Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Foghúzás után teendők....(ha fáj, ha dagad stb) fórum

Foghúzás után teendők....(ha fáj, ha dagad stb) (tudásbázis kérdés)

2009. dec. 27. 11:13

Jajj lányok...nekem még mindig nagyon fáj.Lüktet,érzem ott,ahogy ver a szívem.Ráadásul mosnom kell fogkefével,de nem férek hozzá,nem jön ki rendesen a lepedék.

Mit javasoltok?

12. lexi018 (válaszként erre: 11. - Carolll)
2009. dec. 23. 15:33

remélem,hogy nekem is jobb lesz ár holnapra.Most is épp vissza kellett nyomicolnom,de elég gennyes a környéke,remélem majd javul.Az a baj,hogy a cataflam engem kiüt.Esküszöm.Egyszer kaptam valakitől,előtte sosem szedtem,és akkor is egy felet kaptam,és rosszul voltam tőle.Még az algopyrin is erős nekem.Ez van,én már csak ilyen tápos vagyok :D


Nekem azt mondta a dokinő,hogy holnap még kicseréljük,aztán akkor meglátjuk,hogy kell e még 25-én is,ha nem,akkor majd vegyem ki magamnak.Ugyhogy holnap reggel go megint.

Szerinted az baj ha nagyon fehér körülötte?

2009. dec. 23. 15:08
bocsi, csak most tudtam jönni. nekem is tett bele, de elég hamar kijött nekem is és nekem nem kellett visszamennem. 1 szem gyógyszer egész napra szerintem kevés, és komolyan mondom, írass fel cartaflamot, mert az sokkal erősebb, mint a nurofen.
2009. dec. 23. 13:07
ajd ha valaki esetleg még tud valami okosat,az irjon:)
2009. dec. 23. 12:48
Caroll,az uccsó kérdésemre tudsz még válaszolni???
2009. dec. 23. 12:11

Van itthon egyébként Nurofen rapid,azt szedtem rá tegnap,egész nap egy szemet,és éjszaka kezdett el ujra fájni.

Neked is tettek be ilyen gyógyszeres valamit?

2009. dec. 23. 12:09
Hát, a fogmosás az nekem sem ment egyszerűen. azt az oldalt nem is sikáltam meg nagyon. Nem akarlak nagyon megijeszteni, de nekem azért kb. 1 hétig eltartott a dolog. Tényleg kérj gyógyszert a dokitól, mert nekem azzal sokkal elviselhetőbb volt. Úgy 4 óránként vehetsz be belőle és hidd el, jobban leszel!
6. lexi018 (válaszként erre: 5. - Carolll)
2009. dec. 23. 12:05

nekem is ugy vésték ki,és hiába kaptam lidocaint,igyis nagyon fájt,aztán meg mikor kijöttem,sírógörcsöt kaptam.

Holnap is megyek gézcserére.Szted mikor múlik el???közben meg jön kifelé,már kétszer visszanyomtam,nemtom igy hogy fogok fogat mosni?!

2009. dec. 23. 12:03
Én a bölcsesség fogammal voltam így, de azzal azért szenvedtem, mert darabokban jött ki és kicsit vésték is. Tejet valóban nem szabad inni, én csak nagyon erős fájdalom és gyulladás csökkentővel bírtam. Kérd meg a dokit írjon fel Cataflam-ot. Ha nem ír fel, vény nélkül kapható a Spedifen, kicsit rossz az íze, mert vízben oldódó por, de hatásos!
2009. dec. 23. 12:02

Igen,köszi.Remélem segít,egész éjjel borogattam vizes ruhával,nem is aludtam semmit.

Nagyon türelmetlen vagyok,de érthető,hisz hétfő óta fáj...

2009. dec. 23. 11:54
Tegyél rá mirelit zöldséges zacskót, de tedd bele egy anyagba nehogy arcüreggyulladást kapj. És max. 3-5 percig lehet rajta egyszerre. Valamint ne igyál tejet, mert a bacikat szaporítja.
2009. dec. 23. 11:53

Hétfőn kihúzták a fogamat,és aztán fájt nagyon a helye.Ma reggel visszamentem,és kiöblítették Hyperollal és tettek bele valami gézlapot,amibek nagyon rossz az íze és állítólag fájdalom és gyull.csökkentő.

Holnap is vissza kell mennem.Volt már valakinek hasonló?mire számítsak?mikor nem fog már végre fájni?

2009. dec. 23. 11:52
Foghúzás után teendők....(ha fáj, ha dagad stb)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook