Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség végén átlátszó szagtalan folyás? fórum

Terhesség végén átlátszó szagtalan folyás? (tudásbázis kérdés)


2020. dec. 26. 00:56
Ja még annyit írnék hozzá, hogy megnézett rendesen, magzatvíz nem szivárgott, méhszáj zárt.
2020. dec. 26. 00:53
Sziasztok kismamik! 34.hetes vagyok, észre vettem egy két napja, hogy néha van folyásom, ami igazából mikor milyen... 1 hete voltam orvosnál, akkor hüvelygyulladásra gyno pevaryl kúpot kaptam, 6 db-ot, másnaponta kell "szednem". Tegnap tettem fel a legutóbbit, de ahogy észre vettem, hogy az ürül ki belőlem, mellé vizesebb folyás is társult... Ez előfordult már péntek óta 1-2-szer. Hívtam a védőnőt, az orvost is, azt mondták, hogy valószínűleg a kúp dolgozik. Ez oké, de ma is picit vizesebb volt, de a kúp "maradványait" már nem nagyon láttam benne. (Bocsi). Azt mondják, hogy a magzatvíz az édeskés illatú, de ami nekem volt megszagoltam, semmi édeset nem éreztem. Nem fáj semmim, nem görcsölök, a baba mozog szépen.❤️ Úgy tudom, normális a terhesség alatt a nagyobb mennyiségű folyás, de picit zavar, nehogy magzatvíz legyen. Mert ez tényleg elég vizes, nem olyan krémesebb, mint az átlagos hüvelyi folyás. Nektek hogy volt? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, tanácsokra. Nagyon köszönöm! Kellemes ünnepeket kívánok 🎄❤️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook