Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátlót szedni vagy nem szedni? fórum

Fogamzásgátlót szedni vagy nem szedni? (beszélgetős fórum)


2020. máj. 18. 20:06
En most szarba vaok😁kihagytam 3napot,franc se tudja ,hogy felejtettem el,es persze pont termekeny napokon....mikor eszrevettem szedtem tovabb...elfogyott gyogyo ,vmi 1napos verzes szeru volt,aztan annyi..most varok ,vagy sikerult baba,vagy nem..
6. baba1977 (válaszként erre: 4. - Sylvee12)
2020. máj. 18. 20:04
Sylvee mennyi ido utan allt helyre ujra a libidod?
5. Zenily (válaszként erre: 4. - Sylvee12)
2020. máj. 16. 17:14
Érdekes nekem is ez a bajom. Szedtem fiatalabb koromban egészen addig míg gyerekeket nem akartam. Azóta volt, hogy szedtem, mert azt hittem jobb lesz, de én is észrevettem magamon olyasmit ami nem tetszett és úgy véltem egészségtelen is lehet.
2020. máj. 16. 16:59

Abbahagytam, mivel olyan voltam tőle, mint egy zombi. Nem voltak érzéseim, nemi vágy nulla. Ezt elmondtam a nőgyógyászomnak, adott alacsonyabb hormontartalmút; attól is ugyanez volt a helyzet.

Biztos frusztrált az is, hogy hormonokkal bombázom magam.

3. papája (válaszként erre: 1. - Zenily)
2020. máj. 16. 16:50
Nekem azt mondta a doki, hogy egészen a klímaxig hasznos szedni, mert rendben tartja a hormonokat és a ciklust, mellesleg ugye véd is. Igaza lett.
2020. máj. 16. 16:09
En abba hagytam,tiszta ideg voltam tole,sokaig semmi gondom nem volt vele...Elonye:tudod mikor jon meg,ved terhesseg ellen..Hatrany:alacsony libido,nekem béka segge alatt volt,sok hormon..
2020. máj. 16. 15:48

Érdekelnének vélemények, tapasztalatok.

Főleg 40 körüliek véleménye, ajánlott e, vagy pont, hogy a kor előrehaladtával más módszer az "egészségesebb" ?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook