Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi - Egy jó kis csapatot keresek, akik elszántak fórum

Fogyi - Egy jó kis csapatot keresek, akik elszántak (beszélgetős fórum)


1 2
2007. szept. 4. 07:14
fogyózok
2007. szept. 4. 07:13

Sziasztok,


Bár én már 4 hete fogózok, csatlakoznék én is a fogyi csapathoz. Preferált fogyimódszerem a Norbi Update, bár erősen szűrve, és átalakítva rám. De lisztes, krumplis, cukros dolgokat nem eszem.

Kerülöm a 3-as kódú kajákat, sok gyümölcsöt eszem, és sok folyadékot iszom. Igyekszem minél több napon mozogni. még egy 8-10 kilótól szeretnék megszabadulni.

2007. szept. 3. 15:08

Szia

Én is úgy vagyok vele, hogy a ch (szénhidrát) ne nagyon szerepeljen a diétában. Én atkinsozom, végeredményben ennek pont ez a lényege.

Nem eszem semmi liszteset, cukorsat, rizst, krumplit.

Salátákat, húst, tojást, halat eszem... 2-3 nap alatt átáll aszervezet és megszokod kenyér nélkül és a köret is fini lesz salátának.

De azt tanácsolom, ha elfogadod, hogy lassan szokj hozzá a ch elvonáshoz, különben sok lehet a kellemetlenség. Fejfájás, éhség, zabálási kényszer, szédülés! Ja és igyál nagyon sokat, mert az segít, hogy a szervezet jobban viselje a megpróbáltatást. Szóval nem csak az éhséget csillapítja


Sok sikert!

4. mamacili@citromail.hu (válaszként erre: 1. - FatGirl)
2007. szept. 3. 12:45

Sziasztok! Nekem nem csak esztétikai,hanem egészségi okokból kifolyólag is le kellene fogynom 15-20 kg-ot. Már sokféle diétát kipróbáltam,először fogyás, utána 2-3 kg visszahízás! ( persze plusszban a leadottkilók és +)

Most egy ismerős orvos, azt tanácsolta,felejtsem el a szénhidrátokat! Ti ezt,hogy csináljátok?

2007. szept. 3. 12:38

Szia! Én csatlakoznék szívesen...a paramétereim hasonlóak a Tiéidhez, csak egy kicsit idősebb vagyok.

41év/165cm/83kg

Te milyen módszerrel szeretnél fogyni?

2007. aug. 29. 09:25

Csak kitartás! Karácsonyra meg is lehet! Szép ajándék, nem :)

Új ruhatárt akkorra!

2007. aug. 28. 14:11

Sziasztok!


Elegem van! Elmentem egy kirakat előtt és jó megnéztem magam (nem mintha nem lenne otthon tükör). Hááát... Szép kis látvány.


164 cm és 82 kg. Most álltam rá a mérlegre.


Addig küzdök, amíg 62 kg nem leszek.


20 KILÓTÓL KELL MEGSZABADULNOM!!!! HUHH

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook