressen, de nem tudtam elérni, 1-2 év után meg már nem érdekelt és nem is akartam megfelelni, de normálisan viselkedtem, viszont nagyon ritkán mentünk, mert a párom nem akart. már én mondtam, hogy menjünk, mert tuti azt hiszik én uszítom és azért nem jár haza...persze így volt, ezt hitték és ettől nem kedveltek meg jobban :-D 1998ban ismertem meg a férjem 2004ben meghalt az anyósom, 2005ben az apósom. a férjem egyszer volt a temetőben...a temetéskor. mindig azt mondja, ha faggatom, hogy miért nem megyünk, legalább halottak napján, hogy nem érdekelték onnantól, hogy aki neki a legfontosabb még jó szóra se méltatták, ha őt szerették volna engem is elfogadnak. ennyi, túl vagyunk rajta, de nagyon meg tudja keseríteni az ember életét, én nagyon sokat bánkódtam miatta, pedig a párom végig mellettem volt. együtt érzek, kitartás.
2010. jún. 18. 00:10

Minden eset egyedi,minden ember máskép reagál dolgokra.Te erős vagy.Bubumazsija nem biztos,hogy kiállja a próbát,ha már megy a hasa és nem alszik.

De kiváncsi volnék a párja hozzá állására.

13. mano088 (válaszként erre: 5. - Ariadna)
2010. jún. 18. 00:08

azaz azt akartad írni, hogy a fiús anyukák 99% ilyen, ugyeeee? :))) mert sajnos ez így van...engem legjobban kerianyum lepett meg..pár hete volt az unokabátyám lagzija és nem bírja a csajszit, pedig tök aranyos, imádja uncsitesóm..és sosem gondoltam volna, hogy kerim ilyen lesz..és mégis..


szóval erre tényleg csak az a megoldás, hogy nem foglalkozol vele..tudom mit beszélek! ;) nehéz, nekem is sok időbe tellett elfogadni ezt a dolgot, de gondolj arra, hogy nem az anyóssal akarsz együtt élni, hanem a pároddal..anyóst meg akkor látod, amikor te akarod..bár nem tudom nálatok, hogy van ez az együtt lakás, hogy külön bejárat-e vagy vmi..

de a lényeg, hogy ne csüggedj, meg lehet tanulni kezelni az ilyen anyósokat is..mégha nehezen is :) és nem éri meg, hogy miatta rosszabbul érezd magad!!

12. ed405d6362 (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2010. jún. 18. 00:07

Köszönöm..

De most egyszerűen nem bírom abba hagyni a bőgést, nem lakunk náluk, még külön vagyunk gyűjtögetünk, egy hónapja történt, hogy egyszer csak berontott a szobába este 11kor és hogy zavarom őt pakoljak össze, és menjek el onnan. Pedig akkor este mentem le 6körül,csak mert bekattant.3 hét alatt -8kiló, végig bőgtem, de legalább a sok könny letisztította a pattanásokat az arcomról.Aztán múlthétvégén barátom nagy könyörgésére elmentem hozzájuk, mert ballagásra kellett menni..Próbáltam úgy csinálni mintha nem lenne semmi gond, boldogan jöttem vissza, még nyalizott is nekem, hogy mégis csak én fújtam fel a dolgot.

Erre most hétvégén mennénk haza hozzánk (120 km) itt albérletben lakok a suli miatt, két hónapja nem voltunk otthon, erre anyós bekattant, eldugta a kocsi kulcsot őrjöngött, hogy miért ilyen lány kell neki. Egzisztenciálisan nem felelek meg nekik:S Ők elég jó módúak, engem meg anyukám nevelt, most diákhitelt és diákmunkából élek.

Nem hiszem ,hogy az lenne a gond hogy nem tudja elengedni, van egy bátyja egy évvel idősebb az ő barátnőjével kötött szövetséget anyós úgy vettem észre.. Mindig keresztbe tesznek, szombat hajnalban mentünk volna most eddig azt mondta nem kell nekik az autó mehetünk, most meg bekattant.

Persze anyukámék is ,hisz két hónapja nem láttak készültek programokat terveztek, meghívta a távoli rokonokat is kerti parti minden..De anyósnak fáj h más boldog..Nem tudom mit tegyek:s

11. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - 1fe7fa0d33)
2010. jún. 18. 00:04
Szerintem se vegye. A fiúnak az anyja. Ha anyás a srác, akkor neki milyen érzés lenne ha annyira elmérgesedne a dolog, hogy megszakadna a kapcsolat az anyjával? Anyából csak egy van, még ha elviselhetetlen is. Ha szeretik egymást legyőzhetőek az akadályok addig amíg nem képesek megállni a saját lábukon. Én 4évig csináltam és ezért a szerelemért még 1000-szer végigcsinálnám, olyan fontos volt az együtt töltött idő. De ha azzal tuningoljuk a párunkat, hogy így anyád, úgy anyád, csak rosszabb lesz, lehet azt mondja, hogy ne uszíts anyám ellen. De ha ilyen estben a párunk mellettünk áll ki, akkor nem lesz maradásunk az anyós házában. Úgy hogy tartható fent a kapcsolat?
10. ariadna (válaszként erre: 8. - Vigyorex6)
2010. jún. 18. 00:04
Te jó ég!!!
9. ariadna (válaszként erre: 7. - 1fe7fa0d33)
2010. jún. 18. 00:03

Ha tényleg szeretik egymást akkor úgyis kiállják az "anyós próbát", de az nem állapot, hogy nem bír aludni, hasmenése van szóval kivan idegileg!

Nyugodtan lehetne magabiztosabb, ő van nyeregben, pont ez bántja annyira a kedves mamát!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook