Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Foghúzás, terhesség végén? fórum

Foghúzás, terhesség végén? (beszélgetős fórum)


2020. febr. 28. 13:35

Menj tényleg másik dokihoz. Lehet terhesen fogat húzni, és érzéstelenítést is lehet ugyanúgy. Ezek csak helyi érzéstelenítők. És a rossz fog sokkal több problémát tud okozni a terhesség alatt mint maga a kezelés. Arról nem is beszélve hogy így most szenvedsz..

Engem most terhesen kutya harapott meg, kóbor, 5 szurit kaptam azóta már. Nem hinném hogy ezt lehet azt meg nem........ Volt már egy lumbágóm arra is derékba két injekció, ami be jut a véráramba is. Nem tudom van e ott másik doki a közelbe de ha nagyon rossz a helyzet tényleg menj máshoz

7. kristo_f (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 28. 12:38
Szpré nem érzésteleniti a fog idegét
2020. febr. 28. 10:37

Jàrtam rendberakatni a fogaim,de miòta terhes lettem nem akar èrzèstelenìtőt hasznàlni.Jaj vàrjuk meg mìg a baba megszületik bla bla bla.

Alap pici tömèst,ami kb tűhegynyi,ahhoz sem adott semmifèle èrzèstelenìtőt,1x le is àllìtottam,mert fàjt🙄

Szerintem akkor is spray formàlyàban adhatott volna.

1hònap mùlva csàszàroznak,talàn kihùzom a nagyon rosszal addig.

5. Orsi2017 (válaszként erre: 3. - Globus)
2020. febr. 28. 10:09

Egészséges egyensúly kellene , mondjuk a fog nem játék nagyon csúnya dolgok lehetnek egy kezeletlen fognál nembeszélve hogy koraszülést is okozhat.


A régi módi sem volt jobb , röntgeneztek égbe kékbe..

2020. febr. 28. 10:07
Keress egy normális orvost, szerintem. Nekem volt fogorvosi beavatkozásom terhesség alatt, még érzéstelenítőt is kaptam, egyedül röntgen nem volt.
2020. febr. 28. 09:26

Nem tudom, mi ez a mostanság divatos " kismama szent tehén" jelenség. Régen rendszeresen kellett járni fogászatra, akinek rossz foga volt, megcsinálták. Nem emlékszem olyan hisztire, hogy jajj, nem lehet használni kenőcsöt a bőrre, szemcseppet, orrcseppet, de még hajat sem lehet festeni 3/4 évig.

Keress másik fogorvost.

2020. febr. 28. 06:04
Menj másik orvoshoz.
2020. febr. 28. 00:15

Sziasztok!

34hetes kismama vagyok ès van egy nagyon rossz fogam,ami borzasztòan fàj.Doki rànèzett,tudja alap ki kell hùzni,mert menthetetlen,de nem akar hozzànyùlni terhessèg alatt.Na màrpedig most is aludni sem tudok,szemem majd kiugrik annyira fàj minden èrintèsre ès el vagyok keseredve,mert nem tudom mi tèvő lehetnèk😕

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook