Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatal anyukák, akiknek van kedve egy kicsit kimozdulni a pici nélkül...... fórum

Fiatal anyukák, akiknek van kedve egy kicsit kimozdulni a pici nélkül...... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. dec. 21. 17:44
Ma déleltt mi is lepasszoltuk a gyerekeket a szüleimhez és elmentünk még a maradékokat, meg a kajához valókat megvenni. Olyan hatalmas tömeggel nem találkoztunk, de még holnap mindig kell egy kört futnom. Olyan jó volt egy kicsit a gyerekek nélkül lenni!
315. böbe83
2008. dec. 21. 13:10

most borival kettesben vagyok itthon. Szép idő van, voltunk shoppingolni :)

ma sütök mézeskalácsot.

boldog karácsonyt mindenkinek

2008. dec. 19. 16:23
Na, nem lesz a holnapi szánkozásból semmi, megint az az ócska eső esik. Majd legközelebb!
2008. dec. 19. 16:22
Nálunk si egész délelőtt az eső esett, de azért lementünk sétálni, meg bementünk a munkahelyemre egy kicsit beszélgetni. 13 óra óta pedig már a hó esik. A Lányom mondanom se kell mennyire örül neki. Már csak azért imádkozik hogy megmaradjon, és holnap suli után tudjon egy kicsit szánkózni.
312. böbe83
2008. dec. 19. 16:15

mi már az ajándékok nagy részét beszereztük.

annyira rossz idő van viszont , hogy nem tudom mikor mozdulok ki legközelebb. Elmentünk bevásárolni, majd megfagytam, és esett. és... de most hétvégén itthon leszek

311. böbe83 (válaszként erre: 310. - Sztelenke)
2008. dec. 19. 16:13

azért nem minden izgalomtól mentes ez a költözködés :)

azért jó, hogy megérkeztetek. És együtt tölthetitek a karácsonyt, és nem sokára lesz hol aludnotok is :)

2008. dec. 19. 13:43

Sziasztok!


Ez az este is eltelt.Holnap végre lesz rendes ágyunk és talán még bútorunk is.Képzeljétek,ez egy üres lakás,nem volt benne senmmi.A férjem szerzett már mikrót és hűtőt és kaptunk kölcsön két matracot.De holnap veszünk bútort.Mi csak egy pici fát veszünk,az is műfenyő lesz sajnos,de itt vágott nincs,ami földes,azt meg a főutcáán nem lehet kiültethetni.:-)

Láttam díszeket és égősort elég olcsón.

Ajándék Zolinak megvan,nekem a bútor lesz meg az,ha nem lesz itt büdös végre.Ja ebben a lakásban lengyelek laktak előttünk egy kisgyerekkel,hát én sajnálom szegényt.Hagytak itt egy rezsót főzni,estére a Zoli rá is ismert.:-)

Nem vagyok rendmániás,de ezt a koszt,fúúú.

A Borkának meg majd holnap elugrok ajándékért,mikor Zoli vigyáz rá.Láttam egy pónis teáskancsót 20 fontra leárazva.Otthon kb 13 ezer lenne.Itt 6000-ből megússzuk.Bár már annyi pónink van,csak ugye nem tudtam mindnet kihozni.Így is 4 megengedett bőrönd helyett 7-tel jöttem és 46 kiló helyett 60-al,de rendesek voltak és úgy pakolták va cuccokat,hogy nem kellett fizetnem.

Na megyek takarítani és főzünk valamt.Pusza és sikeres készülődést.

309. pemete
2008. dec. 19. 10:39

Sajna még ajándékot se vettem...

Tegnap állt a házhoz egy kis pénz, úgyhogy vasárnap gyorsan mindent egyszerre kell megoldani.

Anyukámék 2500-ért vettek egy nagyon szép több, mint másfél méter magas fenyőt, nem ezüst, nem normand, hanem sima, egyszerű fenyő ,de nagyon szép. Én is erre pályázok:)

308. naildi81 (válaszként erre: 307. - Pemete)
2008. dec. 19. 10:23

Akkor már nem mondhatod, hogy semmit se vettél még az ajándékokon kívül. Én már két hete azon agyaltam, hogy mit főzzek az ünnepek alatt, és hétfőn reggel végre kitaláltam. Olyan büszke voltam magamra! És gyorsasn a listámat is elkészítettem.

Szaloncukrot és is még csak egy csomaggal vettem (hercegnős a lányomnak).

Mi is csak most az egyszer veszünk cserepes fenyőt, jövöre visszatérünk a vágotthoz. Szerencsére szerintem nem vettük drágán 5000.- volt+ a vödör de azt visszalehet vinni és akkor az árát is visszaadják.

307. pemete
2008. dec. 19. 10:12

A jó! Én is szerettem volna földlabdásat, amit berakok egy cserépbe, és utána esetleg visszaveszik, de már nincs ilyen, én meg nem tudom hová kiültetni, meg sajnos sokkal drágább is, mint a vágott fenyő.

Mi majd csak vasárnap megyünk tecsózni, úgyhogy nekem még listám sincs. De majd megírom.

Viszont most jöttünk a kisboltból, ahol sikerült vennem azért egy fél kiló szaloncukrot, úgyhogy már van szaloncukrunk!!!

2008. dec. 19. 10:04

Jó reggelt!


Hát akkor nagyon igénytelenek ezek az angolok, pedig mekkora sznobok.


Karácsonyi vásárlással még mi is csehül állunk. Talán ma eljutunk este a T...-ba, de majd csak 7 után, mert előtte jelenésem van a kozmetikusnál. A lista már szerencsére meg van.

A fenyőfánk már le van foglalva, majd 23-án megyünk érte. Gyökeres fenyőnk lesz az idén, mert a szüleim nyáron költöztek családi házba ahová az ünnepek után kiültetjük a fát és jövöre a gyerekek fel tudják majd díszíteni.

305. pemete
2008. dec. 19. 08:59
Nálunk még sehol semmi, egy darab szaloncukrot sem vettem még, sőt még a fenyőnk sincs meg. Eddig nem volt rá pénzem, most meg hogy lett egy kevés, a férjem egyfolytában dolgozik. Majd vasárnap megyün vásárolni, remélem nem kell majd órákat sorbanállni a boltokban. Tudom a remény hal meg utoljára...
304. Sztelenke (válaszként erre: 303. - Pemete)
2008. dec. 18. 22:49
Igen,ilyeneket vittem.Mármint fontért varják meg.Vettem néhány dolgot a lakásba és főztem vacsorát is.A férjem épp dolgozik,mi meg elmentünk du-án sétálni,ismerkedtünk az emberekkel és lementünk a Severn folyó partjűra hajót nézni.Estére nekiálltam takarítani,de nagyon fáradt vagyok.Lehet,az otthoni hálószoba függönyt vágatom szét anyósommal,az pont akkora,ami ide kell.Úgy is küldenek csomagot,betehetik és a varratás árából meg kijön valami bútor vagy festék.Azt a függönyt úgy is nemrég vettem otthonra.Nektek hogy telnek a napok?Gondolom lázas készülődés van a karácsony miatt.Képzeljétek,itt nincs se szaloncukor,se habkarika.De a Lidliben találtam mikulás csomagot,abban van csoki dísz és mézeskalács figurát.Majd akasztok azt a fára.Hacsak a lengyel boltban nincs.
303. pemete (válaszként erre: 302. - Sztelenke)
2008. dec. 18. 17:17
Lehet vinned kellett volna magaddal függönyt! Rmélem azért pirospaprikát, meg fűszereket vittél magaddal, mert azt aztán végképp nem fogsz kapni.
2008. dec. 18. 16:50

Sziasztok!


Aranyosak vagytok.Az utazással nem volt gond,igaz vártunk Zolira 3 órát,mert baleset volt a reptérre vezető úton,de rendben ideértünk.A város nagyon szép lenne,csak az angolok hiába kedvesek és szépek,meg csupa jó fej ember,olyan koszosak,hogy a roma és otthoni "aljanép" csupa ragyogás hozzájuk képest.

Ja!Ami a legdúrvább,nem tudnak angolul.Minek jártam én annyi időt iskolába,nem értik,amit beszélek.És nem használnak függönyt.Egész délután azt hajtom.A kicsinek tetszik.Megnéztük ma az ovit is.

Az elmebetegek még a lépcsőházban is padlószőnyeget hasznűlnak,amit persze nem takarítanak,majd én,mert én nem tudok koszban élni.

_Összességében,nem rossz,bár 14 óra utazás büdös lakás és függönytelenség,férj nékül,mert ma dolgozik,egész elviselhető.

Na most megyek és keresek még függőnyt,hátha találok.

2008. dec. 18. 13:25

Sziasztok!


Sztelenke! Örülök, hogy minden rendben volt az utazásnál, és szerencsésen megérkeztetek.


Ma nálunk szinte egész délelőtt esett az eső, de azért a boltba elszaladtunk Szabolccsal. Délután pedig a nagylányomnak lesz bemutató edzése, oda megyek. Szabolcs pedig itthon marad a szüleimmel. Végre egy hely ahova egyedül mehetek. És végre találtam egy másik kozmetikust, úgyhogy holnap este meg oda vagyok "hivatalos".


Már a kari ajándékok közül is csk egy pár apróság hiányzik, és minden meg van. A tesóm kint él Németországba, és amiket a szüleinkenek akartunk megvenni azt ő kint beszerezte. Legalább megspórolt egy pár kört nekem.

300. böbe83 (válaszként erre: 298. - Sztelenke)
2008. dec. 18. 12:44
szuper. pedig sztrájk is van. és mégis sikerült:) boldog kinti karácsonyozást!!!
299. pemete
2008. dec. 18. 11:27

Szia Sztelenke!

Örülök, hogy jó volt az utazás! Már van is netetek? Gyorsan ment a dolog!

Milyen az idő arrafelé? Olyan minden, mint amilyenre számítottál? Remélem megtaláljátok a boldogságotok kulcsát:)

2008. dec. 18. 11:09

Sziasztok!

Itt vagyok!Megérkeztünk,a repülés nagyon jó volt.Mennék még egy kört szívesen.Hogy vagytok?Hogy telik a hetetek?Most megyek,mert ezer dolgom van.Pusza mindenkinek.

2008. dec. 16. 10:42

Sziasztok!

Megint,csak beugrás terén,ugyanis úgy néz ki holnaptól egyész héten dolgozom,vasárnap meg reggel indulunk haza a szüleinkhez.Hosszú út áll előttünk!Remélem mindenki jól van!

Sztelenke:Jó utat,vigyázzatok magatokra,kitartás!-,és kint gyorsan intézd el a net-et.hogy tudjunk beszélni!

Mindenkinek kellemes napot!

296. Sztelenke (válaszként erre: 295. - Böbe83)
2008. dec. 15. 16:32

Nem tudtam,csak szerdán!

Szétvet az ideg.A kuty ,nem gond.Nem haragszom.

295. böbe83 (válaszként erre: 294. - Sztelenke)
2008. dec. 15. 16:15

nahát, nem indultál. Sajnos nem akart a férjem pulit :(

drukkolok, hogy ne legyen hisztéria a reptéren már... ha egyáltalán indulnak, de csakcsak .

2008. dec. 15. 15:36

Sziasztok !


Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat és aggódást.Még itthon ülök és most ment el a gázszerelő.Szombatra bedöglött a gázkazán.Szerdán du-án megy a gép.Addig jelentjezem.Pusza!

293. pemete
2008. dec. 15. 12:20

Sziasztok!


Nekünk jól telt a hétvége, voltunk csavarogni, kutyasuliban, elvoltunk. Danus kitombolta magát a nagyszülőknél:) Ma meg megyünk az orvoshoz, hogy megnézze teljesen rendbejött-e a Drágám.

Sztelenke, remélem el tudtatok utazni minden gond nélkül! Sok sikert kívánok nektek, és boldog karácsonyt, meg újévet, ha addig nem lenne neted:)

2008. dec. 14. 20:05

Sztelenke!


Holnapra jó utat, és az új életetekhez sok szerencsét kívánok!

Majd jelentkezz ha tudsz.


Egyébként kinek, hogy telt a hétvége? Mi szombat este és ma délutánig édes hármasban voltunk. Karina a mamáéknál aludt.

291. pemete (válaszként erre: 290. - Naildi81)
2008. dec. 11. 20:29
Én is voltam már ralley-n, gondolhatod mennyire élveztem a 10 km gyaloglást, meg a port! De a kocsik legalább szépek voltak, és jól csúsztak keresztben az úton:p
2008. dec. 11. 20:27

Sziasztok!


Tényleg nem lehet egy szavam se, mert a héten nem csak fodrászhoz jutottam el, hanem manikűröztetni is. Már csak egy új kozmetikust kellene találnom és egy szavam se lenne.


Szerencsére az én páromnak sincsenenk ilyesmi hóbortjai. CSak a forma1-et szereti, de azt is a tv-ből nézi. Talán egyszer eljutunk a Hungaroringre. Ja, meg jövöre már MotoGP is lesz Mo-n, a Balatonnál, és oda is szeretne egyszer elmenni. Mondjuk ezekre a helyekre én is elkísérném.

2008. dec. 11. 18:48

Ja!!!!

Hoxától visszakaptam a nickname-met!Yuhhéé!

288. Sztelenke (válaszként erre: 285. - Böbe83)
2008. dec. 11. 18:47

Szia!

Hogy vagytok vírusosok?Javul már a helyzet,gyerekek gyógyulnak?Beszéltetek a kutyusról?

287. pemete (válaszként erre: 285. - Böbe83)
2008. dec. 11. 14:52
Nálunk menő a ralley, a repülés, az ejtőernyőzés, meg minden ilyesmi. Még jó, hogy nem vagyunk gazdagok! Különben lehet hamar megözvegyülnék!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook