Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi - Egy jó kis csapatot keresek, akik elszántak fórum

Fogyi - Egy jó kis csapatot keresek, akik elszántak (beszélgetős fórum)


1 2
37. FBella
2008. dec. 14. 22:01
Sziasztok 30 kg-tól szeretnék megsabadulni most erőt gyüjtök hozzá. Keresm a számmra idális diétát.VAJON A norbi féle diéta tényleg jó?
2008. szept. 19. 14:29
Sziasztok én norbi módszerével fogyózok monjukmost stagnálok úgy hogy jövöhéten rá állok a 90 naposra hogy beinduljon de csak egy hónapig szándékozom csinálni után amegint update. 98 kg voltam és 12 hét alatt le ment 11 kg nagoyn sokat tornázok és nem bűnözök eggyáltalán és még is megállt a fogyásom ááááááááááá
2007. okt. 26. 21:38

Sziasztok! Van még itt valaki?

Én is norbizom,olyan sajátos módon,de próbálok általában mindent betartani. Az elmúlt 2 hétben 3 kilót fogytam. 109,6 ról kezdtem most 107,6 vagyok. Karácsonyig szeretném elérni a 100-at

2007. okt. 17. 21:56
a diabetikus ami cukormentes viszont magasabb zsirtartalma van
33. pufika
2007. okt. 16. 18:52

A cukormentes, az nem igazi bűnözés :)


Egyébként már visszaállt a rend. Most épp 15,5 kiló vagyok, vagyis lassan csak fogyogatok.

2007. okt. 7. 19:57
probáld meg hogy cukor nélküli kajával bünözöl
31. pufika
2007. okt. 6. 12:13
Dehogy adtam fel! Csak most pár napom kiesett. Én is kicsit megtorpantam. Most 118 vagyok, annyi mint egy hete. Sajna hét közepén kirándultunk és ott bűnöztem. Azt hittem, hogy úgyis letúrázom. Sajna inkább az inzulin-termelésemet bolondítottam meg. Újra vannak falási rohamaim, de hősiesen küzdök. Remélem 1 hét alatt helyreáll megint minden.
2007. okt. 5. 22:50

én is birom

tök jol vagyok

2007. okt. 4. 20:33

lányok mindenki feladta?

én ilyen jol még nem voltam tényleg igaz hogy fejben döl el a dolog

2007. okt. 2. 07:25

sziasztok

hétvégén etyeki kezeslábason voltunk

hát nem egy fogyokurás program

de mindent meg lehet oldani a barátnöméknél szülinap volt sütikkel és nem ettem

a norbinak nagyon igaza van hogy a cukor megemeli a vércukorszintet és ha leesik ujra ránk tör az éhség én régen 1 egész tábla csokit befaltam most meg semmi igaz eszek édességet de csak cukor menteset

tegnap volt munkahelyi meditativ aero tréning nagyon jo volt legyen szép napotok

2007. szept. 27. 21:40

Sziasztok!

Én is csatlakoznlk!

Nagyon kérkel adjatok valami jó tippet, amivel lehet tartósan fogyni.

170 cm vagyok, és 80 kg. Miután abbahagytam a szoptatást, rgadnak rám a kilók. - 20kg a cél.

Segítsetek, adjatok valami jó tippet, ami lehetőleg nem jár nagy főzőcskézéssel, mert a 8 hós kisfiam mellett nem győzném.

Köszi!

26. aviska
2007. szept. 27. 09:29
Sziasztok én kb 5-8 kilotol akarnék megszabadulni d e mostmár lassan egy féléve nem megy le csak gyülik.. tudnátok segíteni hogy milyen diétát alkalmazzak? kitartó voltam de egyszerüen nem tudom leküzdeni sehogy sem megy egyre elkeseredettebb vagyok!! segítsetek léccii
25. dundy
2007. szept. 26. 09:16

Mymike, mi a Te módszered?

Én is szeretnék fogyni, bár nem sokat.Egyenlőre még információgyűjtés szintjén állok.

2007. szept. 24. 19:44

sziasztok

én is jövök

kedden kezdtem norbizom

szombaton tornáztam

116.3 kg-ról indultam ma már 114.2 kg vagyok

23. pufika
2007. szept. 22. 18:52
Látom, szépen gyűlük. Örülök neki. Én már átléptem az egyik álomhatáromat. Reggel 119,4 kilót mutatott a mérlegem. Még két ilyen határátlépés, és odáig leszek a boldogságtól :)
2007. szept. 12. 16:07

Sziasztok!


Én is szívesen csatlakoznék, bár én már 2 hete fogyózok Norbi módszerével.Nekem ez a legbetarthatóbb. Az elmúlt két hétben 3 kg-tól szabadultam meg..

2007. szept. 10. 15:53
Én is szívesen csatlakoznék..nekem egy 10 est kellene ledobni...de sajna egyedül nem megy.
20. Póni
2007. szept. 10. 15:51
Én is szívesen csatlakoznék.Remélem lehet még.5kg-ot szeretnék lefogyni.1 hónapot adtam magamnak lehet,hogy így könnyebben lemegy ha többen csináljuk.kitartást nektek.
19. pufika
2007. szept. 6. 08:45

Sziasztok!


Én is szívesen csatlakoznék! 36 éves vagyok, 170 cm. Olyan 130 kilóról indultam. Egész nyáron fogyogattam, most olyan 122 vagyok. De szeretnék 100 alá kerülni, mert ez már nagyon sok.


A diétámban sok zöldség, saláta, főzelék, gyümölcs van, kevés kenyér, ilyesmi. De reggel muszáj kenyeret ennem, mert különben szédelgek :S

18. dundy (válaszként erre: 9. - Mymike)
2007. szept. 5. 13:35
Mi a bevált módszered?
17. c299b9bcdc (válaszként erre: 16. - Szeszipuszi)
2007. szept. 5. 13:28

Köszi. :)


A 90 napossal indult, most az SBD-t csinálom, a kettő között volt egy kalóriaszámlálós, egészségesebb étrendű táplálkozási időszak.


Az SBD-nek sosincs vége :) Az utolsó 3.szakasza egy életre szól! :)


Még valamennyit illene fogyni, mert még mindig a túlsúlyos kategóriában vagyok, azon kívül szeretnék beleférni a 38-as cuccokba. És nem neccesen :) És mindegyik 38-asba :)

16. Szeszipuszi (válaszként erre: 15. - C299b9bcdc)
2007. szept. 5. 09:15
Megnéztem a fotóidat...nem semmi, amit véghezvittél! Hatalmas gratula! Tisztelem és irigylem a kitartásodat. Nekem ugyan nincs akkora súlyfeleslegem - de kitartásom sem. Jól olvastam ki a mérlegelőből, hogy 90 napossal és SBD-vel fogytál? És most hogyan tovább? Tartasz valami diétát továbbra is? Nagyon csini lettél ám! Most már ne fogyj többet.
2007. szept. 4. 22:52
Ráadásul a verejtékezés okozta folyadékveszteség még rontja a teljesítményedet is. A sóvesztéségtől csökken az erőnléted, az izomműködésed, ha folyadékhiány alakul ki, akkor a verejtékezés mértéke is romlik, ami a test túlmelegedéséhez is vezet.
2007. szept. 4. 22:46

A kardióedzése zsírégető hatása kellő hatásfokú, ha előtte egy-két órával már nem eszel semmit. A folyadék ezzel szemben részt vesz a zsírlebontás folyamatában, vagyis ha egészségesen akarsz fogyni, INNOD KELL. Akár edzés közben is. Hosszabb edzés alatt még csak nem is ásványvizet.


Egyénként is igaz az, hogy bármilyen fizikai munka alatt fontos a folyadékpótlás, és a mozgás is fizikai munka. Ez különösen igaz akkor ha nyáron nagy melegben sportolsz.


Másrészt a mozgás alatt olyan ásványi anyagokat veszítünk, melyek a további teljesítőképességünket rontják. És ezek pótlására még csak nem is jó a sima víz.

13. c299b9bcdc (válaszként erre: 8. - Donyta)
2007. szept. 4. 22:37
Láttál már pl. teniszmérkőzést? Szerinted azért isznak a sportolók a game-ek meg settek között, mert egészségtelen? A tour de france kerékpárosai, a marathoni futók se véletlenül pótolják a vizet folyamatosan.
12. c299b9bcdc (válaszként erre: 8. - Donyta)
2007. szept. 4. 22:33
Nem csak mozgás után ajánlatos inni, hanem előtte sőt közben is, ha az edzés inkább 1 óra vagy annál több. A nem ivás egészségtelen.
2007. szept. 4. 21:31

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, ha még lehet.

10. mymike
2007. szept. 4. 13:53
mymike@citromail.hu
2007. szept. 4. 13:52
sziasztok. ez egy bevált módszer, amit én tudok.4 hónap alatt fogytam le 16 kg-ot amit sikeresen tartottam is 5 évig. De sajnos a depressszió közben szolt, és össze-vissza táplálkoztam ami azt eredményezte,hogy vissza szedtem 10 kg-ot-Ha valaki társulni szeretne jelentkezzen, mert ha többen vagyunk jobb eredményt érhetünk el.
2007. szept. 4. 08:36

Egy kipróbált, napi fél kiló fogyást eredményező diétám van. Mozgás fontos!Napi minimum fél egy óra folyamatos mozgás, amig nem érezzük, hogy forrósodik a használt izomrész! Izzadjunk kicsit. A mozgás után nem szabad azonnal inni! Fél órát minimum várni kell!


Reggeli: 1 kispoharas,(danone) gyümölcsjoghurt, 3 ek. gyümölcsösmüzli.Fél szelet rozskenyér, éppen megkenve zsirszegény vajjal, rá egy szelet sovány sonka-párizsi vagy szeletelt virsli. Paradicsom amennyit szeretnél.(kávé 1dl sovány tejjel, vagy édesítőszeres tea!!!)Víz, 2dl!!!


TÍZÓRAI: fél kifli kettévágva, külön, rajta fél-fél szelet sonka vagy párizsi. alma, paradicsom amennyi tetszik. Víz!!!


EBÉD: 1 Kész üveges sárgahüvelyű bab fél levét leöntve. 1 kispoharas natur joghurt, 1 gerezd fokhagyma,izesíteni kedvünk szerint. Többszörre is elég! Ebbe kockára vágott(szeletelt, 20dkg.) sonka, vagy párizsi, vagy virsli. (helyettesíthető néha egy főtt vagy tükörtojással) Összekeverjük, és annyit eszünk (kenyér nélkül) amennyi jól esik. Minimum 2x-re elég legyen!Víz! 2-5dl!!


UZSONNA: A fél kifli másik fele, fél-fél szelet sonka vagy párizsi. Paradicsom, alma, ananász, kiwi. (ebből csak két fajtát egy étkezéshez!)Víz!


VACSORA: Az ebéd másik fele, tea cukor nélkül, édesítőszerrel, 2-3 dl.!!!


Többféle varriációm van, nem lehet megunni és finomakat is lehet enni, de ez a legjobb (gyorsabb) a fogyáshoz!

Felvágottak helyett lehet használni, párolt csirkemellet,Egy nap max délben fél, este fél.

Sajtot, zsírszegényet, Max napi 10 dkg-ot.

Hétvégén lehet kicsit bünözni, csirkehúsleves sok zöldséggel, max. 1 ek. tészta. Sültcsirkecomb-mell, max. egy comb ketté osztva, vagy fél mell.Hozzá csak párolt vagy főtt zöldség a levesből.

Vacsorára, ehetjük ugyan azt mint reggel! Mást nem.


KELLEMES, ÉS SIKERES FOGYÁST KÍVÁNOK!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook