Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogyatékos Otthonban dolgozom..... fórum

Fogyatékos Otthonban dolgozom..... (beszélgetős fórum)


2011. jún. 7. 09:53
Akkor meg pusztán idő kérdése.
5. szandika9464 (válaszként erre: 4. - Laszlozsu)
2011. jún. 7. 08:49
is-is...a csecsemőtöl kezdve a 80évesig van itt minden korosztály.....bírni fogom mert nemvok kiakadva az ienektől csak furcsa közeg nagyon
2011. jún. 7. 08:30

Adj egy kis időt magadnak is, és a gondozottaknak is. Ne rögtön az első benyomások vagy netán kudarcok alapján ítélj. Ami fontos, hogy bízz magadban, a képességeidben, az elhivatottságodban.

Ha végképp nem megy, akkor persze nem szabad csinálni, mert az semmi jót nem fog szülni sem számodra, sem a rád bízottak számára.

Szellemi vagy testi fogyatékosokról beszélünk?

3. szandika9464 (válaszként erre: 2. - Laszlozsu)
2011. jún. 7. 07:59
Hát igen...az megvolt bennem mindig is...meghát imádom szeretem őket..a másik meg az h elképesztő nagy szeretetet tudna nyűjtani a másik embernek...nemis ezzel van a baj..hanem maga a légkör..és magát azt a viselkedésformát megszokni ami náluk megy..1hete vagyok ott de már az állam leesett annyi mindent tapasztaltam ..jót is rosszat is..
2011. jún. 7. 07:40

Úgy gondolom, hogy aki eleve ilyen foglalkozást választ, az biztosan rendelkezik azzal a kellő empátiakészséggel, toleranciával, ami ehhez a szakmához kell. Ha eddig is ilyen helyen - mint az idősek otthona - dolgoztál, akkor egészen biztosan megvannak ezek a készségek benned. Másként ezt nem lehet csinálni.

Új és más kihívást jelent a fogyatékosokkal való törődés, ez biztos. Az is biztos, hogy nagyobb energiát igényel, de szerintem menni fog, csak idő kell hozzá.

2011. jún. 7. 07:30
Múlthéten az idősekotthonából áthelyeztek a fogyatékos részlegbe.....és olyan dúrva dolgok vannak...nemtudom, hogy bírni fogom-e...teljesen más világ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook