Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogamzásgátló menzesz görcs ellen, rögtön az első levél után hatnia kellene? fórum

Fogamzásgátló menzesz görcs ellen, rögtön az első levél után hatnia kellene? (tudásbázis kérdés)

11. Dyus33
2013. jan. 15. 21:32

Én régen nagyon sokat, és erősen véreztem is, és görcsöltem is, oka, a túl feszes simaizmokban volt keresendő, orvos mélyizomtornát, sportot ajánlott. A fogamzásgátló ténylegesen megoldotta a kínjaimat, viszont egyszer ezt is abba kell hagyni... A sportot viszont megtartottam :) Heti 2x.

-És minden második hónap, ami fájósabb, mensi előtti 2 napban intenzív szex-el előzendő meg, mert kevésbé fáj, orvosilag bizonyított a hormonok jótékony hatása :)

10. acsria (válaszként erre: 4. - 0716d92a9e)
2013. jan. 15. 11:11
KEdves Timi, látszik, hogy még nem gorcsoltél és foleg nem hosszutávon és havonta, gyogyszer ellenes vagyok magam is, de amikor már azt se tudtam mennyi gorcsoldot/fájdalomcsillapítot ontok magamba a falat kaparva kínomban és így is az egész napom tropára ment, néha ketto is, akkor okosabbnak találtam az antibébit, ami 6 évig be is vált. életem legjobb dontése volt, nem cserélném vissza, elmondhatatlan az a kényelem és nyugalom, amit a gorcshiányos állapotnak koszonhetoen éreztem, ráadásul napra pontosan fel tudtam elore készulni, a vérzés sem volt már olyan veszélyes (azelott 1 ora a buszon is komoly probának tett ki) én sak javasolni tuodm mindenkinek, tobbet ér mint havonta napokat szenvedni és bogyokat szedni. Nem hinném, hogy egy vagy két csésze kamilla tea ezt a gondot orvosolná, probálkoztam én azelott minden félével, eleinte míg kisebb volt a gorcs hatottak is tobbé-kevésbé, de az ido elorehaladtávl a a gorcsok intenzivebben és egyre hosszabban léptek fel, nem kívánom azokat az állapotokat senkinek
2011. aug. 21. 13:23
Köszi
8. moncsicsi83 (válaszként erre: 7. - 0716d92a9e)
2011. aug. 21. 13:23
Már 2 hete késik, görcsölészek, akkor nagyüzemben elkezdem inni a kamillateát, hátha segít, mire megjön... :) Az elmúlt 3 hónapban annyira görcsöltem, amikor megjött, hogy 1 órán belül egy gyengébb és egy erősebb gyógyszer bevétele sem segített. Persze munkahelyen voltam, 3 órát összegörnyedve a raktárban bőgve kínlódtam... Fogamzásgátlót meg nem szeretnék szedni többet, szóval mindenképpen kipróbálom.
7. 0716d92a9e (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2011. aug. 21. 12:03
Van egy könyvem, ami ilyesmivel is foglalkozik, és abban olvastam.. Nekem szerencsém van, mert nem szoktam nagyon görcsölni, viszont azt sem szerettem volna, ha ilyen sok gyógyszert beszednél, ezért is néztem utána. Remélem hatni fog.. Sok sikert hozzá Ártani nem fog az tuti..
6. gumi-nyuszi (válaszként erre: 1. - Szelike11)
2011. aug. 21. 11:35
Nekem már az első levél után elmúltak a görgcsök. Nekem a derekam fájt. Amikor pedig abbahagytam néhány év múlva a görcsök is visszajöttek, de már nem olyan erősek...
5. moncsicsi83 (válaszként erre: 4. - 0716d92a9e)
2011. aug. 21. 11:23
A kamilla tea enyhíti a menstruációs görcsöket? Neked hatott? Mert akkor én állandóan dupla dózisba azt iszok, ha megjön :)
2011. aug. 21. 11:20

Gyógyszermérgezés helyett egy kis otthoni gyógyír:

Naponta 3 csésze málnalevél teát igyál melegen. Javítja a méhizom tónust és csillapítja a görcsöket és enyhíti az erős vérzést..

A kamilla tea is jó, csészénként 2-4 teáskanálnyi szárított virág kell hozzá, vagy 1 filter.

remélem hatni fog.. Jobbulást..:)

2011. aug. 21. 11:13
Nekem volt 2-3 hóna anno, mire alább hagytak a göcsök, éppen csak minimálisan görcsöltem. Aztán 7 évnyi szedés után már gyógyszer mellett is ugyanúgy görcsöltem, így abbahagytam :(
2011. aug. 21. 11:09
Fogamzásgátlót szedek, most szedtem be az első levéllel, megjött, de nem múlt el a görcs, lehet, hogy majd később hat még, az első levél kevés volt még?Volt már valaki így, hogy csak később hatott a görcsök ellen?
2011. aug. 21. 11:08
Fogamzásgátló menzesz görcs ellen, rögtön az első levél után hatnia kellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook