Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló váltása fórum

Fogamzásgátló váltása (beszélgetős fórum)


2013. jan. 22. 16:20
Köszi. Csak azt nem értem,h ebben még több is az ösztrogén,nem jobbnak kellene lennie? Vagy más hormon kevés?
2013. jan. 22. 15:57
Sztem nem lehet probléma, ha visszaállsz a régire.Nekem a legutolsó tabinál az volt a bajom, hogy átlag 2 havonta egy cikluson belül 2-3 nap pecsételő vérzésem volt. Nem volt jó a hormon mennyisége, ami a tabiban volt..sztem.
2013. jan. 22. 15:41

Sziasztok!

Fogamzásgátlót szeretnék váltani,illetve akár visszatérni a régire. Jún-ban váltottam a Zoelyre,de nem tűnt valami jónak,így bejelentkeztem a dokihoz,addig pedig a 3 hónap Zoely után 1 hónapig a régit szedtem,amíg nem jutottam el az orvoshoz. Konkétan a problémám ezzel az új tabival, azon kívül,hogy teljesen új,és semmi infó róla,az volt,hogy megváltozott a testem,a melleim kisebbek,lógósak puhák lettek,ami nagyon zavart. Mikor egy hó-ra visszatértem a régire,ez a probléma tul.képpen megszűnt. Az orvos viszont felírta a Lindynette 30-at,ami hasonlókat produkál :( ezért most szeretnék vagy újat vagy a régit feliratni. Nem tudom,szerintetek mennyira zavar be ez a váltogatás? Igazából nagyjából hasonló hormonok,és nem arról van szó,h abbahagyom,utána elkezdem megint.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook