Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas vérnyomás terhesség végén... fórum

Magas vérnyomás terhesség végén... (beszélgetős fórum)


6. kingi7 (válaszként erre: 5. - Xbernyx)
2009. okt. 27. 11:55
Én is teljesen jól éreztem magam, csak a 36.héten rohamosan elkezdtem vizesedni és álltalában a három együtt jár-cukor, víz, vérnyomás-
2009. okt. 27. 09:56

vizesedni??ezt nem ertem pontosan,,,,,,,,,,,,


holnap megyek dokihoz,,remelem nem kell bemaradni!!!!!!!!!!!

en jol erzem magam,sosem ereztem ilyen jol magam...


koszi minenkinek a hzzaszolast

2009. okt. 27. 09:03

Vérnyomáscsökkentőt kapsz, ha meg nem használ, kkor császár lesz, vizesedni nem vizesedsz? Bár az még korai...talán később...


Roni24: Ez nem a súlytól van, hanem a szervezet "tiltakozik" a terhesség ellen...

Én is túlsúlyos vagyok világ életemben 110-120 volt a vérnyomásom, itt sikerült a 180-at megütni, fájt a fejem és a vérnyomáscsökkentő nem használt...2 héttel lett császár, mert a baba rendetlenkedett...


Ha 160 fölé megy és nem viszi le a vérnyomáscsökkentő, hívd a dokit, szerintem, nekem ezt mondta, egyébként nem lehet gond, csak figyelj oda!

3. Roni24 (válaszként erre: 1. - Xbernyx)
2009. okt. 27. 08:41

Szia!


Valószínű a súlytöbblettől van!

Nekem világéletemben alacsony volt a vérnyomásom, a terhességeim alatt (főleg az másodiknál) olyan magas értékeket mutatott a vérnyomásmérő ami nálam soha nem volt!


Nemtudom nálatok lehet-e kapni, a Fehér Fagyöngytea vérnyomáscsökkentő hatású, de kérdezd meg a dokidat ihatsz-e ilyet, bár nem hiszem, hogy bármi bajod lenne tőle!

Ha neg kíváncsi vagy valamire, vagy valami aggaszt, ne várd meg hogy maguktól mondják, kérdezz rá nyugodtan, azért vannak!

2009. okt. 27. 08:25
Én kaptam vérnyomás csökkentőket, sőt be is kellett feküdnöm amíg beállították a gyógyszereket.Amúgy ha magsas , akkor lehet hogy császár lesz a vége.Nekem nem volt, mert akkor éppen 120 volt a vérnyomásom, így simán ment minden.
2009. okt. 27. 08:20

sziasztok....

decenber 3-an kell megszuletnie a picimnek,,

jol vagyok,,,jol erzem magam,,,formaban vagyok,,

de a vernyomasom magas,,en nem erzem,,,nem erzek semit..

ramraktak gepet 24 orara,es allitolag ejjel is magas...


arthat ez a babanak??vagy mit okozhat?vagy mitol lehet??eddig ok volt minden..

kulfoldon vagyok,,nem bizok nagyon az orvosokban,es altalabna nem monanak semmit,hogy ne zaklassak fel a betegeket...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook