Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyásom története, közel a vége fórum

Fogyásom története, közel a vége (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyásom története, közel a vége

1 2 3 4 5 6 7
2010. szept. 6. 11:38
Gratulálok,ügyes vagy csak így tovább:)
2010. szept. 6. 11:20

Szia!!


Minden elismerésem TIÉD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

34. siposd
2010. szept. 6. 11:18

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm a pozitív hozzászólásokat! A cikk megírása óta (kb. 2 hét) 3 kg-mal vagyok könnyebb. Tényleg fontos figyelni az egészségre és a diéta utáni súlytartásra, ezért terveim szerint csak lassan állok át a "normális" étkezésekre. Szerintem 1-2-3 hónapra biztosan szükség lesz.


Úgy gondolom, hogy a napi vagy heti mérlegelések akkor is szükségesek lesznek, hogy tudjam ellenőrizni a hatásosságot. Amint 1-2 kg-nál több jön vissza, be kell majd iktatni egy light napot.


Nektek is sok sikert kívánok!!

2010. szept. 6. 11:17

Miden elismerésem a Tiéd! Gratulálok!!!

Én is elhatároztam, hogy nekivágok! Meglátogatom a konditermet, hogy milyen mozgási lehetőségek vannak a számomra. Ott az edző meg tudja mondani,csak szégyenlem magam, hátha én leszek az egyetlen túlsúlyos. És ugye köztudott, hogy azokat lenézik :((( De megpróbálom!

További sikereket kívánok Neked!

2010. szept. 6. 11:12

Gratulálok az eddigi sikereidhez és csak így tovább! :)

Ügyes vagy! :)

2010. szept. 6. 10:59

helló!

Te vagy az élő példa, hogy sikerülhet. Gratulálok, szorítunk neked...:))) csak így tovább, nagyon nagy eredmény amit elértél... és nem adtad fel. Ez szerintem nagyon becsülendő, ügyes vagy!!! Örülj neki, hogy ekkora akaraterőd van

2010. szept. 6. 10:54
Nem semmi srác vagy!! Gratulálok neked,vigyázz magadra,további egészséges minusz kilókat kívánok neked.Mert biztos hogy menni fog,NEM ADHATOD FEL!
2010. szept. 6. 10:53
Aki akar, az tud :)
2010. szept. 6. 10:48
Gratulálok és további sok sikert kívánok! Nekem ma született meg igazán és visszavonhatatlanul az elhatározás de kezdetbe csak finoman mivel a kicsilányom még táplálnom kell és nem szeretném hogy a tejcsi rovására menjen :) Remélem leszek olyan ügyes és kitartó mint te :)
2010. szept. 6. 10:35

Ez nagyon nagy és szép eredmény!

Hihetetlen a kitartásod!Nagyon jó egészséget és sok sikert kívánok a továbbiakban is!Minden jót!:)

2010. szept. 6. 10:32
Nem semmi! gratulálok! Tényleg nem túl egészséges, de azért kétlem, h pár kilónál több jönne vissza, ha elkezdenél 1600 kcal-n élni.
2010. szept. 6. 10:32
Wow, gratula, en pedig nyamvadt 10kg-tol nem tudok megszabadulni...csak igy tovabb, kivancsian varom a beszamolot az edzöteremröl!
24. nedi (válaszként erre: 15. - Siposd)
2010. szept. 6. 10:30

Nagyon-nagyon ügyes vagy.Én is hasonlóan nagy súlyfelesleggel küzdök,mint te régen.Csak én nem vagyok ilyen erős és kitartó,sajnos pedig iszonyatosan szenvedek:(

Remélem minél előbb eléred a célod.Én szurkolok:)

2010. szept. 6. 10:26
Hmmmmm , komplett embert szedtél le magadról :D Hatalmas gratula , csak így tovább előre :)
2010. szept. 6. 10:23
Gratulalok! Buszke lehet magadra, nem semmi amit vegigcsinaltal!
2010. szept. 6. 10:20
Ügyes vagy! További sok sikert és kitartást a céljaid eléréséhez!!! :)))
2010. szept. 6. 10:19
Gratulálok:) Én is most a fogyásom felénél kezdtem elmozogni és erősíteni. Mert eddig érdemben nem ment, szóval semmiről nem vagy lekésve. Remélem írsz egy cikket, ha a végére értél! Sok sikert!
2010. szept. 6. 10:19
Hát nem semmi vagy....Én is csak gratulálni tudok.
2010. szept. 6. 10:18
Egy év alatt 68 kiló? Húúúú, nem csoda, hogy gyakorlatilag nincsenek izmaid. A szervezeted jobb híján felemésztette önmagát. Hallottál már az alapanyagcseréről? Ajánlom olvass vagy kérdezz utána. A 800 kcal issssszonyú kevés neked szerintem. Ha még ehhez 700-at el is égetsz akkor csoda, hogy egyáltalán még élsz. Nem okoskodni akarok, de jó lenne felkeresned egy orvost vagy dietetikust aki beavat a szervezet működésébe. Ugyanis gondolom nem akarsz egész életedben almán, csirkén meg abonetten élni. Ha viszont ezek után visszatérsz a teljes értékű étkezéshez, háááát... De nem festem az ördögöt a falra. Kívánom, hogy ne legyen igazam!
2010. szept. 6. 10:15
Gratulálok! Azért ez nem semmi! Az izmosodás meg már ezek után szinte gyerekjáték lesz! Jó konditerem, jó edző és pár hónapmúlva nem ismersz magadra!:DD
2010. szept. 6. 10:15
Hihetetlenűl ügyes vagy!! Gratulálok!!!!:)
15. siposd
2010. szept. 6. 10:08
Napra pontosan egy éve kezdtem el a fogyókúrát. 165 kg-ról indulva, jelenleg 97 kg vagyok. A következőkben megosztanám Veletek módszeremet, örömeimet, nehézségeimet. Minden fogyókúrázónak pedig két dolgot tanácsolok: Ne hagyd, hogy az étel irányítsa az életedet és mindig gondoljatok arra, hogy egy kanál ételnek ugyanolyan íze van, mint tíznek, ezért felesleges a szükségesnél többet enni!
2010. aug. 20. 14:28

A 800-1000 kalóriát kevésnek tartom, főleg hogy férfi vagy.

1500 kalóriát kéne enned legalább, főleg ha 700-at lemozogsz.

1 év alatt pedig 68kg nem semmi, jól is érzed magad?

Kardiológus látott?


Amúgy gratulálok és további kitartást!

2010. aug. 20. 13:17

Én is gratulálok neked. Tényleg hatalmas kitartás kellett ahhoz, hogy ennyit lefogyj.

Én is alulműködés kapcsán híztam meg, bár én nem ettem sosem hihetetlen mennyiségeket és nem a szemét kajákat ettem eddig sem. Hiába szedem a gyógyszert, nekem a súlyomat sajna nem hozta rendbe és én 1200 kalóriás napi bevitellel sem tudok fogyni. Sokkal kevesebbet eszem, hogy fogyjak, most tartok minusz 20 kilónál, még legalább 15 kilót akarok leadni.


Az izomfájdalom nekem akkor volt szinte kibírhatatlan, mikor még nem diagnosztizálták ezt a betegséget nálam, a járás is fájdalmas volt. Azt hittem beleőrülök, hogy nem bírok elmosogatni, elmenni a boltba, folyamatosan fájt minden izmom.

Ez már elmúlt, remélem sosem fogom azt újra átélni, borzalmas még visszaemlékezni is rá.


Szerintem mindenképp kellene egy dietetikussal beszélned, mielőtt folytatod, lehet, hogy nem megfelelő tápanyagokat veszel magadhoz, ezért vannak problémák az izmaiddal. Ha végig tornáztál, nem hiszem, hogy károsodnia kellett volna. Háziorvossal is meg kellene beszélned ezeket a dolgokat, ilyen nagy súlyvesztést és drasztikus diétát nem nagyon szabad orvosi felügyelet nélkül csinálni. Nehogy bajod essen!!!!


Nagyon ügyes vagy és a kitartásod irigylésre méltó, még egyszer hatalmas gratuláció!!!!

12. dfaa8edc35 (válaszként erre: 1. - Siposd)
2010. aug. 20. 12:15
Csatlakozom a gratulálókhoz!Nagyon szép eredmény amit eddig elértél, csak így tovább!!
2010. aug. 18. 13:59
Gratulálok, óriási eredmény, amit elértél, hatalmas önfegyelem kellett hozzá!
10. 0c930ce391 (válaszként erre: 1. - Siposd)
2010. aug. 18. 13:58
Gratulálok! Szuper eredménytértél el,de vigyázz, nagyon keveset eszel,ahogy az előttem levők is írtál. Ha az alapanyagcseréd alá mész (most már ott vagy), kóros tüneteid lesznek, és mihelyt viszonylag normálisan eszel, megint hízni fogsz. Szerintem tartsd be a sportot,és picivel többet egyél, mert így az izmaidból fogysz. Nagyon nagy akaraterőd van, hogy eddig elértél,de hidd el,nagyon nagy akaraterő kell majd a megtartáshoz is. Atitok a mértékletes,kiegyensúlyozott táplálkozás és a sport együttese, amit egy életen át tartani kell és lehet. Kerüld a végleteket, szorítok, hogy menjen! HAJRÁ!!!! :-)
9. giorcub (válaszként erre: 1. - Siposd)
2010. aug. 18. 13:57

hehe mikor kerdi a doki hany kilo vagy es mondod, 165. erre nem a magassagat kerdeztem...


most vagy ott mint egy atlag fogyokurazo aki most kezdi a kurat (ha jol lattam 97kg). sztem az az edzo biztos meg tudja mondani mi lehet az oka az izomfajasnak, lehet hogy valoban annyira leepult de lehet hogy taplalkozasi gond.


arra vigyazz hogy ha leepul az izomzat akkor az erinti a szivet is. es ha tulzott a dolog akkor a sziv is megsinyli. ezt meg ugye erdemes orvossal nezegettetni nem szemelyi edzovel.

8. 29de075fa0 (válaszként erre: 1. - Siposd)
2010. aug. 18. 13:50
hello mennyi ido alatt adtal le ilyen sokat? amugy bamulatos
2010. aug. 18. 13:48

Szia!


Gratulálok! Fantasztikus amit elértél, és amit még fogsz! Sok erőt és kitartást hozzá!


Én is A nagy fogyásom élem most, 4 év alatt felszaladt 15 kg, és azt próbálom ledobni. "Márcsak" 8 van, és most rekedt meg a dolog ott, hogy elkell kezdenem nagyon mozogni, mert nem megy lejjebb a dolog..


Nehéz ez az egész, de fantasztikusan csinálod!

Kitartás, ügyesen!!!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook