Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Berasztásodott hajat hogyan lehet kibontani? fórum

Berasztásodott hajat hogyan lehet kibontani? (tudásbázis kérdés)


7. simple (válaszként erre: 1. - Koki2)
2019. márc. 5. 13:19
Bárki, aki csinál rasztát, ki tudja bontani.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Koki2)
2019. márc. 4. 11:10
Sűrű fésűvel, apró pici tincsenként, szárazon, illetve én fújtam rá Gliss Kur kifésülő spray-t, bár nem minden tincsre. Lehetetlennek nézett ki, de simán meg lehet csinálni. Nem nagy ügy.
2019. márc. 4. 08:34

Ezt nem lehet házilag?

Egy ismerősöm kislánynak rasztásodott be a haja egyszer egy tábor alatt. Neki fenékig érő, göndör haja van és kb 1 hét alatt történt.

Az anyukája tette rendbe a haját. Órákig tartott, de megcsinálta. Nem akarta levágatni a gyerek haját, ezért kezdett ő bele...

4. fehérke111 (válaszként erre: 1. - Koki2)
2019. márc. 4. 07:30
Én is azt javasolnám, hogy fodrász segítségét kérjed! Igaz, hogy nekem rettenetesen régen, (még a dínók idejében :-))) volt fülműtétem, hetekig teljesen be volt kötve a fejem, de utána le is nyírták a hajamat, akkoriban nem tudtak mit kezdeni vele.
3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Koki2)
2019. márc. 4. 06:59

Szia! Csak mert érdekelne milyen hosszú volt,és mennyi idő alatt rasztásodott be?

Köszönöm a válaszod.

2. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Koki2)
2019. márc. 3. 22:53

Szia!

Én eddig azt hittem, hogy ezt minden fodrász tudja, legalábbis aki készít is raszta hajat.

Egyébként merrefelé keresel fodrászt? Házhozmenőst vagy el tudnál te is menni hozzá?

Hát ha lesz, aki tud segíteni :)

2019. márc. 3. 22:34

sziasztok.

olyan fodrászt keresek vagy bármi tippet tanácsot elfogadok aki tudna segíteni egy berasztásodott hajat kibontani! nem igénytelenségből nem lett ápolva. (motorbaleset, koponyaműtét)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook