Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyásom története, közel a vége fórum

Fogyásom története, közel a vége (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyásom története, közel a vége

1 2 3 4 5 6 7
2010. aug. 18. 13:47

Szia !!

Hatalmas gratula . Én is letroxot szedek 150mg/nap. Én 125ről mentem le 117re de sajna nekem is kéne még sokat fogynom... de ha én ilyen keveset eszek akkor az én szervezetem raktároz.. nekem most az kezd beválni, hogy sokszor egy -egy falatot és talán igy beindul az anyagcserém

2010. aug. 18. 13:43

Gratulálok az eddigiekhez, nem semmi küzdelem és munka van és még lesz benne!

A súlyzós edzés szerintem a legjobb döntés, hamarosan megerősödsz és jobban bírsz mindent.

2010. aug. 18. 13:42
Irigylem kitartásod és akaraterőd:-)!Csak így tovább.....
3. ariadna (válaszként erre: 1. - Siposd)
2010. aug. 18. 13:42

Szia!

Először is gratulálok!


Lehet azért vagy fáradt és fájnak az izmaid, mert tápanyaghiányod van, nem? Ilyen kevés kaja mellett az is lehet, de szerintem ez a legkevesebb, mert a kezdő súlyod életveszélyes volt és az a lényeg, hogy sikerült lefogynod!

2010. aug. 18. 13:39
Már a naplódat olvastam! Sok sikert kívánok továbbra is az edzéshez!
2010. aug. 18. 13:34
Sziasztok!

Mához pont egy éve elhatároztam, hogy az állapotom tarthatatlan, ezért le KELL fogynom. Hogy értsétek miért fogalmazok drasztikusan, leírom:
23 éves voltam, 173 cm, 165 (azaz százhatvanöt) kg...
Orvosi vizsgálat során kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, amire Letrox nevű gyógyszert szedek, ez a betegség is "segítette" a hízást. Persze azt látni kell, hogy én is hibás vagyok. Mértéktelenül ettem, főleg este és főleg édességet. Emellett csak ritkán mozogtam, így meglett az eredménye.
Elkezdtem diétázni és sportolni. A diéta elég erősre sikeredett, ami azt jelenti, hogy kb. 800-1000 kalóriát eszem egy nap (csirkemell, saláta, alma, görögdinnye, grapefruit, abonett). Mozgásként sok mindent kipróbáltam az egy év során (kocogás, otthoni torna: Aerobzóna, úszás), egy ideje a szobabicikli a kedvenc, napi 1 órát/25 km/ -700 kalóriát tekerek.
Természetesen az eredmény sem maradt el, lement eddig 68 kg, vagyis jelenleg 97 kg vagyok. Sajnos a nagy fogyásnak meg lett a hátránya. Úgy érzem, hogy az izmaim teljesen leépültek, egy-egy cipekedés után másnap izomlázam van, sokszor mintha megnyúlna az izmom: egy-egy hirtelen mozdulatnál iszonyatosan fáj. Szinte kést forgatnának a bicepszemben.
Most elhatároztam, hogy a szobabiciklizés mellé beiktatok konditermes edzéseket. A mai nap lesz az első bemutató óra, ahol a személyi edző megmutatja a helyes mozdulatokat.
Egy másik oldalon is írok naplót, de minél több lelkesítést, minél több tanácsot kapok, annál jobb lesz a motivációm :)

Ugrás a teljes írásra: Fogyásom története, közel a vége
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook