Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogyás elektrolipolízissel.Van tapasztalatod? fórum

Fogyás elektrolipolízissel.Van tapasztalatod? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 6. 22:12

Végigjártam 10 alkalmat és a tapasztalatom negatív a lipolízissel kapcsolatban :((

0,6 kg fogyás és 1-2 cm.

Ennyi pénzért sokkal többet vártam volna, de azok is hasonlóan csalódottak voltak, akikkel együtt jártam.

Akinek nincs kidobni való pénze, az ne vágjon bele.

Még most is a Colonix a nyerő nálam.

Ez valóban úgy hat, ahogyan az le van írva, semmi ferdítés.

2010. jan. 2. 11:22
?????
2010. jan. 1. 20:37

Ide is írok, hátha valaki ezt a fórumot olvassa :)


Sziasztok!


S. O. S. azok segítségére lenne szükségem, akik kipróbálták már a lipolízist.


Hová érdemes menni?

kb hány alkalom szükséges 6-8 kg fogyáshoz?


Igazából nem is a kg-ok zavarnak, hanem a fölösleges párnák a combomon, csípőmön, has és derék körül. . . . és a narancsbőrtől is szeretnék megszabadulni!


Várom válaszaitokat!


Köszönöm! :)

16. lole85
2009. okt. 19. 13:14

Sziasztok!


Hát itt sem jártam már nagyon rég óta.

A fogyásom sikeres volt, tartom a súlyom azóta is!

Érdekel, hogy Ti hogy álltok?!

15. Szép Katlin (válaszként erre: 11. - Edna73)
2009. febr. 25. 19:49

Hali!

Én a rózsadombi orvosi rendelőbe jártam, egyrészt ez van hozzám legközelebb és az árak sem magasabbak, sőt, ugyanannyi, mint a többi. Ami szimpi volt, az maga a dokinő, dr. Dancsok Anita, nagyon aranyos, szinte "barátnők" lettünk. Sok hasznos tanácsot adott a kezelések alatt. A 4. kezelés után már 4 centi ment le a hasamból köldök felett és alatt 5 centivel mértük. A végére 8 cm lett. Igazán elégedett vagyok, mindenkinek tudom ajánlani!Ja és van egy fantasztikus gépük, amivel egyéni táplálkozást tudnak tesztelni, álati jó, ez egy orvosi program.

Nemsoká ráveszem a férjem is egy toka apasztásra.

Ha valakit érdekel privibe küldöm a címet vagy telefont. Katka

14. bred
2008. nov. 19. 15:37

Halihóó!!


Ide már senki nem irogat???

13. edna73
2008. szept. 9. 08:32

Sziasztok!

Valaki le tudná írni, hogy a diéta nagyjából miből áll?

Edna

12. edna73 (válaszként erre: 7. - Lole85)
2008. szept. 9. 08:24

Szia4

Írd már le légyszi, hogy neked eddig hány cm ment le, és hogy hányadik kezelésnél tartasz, valamint, hogy honnan fogyasztasz.Köszi.

11. edna73
2008. szept. 9. 08:22

Sziasztok!

Én most szeretném elkezdeni ezt a kezelést. Nekem például a belsőcomb az amit nem tudok sehogyan sem lefogyasztani. Írjatok légyszi sürgősen tapasztalatokat. Köszi.

10. lole85 (válaszként erre: 9. - Bred)
2008. szept. 1. 20:42

Szia Bred!


Átküldtem priviben az elérhetőségüket!

Sok sikert és kitartást kívánok! :-)

9. bred (válaszként erre: 7. - Lole85)
2008. szept. 1. 17:20

Szia Lole85!


Engem is érdekelne ez a lényegesen olcsóbb hely. Nagyon el vagyok keseredve a 1o kiló plusszom miatt.... Kérlek küldd el mihamarabb!

Köszi

8. wixoon (válaszként erre: 7. - Lole85)
2008. aug. 21. 18:59

Szia!

El tudnád nekem küldeni a címet, hová jártál?

2008. júl. 30. 13:24

Sziasztok!


Én most járok erre a kezelásre, de LÉNYEGESEN OLCSÓBB HELYRE a lentebb olvasottnál.

Nagyon meg vagyok elégedve Velük, nagyon lelkesek, kedvesek, segítőkészek és hozzáértők.

Valóban nagyon hatásos a zsírpárnák ellen, kellemes, bizsergő érzést érzek kezelés közben. És valóban nem "csak" fogyaszt, hanem gyönyörűen feszesíti a bőrt és hatásos a narancsbőr ellen.

Egyébként én nem vagyok híve a "művi" beavatkozásoknak, de ez nagyon kíméletes és hatásos megoldás. Először voltak fenntartásaim vele kapcsolatban, de a rövid időn belül tapasztalt változások nagyon fellelkesítettek! :-)

2008. júl. 23. 16:36
Narancsbőr ellen állítólag ez a legjobb.
5. gallinaccia73 (válaszként erre: 4. - Cukilany)
2008. jún. 3. 10:04

nem vagyok lusta(annyira) minden nap futok,csak épp a narancsbőröm nem akar eltűnni.

Ja, és egy 900 lelkes kisfaluban nincs hiper-szuper edzőterem sem.

4. cukilany (válaszként erre: 3. - Csiga78)
2008. jún. 3. 09:58
Te jó ég! Én az egyik legnívósabb edzőterembe vettem öcsémmel éves páros bérletet ennyiért, ahova 1 évig (!) járhatunk bármennyi alkalommal, van ugra-bugra, kondi rész, spinning, szauna, jacuzzi stb és valahogy meg vagyok győzödve, h ettől többet fogok fogyni, mint ezektől és valszeg fittebb is leszek... Hihetetlen h az emberi lustaság mennyibe tud kerülni!
2008. jún. 3. 09:53

Szióka!


Rákerestem,elég szép az ára:8 alkalom elekrto.,8 alk. fülakupunktúra(ez nekem heti 1000,-be kerül),étrend és még valami volt csak már nem emlékszem 240000,-be kerül.Szóval kicsit durvának tűnik,akkor már a MIaomei masszázs(70000 körül van egy kúra) vagy köpölyőzéssel(30000 körül van egy kúra) is el tudod érni ugyanazt a hatást.

Szerintem.

2008. jún. 3. 09:34
most olvastam róla,jónak tűnik de szeretném ha valaki segítene,elmondaná a tapasztalatai ezzel kapcsolatban
2008. jún. 3. 09:33
Fogyás elektrolipolízissel.Van tapasztalatod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook