Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » FogyiTanya fórum

FogyiTanya (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 1. 21:06
én talán a mozgással vagyok a legnagyobb gondban..nem vagyok az az igazi rubint réka fann hogy a dvd jére kitartóan tornázzak és jelenleg nincs lehetöségem eljárni edzeni ....futással viszont jóbarát lennék csak ne lenne hideg :(
10. e25707f07b (válaszként erre: 9. - Hamm)
2015. jan. 1. 21:04
és van valami diéta amit követsz vagy mozgás forma ami mellett le tetted a voksod?vagy csak kevesebbet eszel?
9. hamm
2015. jan. 1. 21:01
Én is csak néhány kilótól szeretnék megszabadulni, most vagyok 65 és 60 alá szeretnék menni, meg főleg a mozgást megszokni hogy egy- egy nehezebb időszakban se hagyjam abba...
8. e25707f07b (válaszként erre: 4. - B4b1d52444)
2015. jan. 1. 20:17

Szia én most járok hasonló cipöben mint te 2011 ben:) elárulnád hogy sikerült le adnod:)


Gratulálok a kitartásodhoz:)

7. e25707f07b (válaszként erre: 2. - Hamm)
2015. jan. 1. 20:15
Ha az fbn is szeretnél csatlakozni a fórum cimét ird a keresöbe és már jelentkezhetsz is :)
2015. jan. 1. 20:05

Sziasztok :)

Nekem tavalyi évig viszonylag rendben volt a súlyom még két gyermek után is de alattomos módon az útóbb egy évben fel szaladt 12 kg :/ amitől próbáltam megszán árulni de a kitartás mindig lelohadt :( szénhidrátot próbálom kiszorítani az étkezésből amennyire lehet...update felé kacsingatok de nem ismerem igazán és persze a futás de most nagyon hideg van :(

5. spinneli (válaszként erre: 4. - B4b1d52444)
2015. jan. 1. 20:02

Szerintem nem az a lényeg, hogy kin mennyi kgplusz van, hanem,hogy javítani szeretne a testén/egészségén.

Gratula az eddigi eredményeidhez, és drukkolok a szálkásításhoz, remélem valamikor én is itt fogok tartani.

:)

2015. jan. 1. 20:00
Sziasztok, hát engem lehet, hogy ki fogtok golyózni innen, mert én csak nagyon max. 3-4 kilót szeretnék leadni, de ha az se megy le az se gond, a lényeg, hogy szálkásítani szeretnék. Célom, hogy a nyár elejére sokkal izmosabb legyek, és ne legyen narancsbőröm. Ehhez is kell a mozgás, a jó minőségű étel, a megfelelő táplálkozás. Azért merek jelentkezni, mert én négy éve, 2011. január 10-én döntöttem el,hogy fogyni fogok, és sikerült is 72-ről 58-ra fogynom fél év alatt. Szóval valamilyen téren átérzem a mostani helyzeteteket, még akkor is, hogyha rajtam nem 20-30-40 kiló súlyfelesleg volt.
2015. jan. 1. 19:55

Szia! Én nem diétázom, csak kevesebb és jobb minőségű kaját eszek-kalóriabázissal utánkövetem, hogy mennyi az annyi, de nem görcsölök rá.

Most az ünnepek alatt lazára vettem, de mától újra a normál kerékvágásban vagyok.

Nekem nagyon nagy túlsúlyom van,eddig 15 kg-ot fogytam,még 30-at szeretnék év végéig.


Te?

2. hamm
2015. jan. 1. 19:54
Szia HunorZéti, szeretnék csatlakozni, könnyebb egy jó csapattal, majd meglátjuk melyik csoportban tart ki leginkább a lelkesedés...
2015. jan. 1. 19:35

Tudom hogy nagyon sok fórum van ezzel kapcsolatban. ..de én mint ahogy az fb n is létrehoztam egy ilyen csoportot úgy itt is szeretném ha ez egy olyan tényleg aktív fórum lenne ahol mindenki leírhatatlan a sikerélményeit hogy melyik diétát választotta és miért..stb így tudjuk egymást támogatni ha lankad a KITARTÁS illetve örülhetünk egymás sikereinek illetve segítséget nyújthatunk azoknak akik nem tudják hogy melyik diétát mozgással formát válasszák a sikerhez.


A kötekedők kíméljenek ha lehetséges.


Mindenkinek Boldog új évet :)

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook